Jak streamovat „K.C. Undercover ‘: Váš konečný průvodce prohlížením

stream kc v utajení

Disney

Stream K.C. Nyní v utajení

K.C. Undercover je americký komediální televizní seriál vytvořený Corinne Marshall, který vysílal na Disney Channel ve třech sezónách a 75 epizodách od ledna 2015 do února 2018. V seriálu hraje Zendaya jako teenager jménem K.C. který se stane špiónem, spolu s Veronicou Dunne, Kamilem McFaddenem, Trinitee Stokes, Tammy Townsend a Kadeem Hardisonem. V průměru mezi 1 a 3 miliony diváků na epizodu mezi jeho první a poslední epizodou pro každou sezónu to běželo. Můžete sledovat K.C. Undercover online a K.C. Tajné streamování zde.

Zde je návod, jak sledovat K.C. Tajné streamování online:

Jak streamovat „K.C. Undercover ‘ - exkluzivně na Disney+

K.C. V utajení je jedním z fanoušků oblíbených originálních filmů Disney, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .

Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat K.C. V utajení a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Hledat K.C. V utajení
  5. 5. Klepněte na K.C. V utajení
  6. 6. Klepněte na tlačítko PLAY

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Začít bezplatnou zkušební verzi


„K.C. Undercover ‘: Přehled

Kdy to bylo v televizi: leden 2015 až únor 2018
Tvůrci: Corinne Marshall
Hrají: Zendaya, Veronica Dunne, Kamil McFadden, Trinitee Stokes, Tammy Townsend
Hodnocení: TV-G
Synopse: K.C. a její rodina řeší běžné rodinné problémy, když se pokoušejí zachránit zemi a zmařit plány zločinecké organizace.


K.C. Tajná zápletka

Odehrává se ve Washingtonu, D.C., K.C. Cooper (Zendaya) je středoškolský matematický génius, který zjistí, že její rodiče jsou tajně tajní špióni pracující pro agenturu s názvem Organizace. Je najata, aby se k nim přidala, a poté se její bratr Ernie (Kamil McFadden) stane také špiónem. To přiměje matku a otce K.C., aby adoptovali nové dítě, které je robotem. Každá epizoda se soustředí na K.C. a problémy její rodiny, když podstupují mise za záchranu země a maření plánů zločinecké organizace.


Kolik ročních období K.C. Undercover ‘Existují?

Existují tři sezóny K.C. V utajení.

První období představuje neobvyklou rodinu Cooperů a protagonistu K.C. Druhá období vidí K.C. a její rodina se více zapojovala do konkrétních misí. Třetí a poslední sezóna zdůrazňuje přátelství K.C. a zapojení její rodiny do organizace.

Zde je více pozadí pro každé K.C. Tajná sezóna:

K.C. Tajná sezóna 1

27 epizod | Leden 2015 - leden 2016

K.C. (Zendaya) začíná svůj tajný život jako špión se svými rodiči Kirou (Tammy Townsend) a Craigem Cooperem (Kadeem Hardison) při zachování normálnosti kolem svého mladšího bratra Ernieho (Kamil McFadden) a její nejlepší kamarádky Marisy Clarkové (Veronica Dunne). K.C. potká robota Judy (Trinitee Stokes) a společně plní mise. Mezi hostující hvězdy patří Bella Thorne, Raven-Symone a Skai Jackson.

K.C. Tajná sezóna 2

24 epizod | Březen 2016 - leden 2017

Kira odehrává různé mise s Kirou a Craigem, jejím bratrem a Judy, zatímco řídí své přátelství s Marisou. Jak se mise vyvíjejí, dozvídá se stále více o soukromém životě svých rodičů a jejich vztahu. Mezi hostující hvězdy patří Jasmine Guy a Florence Henderson.

K.C. Tajná sezóna 3

24 epizod | Červenec 2017 - únor 2018

K.C. a její rodina uprchli do Brazílie poté, co byli terčem a jsou zachráněni armádou. K.C. a Marisa zažívají určité turbulence v jejich přátelství v důsledku SAT skóre, K.C. jde tajně, než jde domů. Mezi hostující hvězdy patří Rick Hall, Chris Tavarez a French Stewart.

Nejlepší K.C. Tajné epizody

Nejlepší epizody K.C. Undercover viděl diváky v milionech na epizodu. Epizody Spy-anoia zničí Ya, K.C. A Brett: Poslední kapitola a Web of Lies zaznamenali nejvyšší hodnocení a recenze publika ze všech epizod.

Zde je seznam nejlepších K.C. Tajné epizody:

1. sezóna, epizoda 9 Spy-anoia zničí Ya

Ernie má konečně přítelkyni, která se jmenuje Jolie (Bella Thorne), ale když ji přivede domů, K.C. si myslí, že je tajná špionka. Poté, co stříkala kečup na Jolieinu košili, začala mluvit rusky. K.C. triky Jolie předstíráním, že má špionážní dokumenty. K.C. nakonec přiměje Jolie, aby přiznala, že je ruská špionka, a poté, co ji porazil v boji, K.C. přiměje Jolie, aby se rozešla s Ernie. Tato epizoda vysílala 2,58 milionu diváků .

