Srbsko Ladies Open 2021: Paula Badosa vs Viktoriya Tomova náhled, head-to-head & prediction

Paula BadosaPodrobnosti zápasu

Svítidlo : (4) Paula Badosa vs Viktoriya Tomova

Datum: 22. května 2021hodinky tenisového skóre

Turnaj : Srbsko dámy otevřeno 2021

Kolo : Semifinále

Místo : Bělehrad, SrbskoKategorie : WTA 250

Povrch : Červený jíl

Odměna : 235 238 USDNačasování zápasu : Cca. 12:00 místního času, 10:00 GMT, 6:00 EST

Živé televizní vysílání : USA - ESPN / Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video

Paula Badosa vs Viktoriya Tomova náhled

Paula Badosa pokračovala ve svém dominantním běhu na 2021 Serbia Open vítězstvím v pěti setech nad Rebeccou Petersonovou ve čtvrtfinále v pátek.

Španělka potřebovala hodinu a 21 minut na uzavření vítězství 6: 2, 6: 4 a zahájila střet posledních čtyř zápasů s Bulharkou Viktorijou Tomovou, která v pátek stáhla vzájemné výhry.

Viktoriya Tomova

Tomova začala svůj den rozrušeným třísetovým vítězstvím nad talentovanou osmnáctiletou Leylah Fernandez. Bulhar poté bojoval s překvapivým čtvrtfinalistou Reka-Lucou Janim, který se vzpamatoval z přerušení hry a rozhodl se vyhrát 6-1, 2-6, 7-5.

původ tenisového bodovacího systému

Výsledky nejsou vzhledem k nedávné podobě Tomovy úplně překvapivé. Bulhar postoupil na začátku roku do semifinále v Bogotě a příští týden se chystá dosáhnout vysokého umístění v kariéře.

Paula Badosa vs Viktoriya Tomova proti sobě

Badosa na cestě do semifinále nepustil ani set

Toto bude první setkání kariéry mezi Paulou Badosou a Viktorií Tomovou, takže jejich současný vzájemný zápas stojí na mrtvém bodě 0: 0.

Predikce Paula Badosa vs. Viktoriya Tomova

Paula Badosa je celý týden v nemilosrdné formě a dosáhla posledních čtyř, aniž by shodila set. Díky silným výkonům v průběhu jílovité sezóny z ní v sobotu udělala drtivou favoritku.

zkosení tenisových raket

Badosa hraje agresivní značku tenisu a rád přebírá kontrolu nad rallye od základní linie. Zvláště efektivně tlačila na podání soupeřky a bude se snažit udělat to samé v semifinále.

Viktoriya Tomova se naopak při získávání bodů spoléhá na rychlý pohyb a dovednosti proti úderu. Bulharka má tendenci zasáhnout spoustou topspinů, ale tento týden také předvedla své neuvěřitelné ruční dovednosti s jemnými dropshoty a salvami.

Tomova se však snaží dokončit body od základní čáry a to by se mohlo ukázat jako její zkáza proti Badose. Tento týden také strávila značný počet hodin na kurtu a únava může být také faktorem.

Pokud se Tomova v sobotu necítí na hřišti stoprocentně, bude těžké odrazit Badosův nápor.

Předpověď: Paula Badosa vyhrát ve dvou těsných setech.

Populární Problémy

Jak se naučit základy Super Smash Bros Melee. Dostali jste zadek v Super Smash Brothers Melee? Zde je pár tipů a strategií, které můžete podniknout, abyste pomohli zlepšit své hraní. Vyberte postavu, která nejlépe ...

Jak se vypořádat s prvním trestním obviněním. Zatčení může být život měnící a traumatizující zážitek. Z trestního procesu bohužel neexistuje snadná cesta ven a cokoli po vašem zatčení bude pravděpodobně zahrnovat mnoho ...

Zde je návod, jak sledovat kompletní, celodenní zpravodajství o PGA Championship 2020 online, pokud nemáte kabel.

Pravděpodobně jste slyšeli, že 8-12 opakování je dobrým cílem pro vaše cvičení. Zvýšení počtu opakování však zvýší vaši svalovou sílu a tonizaci. Https://www.mensjournal.com/health-fitness/if-you-want-build-muscle-and-gain-strength-l ...

Camila Giorgi se ve svém úvodním kole v Palermu ujala švédské jedničky Rebeccy Petersonové. Giorgi Petersona jednou porazil, zatímco jejich jediné další setkání skončilo odchodem do důchodu.

Shaquille O'Neal je předmětem 'Shaq Life', nové série dokumentů, která má premiéru ve čtvrtek. Zde je návod, jak streamovat nové epizody online bez kabelu.