Srbsko Open 2021: Analýza losování, náhled a předpověď dvouhry mužů

Novák Djokovic

Novák Djokovic

otevřete dveře auta tenisovým míčkem

Serbia Open je prvním ze dvou turnajů ATP 250, které se letos v létě uskuteční v tenisovém centru Novak.

Světová jednička Novak Djokovic se přihlásil k účasti na turnaji svého rodného města, který pořádá jeho bratr Djordje. Ale pole má také několik dalších velkých jmen, včetně Matteo Berrettini, Aslan Karatsev, Filip Krajinovic, Dusan Lajovic a Miomir Kecmanovic.

Mistrovství světa č. 4 Dominic Thiem měl původně také hrát, ale kvůli zranění kolena se tento týden vytáhl.

Vzhledem k tomu, že hlavní losovací akce má začít v pondělí, zde je pohled na vyhlídky všech pozoruhodných hráčů v mixu.

Horní polovina: Místní hrdina Novak Djokovic začíná jako těžký favorit

Marko (L) a Novak Djokovic

Marko (L) a Novak Djokovic

Nejlepší nasazení hráči: [1] Novak Djokovic, [3] Aslan Karatsev, [6] Marton Fucsovics, [8] Miomir Kecmanovic

Očekávané semifinále : Novak Djokovič vs Aslan Karatsev

Tmavý kůň: Sebastian Korda

banditový golfový loketní popruh

Novak Djokovic minulý týden na mistrovství Monte Carlo vykazoval známky rzi a ve třetím kole byl vyřazen světovou jedničkou 33 Danem Evansem. Srb ale bude doufat, že se brzy dostane zpět do svých kolejí, protože ho čekají dvě zásadní obrany titulu - na Madrid Masters a Rome Masters.

Naštěstí pro Djokoviče jeho remíza v Bělehradu vypadá celkem nekomplikovaně. Třiatřicetiletý hráč pravděpodobně zahájí kampaň proti Kwon Soon-woo ve druhém kole, poté by mohl ve čtvrtfinále narazit na Miomira Kecmanoviče a v semifinále Aslana Karatseva.

Karatsev letos vyrazil na turnaj ATP útokem a do semifinále Australian Open se dostal přímo z kvalifikace. Rus také získal svůj první titul na úrovni turné minulý měsíc na akci ATP 500 v Dubaji.

Karatsev by ale mohl mít potenciálně záludné čtvrtfinále proti Martonu Fucsovicsovi nebo Sebastianovi Kordu. Poslední jmenovaný ukázal za posledních šest měsíců mnoho příslibů, dosáhl finále na Delray Beach a čtvrtfinále na Miami Masters.

Semifinální predikce: Novak Djokovic vs Sebastian Korda

Dolní polovina: Matteo Berrettini v naději, že získá nějakou formu, Srbové Dusan Lajovic a Filip Krajinovic chtějí pobavit domácí fanoušky

Matteo Berrettini

Matteo Berrettini

Nejlepší nasazení hráči: [2] Matteo Berrettini, [4] Dušan Lajovic, [5] Filip Krajinovic, [7] John Millman

tenisky a džíny

Očekávané semifinále : Matteo Berrettini vs Dušan Lajovic

Tmavý kůň: Emil Ruusuvuori

Druhý nasazený Matteo Berrettini vede spodní polovinu remízy v Bělehradě. Ital se od restartu turné snaží najít svou formu, během posledních šesti měsíců se mu nepodařilo dostat přes čtvrtfinále.

Berrettini také nabral zranění v Melbourne, které ho donutilo odstoupit ze čtvrtého kola Australian Open. Jeho jediným zápasem ve dvouhře od té doby byla porážka v prvním kole v Monte Carlu.

Aby toho nebylo málo, svět č. 10 má tento týden velmi obtížnou cestu do finále. Berrettini by mohl ve druhém kole a čtvrtfinále narazit na místní favority Viktora Troickiho a Filipa Krajinoviče.

Krajonivic ze své strany startuje proti Stefanu Travagliovi a ve druhém kole by mohl narazit na Federica Coriu.

Na druhém konci sekce jsou nejvýznamnějšími hráči opory turné John Millman a Dušan Lajovic. To znamená, že Emil Ruusuvuori by také mohl být tento týden sledovaným hráčem, v prvním kole narazí na Pabla Cuevase a ve druhém by mohl hrát Millmana.

Ruusuvuori produkoval hluboké běhy v Dubaji a Miami před antukovou sezónou, aby přidal k jeho památnému vítězství v pěti setech nad Gaelem Monfilsem na Australian Open. Dvaadvacetiletý mladík se ale ve čtvrtfinále možná bude muset postavit Lajovicovi, což by vzhledem k pohodlí Srba na antuce bylo těžké.

Semifinální predikce: Filip Krajinovic vs Dušan Lajovic

Pozoruhodné zápasy prvního kola

Sebastian Korda vs Aljaz Body

Filip Krajanovic vs Stefano Travaglia

live stream packers vs colts

Předpokládané finále

Novak Djokovic vs Filip Krajinovic

Předpokládaný šampion

Novák Djokovic

Další informace o turnaji Serbia Open najdete na oficiálním turnaji Instagram a Cvrlikání držadla.

Populární Problémy

Fritéza NuWave Air je skvělý způsob, jak vařit svá oblíbená jídla bez nezdravého oleje. Chcete -li používat fritézu NuWave Air, musíte se seznámit s digitální dotykovou obrazovkou. Nastavení teploty a času můžete nastavit ...

Přehled, jak sledovat hry Baltimore Ravens online bez kabelu v roce 2019.

Pro ty, kteří nevědí, ESPY znamená Excellence in Sports Performance Yearly Awards, které uděluje americká kabelová síť ESPN v.

Video: Top 10 raketových úderů v tenise

Podívejte se na dnešní epizodu seriálu '90 Day Fiancé: Happily Ever After' online, bez kabelu. Epizoda 9 s názvem „Spálené mosty a hořké pravdy“ se koná ve 20 hodin. ET.

V průběhu let mohou vaše boty začít vypadat trochu hůře na opotřebení nebo se mohou hodit do zadní části skříně, aby byly zapomenuty. Než vyhodíte svou obuv do koše, zkuste prodloužit její životnost nahlédnutím do komunity ...