Season 1, Episode 27: K.C. a Brett: Poslední kapitola

Oba K.C. a Brett (Ross Butler) si myslí, že jsou prozatím v bezpečí před Ursulou, ale brzy zjistí, že i Ursula přežila autonehodu. Protože Organizace dala jasně najevo, že se Brett nemůže vrátit, rodina Cooperů je pod neustálou hrozbou, že Organizace zjistí, že Bretta skrývají. K.C. a Ernie oba vezmou Bretta do kabiny Marissy, která hraničí s Kanadou, takže Brett bude v bezpečí, ale pak je Ursula najde a zaútočí na ně. Tato epizoda vysílala 2,02 milionu diváků a obdržel velmi příznivé recenze publika .

Season 2, Episode 9: Dance Like No’s Watching

K.C. je v utajení v domově důchodců převlečený za muže jménem Bernie. Cíl se blíží Senior centru a K.C. pokusí se ho obejmout. K.C. pak potká Irmu (Florence Henderson) a rychle se spřátelí. Dělají spolu zábavné věci, jako je tanec v Olive Pit, společné čtení časopisů a hraní karet. Tato epizoda byla považována za jeden z nejlepších převleků K.C .

Season 3, Episode 4: Web of Lies

K.C. je naštvaná, když zjistí, že získala méně než dokonalé SAT skóre. K.C. později se dozví, že Beverly (Sherri Shepherd) nechala Craiga změnit její výsledek SAT, protože získala perfektní skóre a ponechání původního skóre neporušeného by ohrozilo její špionážní kariéru. K.C. obává se, že její skóre jí zabrání v přijetí na vysoké školy, které chce navštěvovat. Beverly říká K.C. že Organizace chce, aby zůstala spíše špionkou, než aby chodila na vysokou školu. Tato epizoda obdržela nejvyšší počet diváků za sezónu.

„K.C. Undercover ‘Cast

K.C. Undercover cast se skládal ze zkušených televizních herců, kteří propůjčili svůj talent této inscenaci Disney.

ZENDAYA jako K.C. BEDNÁŘ

Středoškolský student a tajný špión, který je skvělý v matematice a karate. Je dcerou Kiry a Craiga Coopera a sestra Ernieho Coopera. Po její roli K.C. Cooper, Zendaya pokračoval hrát MJ v Spider Man: Far From Home.

VERONICA TENKÁ jako MARISA CLARKE

Dunne hraje Marisu, nejlepší kamarádku K.C. Je veselá, ale ne tak bystrá jako K.C. a často se ukázalo, jak odhodlaný K.C. je uspět. V epizodě 5 se dozví, že K. C. je špion. Od své role Marisy Clarke pokračovala Dunne v televizním filmu Half-Empty.

KAMIL MCFADDEN jako ERNIE COOPER

K.C. bratr a počítačový génius, který se připojuje k rodinnému špionážnímu týmu. Nemá snadné přijetí pro svou inteligenci, protože K.C. musí za něj ručit a čelí rodinné konkurenci v podobě robota Judy. Od hraní Ernieho pokračoval McFadden ve hře Caged Birds jako Jordan Lucas.

TRINITEE STOKES jako JUDY COOPER

Stokes hraje Judy, sarkastickou sestru robota, která se zdá být 10letou dívkou. Je chytrá, ale zcela postrádá sociální dovednosti. Její jméno je zkratka pro Junior Undercover Digital Youth. Objeví se v epizodě 2 poté, co Ernie prokáže, že by byl dobrým špiónem. Poté, co hrál roli Judy, Stokes pokračoval hrát role ve dvou televizních seriálech.

TAMMY TOWNSEND jako KIRA COOPER

Townsend hraje Tammy, matku K.C., Ernieho a Judy, která je také tajnou špionkou. Od hraní Tammy v K.C. V utajení, Townsend pokračoval hrát roli Xeny ve cvičebně.

KADEEM HARDISON jako CRAIG COOPER

Hardison hraje Craiga, otce K.C., Ernieho a Judy, která je také tajnou špionkou. Od hraní Craiga v K.C. V utajení Hardison pokračoval ve hře Dave ve filmu Paddleton.

Série také zahrnuje Ricka Halla jako agenta Johnsona a Sherri Shepherda jako Beverly, oba členy organizace. Patří sem také James DiGiacomo jako Petey, otravný přítel Judy.


Kdo jsou nejlepší hostující hvězdy v K.C. V utajení?

Kromě hlavních postav byly klíčové role obsazeny hostujícími hvězdami, které pomohly dokončit příběhové linie.

Zde je seznam nejdůležitějších K.C. Utajené hostující hvězdy:

Jaime Moyer tak jako Paní Goldfederová

Moyer hraje nepříjemnou sousedku a matku Petey. Objevila se v šesti epizodách, včetně Assignment: Get That Assignment, The Neighborhood Watchdogs, The Get Along Vault a The Truth Hurts.

