„Serena Williamsová je největší“ - Boris Becker si myslí, že rekord Margaret Courtové je stále v nebezpečí

Serena Williamsová

Serena Williamsová

Návrat 23násobného grandslamového šampiona Sereny Williamsové k tenisu od narození její dcery Alexis Olympie nevyšel přesně podle plánu. Zatímco Američanka během dvou let dosáhla čtyř grandslamových finále, což je pro osmatřicetiletou dívku pozoruhodný výkon, prohrála všechny čtyři-což vyvolává pochybnosti o tom, zda se dokáže vyrovnat s rekordem Margaret Courtové na 24 slamů.

Nyní, když vypuknutí koronaviru zastavilo tenisový svět, se pochybnosti ještě prohloubily. Mistrovství Wimbledonu, kde se Serena Williamsová v posledních dvou letech probojovala na vrcholný souboj, je pro letošní rok zrušeno. French Open bylo odloženo na září a nad pořádáním US Open se vznáší velká nejistota.

badmintonová fotografie

Až bude příště Serena Williams hrát Slam, mohla by se blížit 40. A mnoho odborníků se obává, že s věkem, který není na její straně, může dlouholetý sen Sereny vyhrát 24 Majors zůstat jen tím: snem.

Ale Boris Becker, bývalý mistr světa č. 1 a šestinásobný vítěz Slam, si myslí něco jiného. Je přesvědčen, že dokud v ní zlatá medailistka z olympijských her ve dvouhře 2012 má palčivou touhu, má šanci zvednout svou 24. grandslamovou trofej.

nejlepší dámská tenisová raketa pro začátečníky

Becker ji v rozhovoru pro Laureus.com označil za největší ze všech dob a poznamenal, že Serena Williamsová bude vždy uchazečem o jakýkoli Slam, který hraje. A pokud letos dostane šanci hrát US Open, bude to síla, se kterou je třeba počítat.

Může se Serena rovnat Margaret Court? Je jí přes 30 a stala se hrdou matkou, “řekl Becker. „Jsem si jistá, že by si letos ráda zahrála na US Open. Říkají jí Největší ze všech na ženském okruhu a ona si titul rozhodně zaslouží. '
Boris Becker si myslí, že Serena Williamsová zůstává největší ze všech

Boris Becker si myslí, že Serena Williamsová zůstává největší ze všech

I když jako Němec bude mít vždy zvláštní místo pro dvaadvacetinásobného vítěze Major Steffi Graf, Becker neměl žádné výhrady k uznání Sereniny bezkonkurenční velikosti. 52letá také poukázala na to, že místo Margaret Court v horní části hromádky by mohlo být trochu zavádějící, protože měla tu výhodu, že většinu svých Slamů hrála na svém oblíbeném povrchu.

Já, Němec, stále myslím na Steffi Grafovou jako na naši královnu, ale Serena je určitě, určitě největší, “řekl Becker. „Margaret Courtová je nejúspěšnější. Když jsme to řekli, v den, kdy hráli tři ze čtyř Majorů na trávě, takže bylo snazší, když se cítíte pohodlně na trávě, abyste vyhráli víc. '

Serena Williamsová je vzorem pro matky: Becker

Serena Williamsová se svou dcerou Alexis Olympií poté, co na začátku roku vyhrála ASB Classic

Serena Williamsová se svou dcerou Alexis Olympií poté, co na začátku roku vyhrála ASB Classic

Poté, co se Serena Williamsová po mateřské přestávce vrátila ke sportu na nejvyšší úrovni, ukázala ženám po celém světě, že vyvažování mateřství s profesionálním sportem je velmi možné. Její úsilí o dokonalost a hlad po úspěchu zůstávají tak vysoké jako vždy, a to i ve věku 38 let.

Američan ve skutečnosti otevřel dveře ostatním hráčům a má inspirovaný jako v Indii Sania Mirza jít v jejích šlépějích.

kdy a kde se poprvé hrál tenis

Podle Beckera je Serenino odhodlané odhodlání konečně pomoci sedminásobnému wimbledonskému šampionovi získat nepolapitelný 24. Slam.

rukojeť na stolní tenis
Jsem si jistý, že Serena chce dosáhnout 24, myslím, že to je důvod, proč hraje, “řekl Becker. „Víte, ona je vzorem pro všechny matky, které se profesionálně věnují sportu. Dokud chce hrát, myslím si, že může vyhrát. Takže dokud je Serena dost dobrá na to, aby se dostala do finále, je dost dobrá na to, aby vyhrála. '

Mladí by to mohli Sereně Williamsové: Becker zkomplikovat

Serena Williamsová prohrála finále US Open 2019 s Biancou Andreescuovou

Serena Williamsová prohrála finále US Open 2019 s Biancou Andreescuovou

Becker také varoval, že pro Serenu Williamsovou nebude vše plynout hladce, až se tenis konečně po zablokování vynuceném koronavirem obnoví. Mladší generace ji rychle dohání, o čemž svědčí vítězství Naomi Osaka na US Open 2018 a Bianca Andreescu následujícího roku.

Oba ukázali ve svém rodném grandslamovém finále spoustu sebevědomí a obdivuhodné vyrovnanosti, aby Sereně odepřely titul. S hladovou a talentovanou mladou partou, která se v posledních letech objevila na turné WTA, může být nyní pro Serenu ještě těžší je zastavit.

Když to řeknu, mladá generace nebude spát, “řekl Becker. „Víte, když jste ve finále, nehrajete jméno, ale hrajete titul. To byla loni Bianca Andreescu ve finále US Open nebo Simona Halepová ve Wimbledonu. Nehráli jméno.

Populární Problémy

Váš průvodce streamováním hry Good Luck Charlie online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Pocit nadváhy může být velmi frustrující, nemluvě o souvisejících zdravotních rizicích. Můžete se cítit méně sebejistě a dokonce trochu malátně. Jedním ze nejlepších způsobů, jak se stát zdravějším, je změnit svůj jídelníček zdravým stravováním ...

Pokud chcete zvýšit sílu, svalovou hmotu nebo oboje v ramenou a pažích, kliky jsou skvělý cvik. Existuje několik druhů kliků, které můžete vyzkoušet a které působí na vaše paže trochu odlišným způsobem. Kliky na štiky ...

Vans vyrábí celou řadu primárně plátěných skate bot s bílou podrážkou, které vypadají nejlépe, když vypadají svěže a čistě. Pokud chcete, aby vaše dodávky vypadaly znovu jako nové, můžete se naučit pár rychlých tipů, jak je vyčistit, vybělit bílé a ...

Jak přijmout svoji inteligenci. Přijetí vaší inteligence vám může pomoci zůstat ostrý a produktivní po mnoho dalších let. Naučte se, jak udržet svůj mozek zdravý, zlepšit svou perspektivu a nenáročně komunikovat s ostatními. Pro...

Jak zapracovat na lat. Latissimus dorsi nebo lat, jsou největší ze tří svalů v zádech. Prováděním konkrétních cvičení, která se zaměřují na váš lat, můžete spálit kalorie a zvýšit celkovou sílu. Mocné latky také ...