Scheepers vypadl z tenisového turnaje Washington Open

WASHINGTON (AFP) -Chanelle Scheepers, na obrázku, ztratila otvírák 6-2, 6-1 s Magdelenou Rybarikovou na Washington Open

Chanelle Scheepers během svého otevřeného zápasu Mercury Insurance Open proti Varvara Lepchenko 18. července. Scheepersová, jejíž loňská výhra na okruhu WTA v Guangzhou byla první pro Jihoafričana za osm let, ztratila otvírák 6-2, 6-1 s Magdelenou Rybarikovou na Washington Otevřeno.Chanelle Scheepers, jejíž loňské vítězství v Guangzhou bylo první výhrou WTA pro Jihoafričana za osm let, ztratila na Washington Open otvírák 6-2, 6-1 s Magdelenou Rybarikovou.Scheepersová, která se umístila na 42. místě na světě, zaznamenala pokles letní formy hardcourtů poté, co před třemi týdny hrála čtvrtfinále Stanfordu proti Sereně Williamsové.

Po prohře 6: 4, 6: 0 s Williamsem vyhrál osmadvacetiletý Scheepers příští týden kolo v Karlových Varech a poté prohrál s americkou olympioničkou Varvarou Lepchenkovou.Druhé semeno nikdy nezačalo v teple a vlhku hlavního města USA, protože pětkrát ztratila podání za 65 minut Rybarikovové, která zvítězila, přestože se zúčastnila dálkového závodu z WTA v Baku ve střední Asii.Rumunka Edina Gallovits-Hall postoupila českou pátou nasazenou Barboru Zahlavovou Strycovou 7-5, 4-6, 6-3.

Ztráty Scheepers a Zahlavova byly vyváženy dvěma vítězstvími nasazených hráčů.Osmá nasazená Běloruska Olga Govortsová porazila českou Karolínu Plíškovou 6: 2, 6: 2 a americká sedmá nasazená Coco Vandeweghe porazila Japonku Eriku Sema 6: 4, 6: 1.Mardy Fish a Němec Bjorn Phau hráli třikrát, vždy v USA

Američan Mardy Fish během svého wimbledonského zápasu proti francouzskému Jo-Wilfried Tsonga 3. července Fish hrál v této sezóně omezený program a kvůli svému zdravotnímu stavu vynechal dva měsíce. V úterý začíná hrát proti Němci Bjorn Phau.

Vandewegheová dosáhla na kvalifikaci na Stanfordské finále, když v zápase o titul prohrála s Williamsovou, ale vybojovala si své pořadí WTA až na aktuálních 70. místo.

Washingtonský turnaj se hraje jako společná akce poprvé pod křídly nového sponzora.

Londýnský olympijský turnaj mužů a žen však vyčerpal talenty, přičemž nejvyšším semenem na straně žen je ruská světová jednička 28 Anastasia Pavlyuchenkova. Na straně mužů jsou jen dva hráči zařazeni do první třicítky na světě.

Remízu mužů vede Američan Mardy Fish, který se před měsíci rozhodl-ještě předtím, než mu zrychlený srdeční tep vyvolal nyní vyléčené zdravotní zděšení-hry vynechat.

Světový hráč číslo 13, který v této sezóně odehrál omezený program a dva měsíce vynechal kvůli svému zdravotnímu stavu. V úterý začíná hrát proti Němci Bjorn Phau.

Tato dvojice hrála třikrát, vždy v USA, přičemž 30letý Fish stál v sérii 2: 1. Fish, jehož nejlepšími představeními zde byla dvojice čtvrtfinále v letech 2003 a 2006 ze šesti předchozích vystoupení.

Ukrajinec Alexandr Dolgopolov debutuje na turnaji jako druhý nasazený před Jihoafričanem Kevinem Andersonem.

V prvním kole mužů porazil vítěz 2002 James Blake španělského pátého nasazeného Pabla Andujara 4: 6, 6: 2, 6: 2, zatímco losangelský čtvrtfinalista Leonardo Mayer z Argentiny vyřadil španělského Guillerma Garcia-Lopeze 7: 6 (7/ 5), 7-6 (10/8).

Francouz Florent Serra zastavil Američana Briana Bakera 4-6, 6-3, 6-4.

Populární Problémy

Pokud máte let odlétající z letiště Newark a rozhodnete se cestovat na letiště pomocí blízkých vlakových linek, uvědomte si, že to není tak jednoduché, jak to zní. Tento článek vám poskytne podrobnosti, abyste se tam dostali. Zajistěte, aby kdekoli začnete ...

Jak grilovat kaboby. Nic neříká léto jako grilování lahodných kebabů. Není pochyb o tom, že svěží vůně čerstvých surovin prskajících nad ohnivým grilem. Nejlepší ze všeho je, zda si vyberete steak, kuřecí, vepřové, jehněčí nebo dokonce ...

Auburnský basketbal míří v pondělí do Orlanda na zápas proti UCF. Tato hra není v televizi, ale můžete se na ni podívat takto.

La Lumiere a IMG Academy se setkávají na národním mistrovství basketbalu chlapců 2019 na střední škole. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.

Eagle's Nest Outfitters (ENO) je oblíbená značka houpacích sítí používaných pro volný čas a spánek, při kempování nebo v pohodlí domova nebo na dvoře. Všechny modely houpací sítě SingleNest, DoubleNest a DoubleDeluxe pojmou až 400 liber a jsou ...

Krátký pohled na 5 nejlepších hráčů na ATP World Tour v roce 2017.