Sania Mirza a šest dalších Indů mezi 100 nejinspirativnějšími ženami BBCRoční seznam BBC 100 inspirativních žen je venku a sedm indických žen se dostalo na prestižní seznam, včetně senzace indického tenisu Sania Mirza. V seznamu figurují také zkušená zpěvačka Asha Bhosle, herečka Kamini Kaushal, podnikatelé Smriti Nagpal a Kanika Tekriwal, farmář Rimppi Kumari a aktivista Mumtaz Shaikh.

BBC každý rok pojmenuje 100 žen - lídrů v oblastech od politiky a vědy po žurnalistiku a zábavu - z celého světa.

Mirza má v roce 2015 neuvěřitelný rok, hromadí ocenění za oceněním, turnaj za turnajem. Je jednou z nejúspěšnějších indických tenistek a v roce 2015 se stala švýcarskou ženskou čtyřhrou ve Wimbledonu i na US Open s Martinou Hingisovou.

Tato dvojice rychle vyhrála dva grandslamy - Wimbledon a US Open - celkem tento Tituly WTA v roce. Nedávno skončili rok jako světová dvojka dvojic.

V roce 2005 se Mirza stala první Indkou, která získala titul WTA, když triumfovala ve svém rodném městě a stala se první indickou ženskou hráčkou umber 1 v kategorii čtyřhry.

Gratulujeme Sania Mirza!

Populární Problémy

Jak cvičit, abyste zmírnili bolesti zápěstí u revmatoidní artritidy. Revmatoidní artritida (RA) je autoimunitní onemocnění, které způsobuje bolest a ztuhlost kloubů. Protože postihuje nejprve menší klouby, je bolest rukou a zápěstí běžnou stížností ...

Roger Federer se zotavil z pomalého startu, aby se nakonec přesunul kolem indické kvalifikace Sumit Nagal 4-6 6-1 6-2 6-4 ve Flushing Meadows.

Podívejte se na dokument HBO „Song of Parkland“, který vypráví příběh o tom, jak studenti divadla Stoneman Douglas inspirovali ostatní.

Ohlédnutí za 5 po sobě jdoucími tituly US Open Rogera Federera v letech 2004 až 2008.

Jak používat lepicí pistoli. U umění a řemesel a rychlých a snadných záplat nic nepřekoná horkou lepicí pistoli. Na rozdíl od jiných lepidel jde horké lepidlo hladce, rychle schne a drží pevně, když je naneseno na všechny druhy různých povrchů. Zatímco jeho ...

Premiéra seriálu „This Is Us“ ve 4. sérii se bude vysílat 24. září 2019. Podívejte se, jak sledovat epizodu 1 spolu s dalšími novými epizodami online prostřednictvím živého přenosu.