Ross Butler tak jako Brett Willis

Butler hraje Willise, nepřátelského špiona a bývalého přítele K.C. Objevil se v devíti epizodách, včetně Double Crossed: Part 1, Double Crossed: Part 2, Double Crossed: Part 3, K.C. a Brett: Poslední kapitola, část 1, a K.C. a Brett: Poslední kapitola, část 2.

Francois Chau tak jako Zane Willis

Chau hraje Zana, člena druhé strany a Brettova otce. Objevil se v sedmi epizodách včetně Double Crossed: Part 2, Double Crossed: Part 3, Trust No One a Family Feud.


Kdo jsou spisovatelé a tvůrci za K.C. V utajení?

Spisovatelka, Corinne Marshall, showrunner Rob Lotterstein a producent Zendaya byli hlavními tvůrci K.C. V utajení.

Zde je pozadí tvůrčího týmu za K.C. V utajení:

Corinne Marshall: K.C. Tajný spisovatel

Corrine Marshall je známá svou prací na Suburgatory (2011), Přežívající Jack (2014) a NTSF: SD: SUV (2011). Před K.C. V utajení napsala epizody School of Rock (2017) a Truth and Iliza (2017)

Rob Lotterstein: K.C. Utajený Showrunner

Rob Lotterstein je producent a spisovatel, známý pro Válka doma (2005), K.C. V utajení (2015) a Grosse Pointe (2000). Před prací na K.C. V utajení pracoval na Shake It Up a já jsem to neudělal.

Zendaya: K.C. Tajný producent

Zendaya je herečka se dvěma úvěry jako producent, včetně A White Lie a K.C. V utajení (2018).


„K.C. Recenze Undercover - Co řekli kritici

Kritici a recenzenti uvedli, že série byla příjemná a zábavná. Říkali, že postavy byly půvabné a líbivé a dějové linie byly dobře promyšlené a zahrané.

Kde K.C. Tajné pozice v televizním panteonu

K.C. Undercover byl jedním z nich děti ukazují, že se sledování těší dospělí . Sérii voliči zařadili jako Nejlepší Teen sitcomy všech dob a Nejlepší špionážní televizní pořady . Recenze publika byly 100% a recenze byly velmi příznivé .

„K.C. Undercover ‘TrailerHrát si

K.C. Undercover - Trailer (Official) - Zendaya - 2015 - Disney Channel Original Series V hlavní roli Zendaya, K.C Undercover má premiéru v roce 2015! 2014-11-28T20: 24: 53 000Z

Stream K.C. Nyní v utajení

„K.C. Ústřední píseň Undercover

Keep It Undercover byl K.C. Tajná ústřední píseň v podání Zendaya. Zde si můžete poslechnout .

„K.C. Undercover ‘Trivia: 5 rychlých faktů

1. Dělat mužskou práci

V roce 2017 Zendaya v čísle New York Times odhalila, že důvodem, proč se vrátila na Disney Channel po Shake It Up (2010) zabaleném v roce 2013, bylo to, že cítila, že důležitá je žena, která hraje roli typicky obsazenou jako muž.

2. Podpora rodiny

K.C. Undercover byla druhá série živě akčních Disney Channel, která měla portrét skutečných rodičů jednoho z herců (Zendaya). První byli Liv a Maddie (2013) s matkou Dove Cameron a otcem Tenzing Norgay Trainor.

pravidla hry stolního tenisu

3. Zloději s více epizodami

V roce 2018 byli jedinými padouchy, kteří se v sérii objevili více než jednou, Brett Willis, jeho otec Zane, bratranec a teta K.C., Abby a Erica Martin, Brady, Regina Honey a Bernice (The Fake K.C.).

4. Průlomová epizoda pro Ernieho

Po celou dobu přehlídky byl Ernie často ponechán ve stínu své rodiny a organizace. Nakonec měl šanci prokázat se v sezóně 3, v epizodě, která byla první v historii živých akcí Disney Channel, která v epizodě nechala protagonistu přehlídky v menší roli.

5. Vycházející hvězda

Výroba Season 3 se shodovala s produkcí dvou filmů, ve kterých Zendaya hrála, Spider-Man: Homecoming (2017) a The Greatest Showman (2017), filmy, které jí pomohly prosadit se jako hollywoodská hvězda.


Populární Problémy

O současné světové jedničce není mnoho známo.

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Kings vs Magic bubble online bez kabelu.

Jak se protáhnout. Správné protažení zvýší vaši flexibilitu a sníží riziko zranění při cvičení nebo každodenním životě. Začněte několika základními úseky, pokud jste začátečník. Práce na úsecích ...

Jak zhubnout v posilovně. Pokud se snažíte zhubnout, je cvičení v posilovně jedním z nejlepších způsobů, jak toho dosáhnout. Pokud však nejste úplně „krysí tělocvična“, možná nevíte, kde začít! Nakonec budete muset ...

Jak si něco zapamatovat. Vždy zapomínáte na své úkoly doma, nebo dokonce na to, jaké jsou vaše úkoly a kdy jsou splatné? Máte problém zapamatovat si jména lidí? Myslíte si, že máte špatnou paměť? Tento článek bude ...