Srbsko Open 2021: Analýza losování, náhled a předpověď dvouhry mužů

Novák Djokovic

Novák Djokovictenisové míčky v sušičce s přikrývkou

Serbia Open je prvním ze dvou turnajů ATP 250, které se letos v létě uskuteční v tenisovém centru Novak.Světová jednička Novak Djokovic se přihlásil k účasti na turnaji svého rodného města, který pořádá jeho bratr Djordje. Ale pole má také několik dalších velkých jmen, včetně Matteo Berrettini, Aslan Karatsev, Filip Krajinovic, Dusan Lajovic a Miomir Kecmanovic.Mistrovství světa č. 4 Dominic Thiem měl původně také hrát, ale kvůli zranění kolena se tento týden vytáhl.

Vzhledem k tomu, že hlavní losovací akce má začít v pondělí, zde je pohled na vyhlídky všech pozoruhodných hráčů v mixu.Horní polovina: Místní hrdina Novak Djokovic začíná jako těžký favorit

Marko (L) a Novak Djokovic

Marko (L) a Novak Djokovic

Nejlepší nasazení hráči: [1] Novak Djokovic, [3] Aslan Karatsev, [6] Marton Fucsovics, [8] Miomir KecmanovicOčekávané semifinále : Novak Djokovič vs Aslan KaratsevTmavý kůň: Sebastian Korda

Novak Djokovic minulý týden na mistrovství Monte Carlo vykazoval známky rzi a ve třetím kole byl vyřazen světovou jedničkou 33 Danem Evansem. Srb ale bude doufat, že se brzy dostane zpět do svých kolejí, protože ho čekají dvě zásadní obrany titulu - na Madrid Masters a Rome Masters.

Naštěstí pro Djokoviče jeho remíza v Bělehradu vypadá celkem nekomplikovaně. Třiatřicetiletý hráč pravděpodobně zahájí kampaň proti Kwon Soon-woo ve druhém kole, poté by mohl ve čtvrtfinále narazit na Miomira Kecmanoviče a v semifinále Aslana Karatseva.

Karatsev letos vyrazil na turnaj ATP útokem a do semifinále Australian Open se dostal přímo z kvalifikace. Rus také získal svůj první titul na úrovni turné minulý měsíc na akci ATP 500 v Dubaji.

jak objednat ufc 251

Karatsev by ale mohl mít potenciálně záludné čtvrtfinále proti Martonu Fucsovicsovi nebo Sebastianovi Kordu. Poslední jmenovaný ukázal za posledních šest měsíců mnoho příslibů, dosáhl finále na Delray Beach a čtvrtfinále na Miami Masters.

Semifinální predikce: Novak Djokovic vs Sebastian Korda

Dolní polovina: Matteo Berrettini v naději, že získá nějakou formu, Srbové Dusan Lajovic a Filip Krajinovic chtějí pobavit domácí fanoušky

Matteo Berrettini

Matteo Berrettini

Nejlepší nasazení hráči: [2] Matteo Berrettini, [4] Dušan Lajovic, [5] Filip Krajinovic, [7] John Millman

štrasové tenisky

Očekávané semifinále : Matteo Berrettini vs Dušan Lajovic

Tmavý kůň: Emil Ruusuvuori

Druhý nasazený Matteo Berrettini vede spodní polovinu remízy v Bělehradě. Ital se od restartu turné snaží najít svou formu, během posledních šesti měsíců se mu nepodařilo dostat přes čtvrtfinále.

Berrettini také nabral zranění v Melbourne, které ho donutilo odstoupit ze čtvrtého kola Australian Open. Jeho jediným zápasem ve dvouhře od té doby byla porážka v prvním kole v Monte Carlu.

Aby toho nebylo málo, svět č. 10 má tento týden velmi obtížnou cestu do finále. Berrettini by mohl ve druhém kole a čtvrtfinále narazit na místní favority Viktora Troickiho a Filipa Krajinoviče.

Krajonivic ze své strany startuje proti Stefanu Travagliovi a ve druhém kole by mohl narazit na Federica Coriu.

Na druhém konci sekce jsou nejvýznamnějšími hráči opory turné John Millman a Dušan Lajovic. To znamená, že Emil Ruusuvuori by také mohl být tento týden sledovaným hráčem, v prvním kole narazí na Pabla Cuevase a ve druhém by mohl hrát Millmana.

soul train awards datum vysílání

Ruusuvuori produkoval hluboké běhy v Dubaji a Miami před antukovou sezónou, aby přidal k jeho památnému vítězství v pěti setech nad Gaelem Monfilsem na Australian Open. Dvaadvacetiletý mladík se ale ve čtvrtfinále možná bude muset postavit Lajovicovi, což by vzhledem k pohodlí Srba na antuce bylo těžké.

Semifinální predikce: Filip Krajinovic vs Dušan Lajovic

Pozoruhodné zápasy prvního kola

Sebastian Korda vs Aljaz Body

Filip Krajanovic vs Stefano Travaglia

Předpokládané finále

Novak Djokovic vs Filip Krajinovic

Předpokládaný šampion

Novák Djokovic

Další informace o turnaji Serbia Open najdete na oficiálním turnaji Instagram a Cvrlikání držadla.

Populární Problémy

Novak Djokovic, polekaný sérií porážek Federera a Nadala a jednou konkrétní ztrátou v roce 2010, to téměř vzdal. Srb po tomto nízkém bodě stiskl tlačítko reset a od té doby se rozplakal.

Jak prodávat měď. Prodej mědi bývá lukrativnější než prodej jiných druhů kovového šrotu. Pokud máte přístup k šrotu mědi na stavbách nebo při renovacích nebo v opravnách elektroniky nebo spotřebičů, zvažte prodej ...

Archer se vrací pro sezónu 10 s názvem '1991'. Zde je návod, jak zdarma sledovat nové epizody online bez kabelu.

Dobrý odpal odpaliště je často úvodem k dobrému golfovému skóre. Umět správně rozhoupat řidiče vede k odpalům z odpaliště, které na dálnici přistávají se vzdáleností a přesností. Zvládnutí švihu závisí jak na postoji, tak na mechanice švihu ....

Nejlepší národní tým FCS, stát Severní Dakota, čeká v sobotu náročný test proti č. 10 Northern Iowa. Zde je návod, jak sledovat hru online.

Podíváme se blíže na formu Rogera Federera před jeho posledním setkáním s Martonem Fucsovicsem.