Serena Williamsová reaguje na manžela, který odstoupil z představenstva Redditu

Serena Williams s manželem Alexisem Ohanianem

Serena Williams s manželem Alexisem Ohanianem

hodnocení raket na stolní tenis

Serena WIlliamsová byla mezi prvními sportovci, kteří ostře odsoudili vraždu Afroameričana George Lloyda. Serena, pravděpodobně největší afroamerická atletka všech dob, sdílela dojemné video afroamerického dívčího dítěte bojujícího za svá práva v rámci své dlouhodobé kampaně proti rasismu.

Serena krásně napsala video - „Nemohu a stále nemohu najít slova, která bych řekla nebo vyjádřila, jak smutně se cítím ... ale ona je pro mě našla. Našla je pro tolik z nás. “

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Nemohu a stále nemohu najít slova, která bych řekla nebo vyjádřila, jak se cítím smutná ... ale ona je pro mě našla. Našla je pro tolik z nás. Mnoho z nás je otupělých ... ztracených pro slova ... vím, že jsem. Je to těžké období. Mnoho z nás vyrůstajících bylo naučeno modlit se Nechť přijde tvé království, za to se stále modlím, kromě tolika lidí, kteří byli zraněni/zabiti nebo jednoduše traumatizováni tím, jak se zachází s lidmi jiné barvy. Nejhorší na tom je, že to není nic nového, je to jen natočené. Mám těžké srdce. Ztrácím slova. Video z @wealth

Příspěvek sdílený uživatelem Serena Williamsová (@serenawilliams) 30. května 2020 ve 13:51 PDT

A nyní se do boje zapojil i její manžel, který ve své společnosti učinil dramatické výkonné rozhodnutí, které překvapilo celý svět.

Manžel Sereny WIlliamsové Alexis Ohanian sestoupil z desky Reddit

Alexis Ohanian , spoluzakladatel agregátoru novinek Reddit a manžel Sereny Williamsové, dnes oznámil, že odstupuje z představenstva Redditu. V sérii tweetů řekl, že to dělá 'jako otec, který potřebuje umět odpovědět své černé dceři, když se ptá:' Co jsi udělal? '

Gesto Ohaniana sleduje dny celonárodních protestů proti policejní brutalitě a rasové nerovnosti. Ohanian také požádal správní radu o nahrazení svého křesla afroamerickým kandidátem a přislíbil 1 milion dolarů Tábor Poznej svá práva , nezisková organizace, kterou založil bývalý quarterback NFL Colin Kaepernick.

legální podání stolního tenisu

Ohanian navíc slíbil, že výnosy budoucích zisků ze svých akcií Reddit použije na službu černé komunitě.

moana online zdarma bez registrace

'Tak pyšná na Alexise' - Serena

Hodiny poté, co její manžel odstoupil z představenstva Redditu, se Serena Williamsová dostala na Twitter s tím, že jejich dcera Olympia byl by na svého otce hrdý.

Důležité je mít různé pohledy na jakékoli desky. Jsem na tebe tak hrdý, Alexis, vím, že Olympia bude také.

V červenci 2019 doporučila americká a globální tenisová ikona Billie Jean Kingová Serenu, aby se zaměřila na tenis a vyhnula se boji za rovnoprávnost, jako to dělají celebrity. Serena na Kinga vystřelila a řekla, že bude pokračovat bojovat za rovnost a zvýšit hlas až do posledního dechu.

O rok později se zdá, že Serena Williams dodržela slovo. Využívá nejen své slávy a postavení celebrity k prosazování zájmů na okraji společnosti, ale také pomáhá a podporuje svého manžela v jeho úsilí napravit nerovnováhu.

Populární Problémy

Vážní nadšenci do kulturistiky vědí, že budování síly předloktí je klíčové pro celou řadu tréninků horní části těla. Jednoduše tím, že budete mít sílu předloktí, abyste déle drželi větší váhu, můžete pomoci rozšířit rameno, biceps, ...

Zde je návod, jak sledovat finále sezóny 9 The Walking Dead online prostřednictvím živého přenosu.

Jsme zpět s našimi týdenními tenisovými drobnostmi. Do olympijských her v Londýně zbývá jen jeden týden, zde jsou hlavní příběhy týdne. .

Pstruh duhový je vysoce výživná a snadno připravitelná ryba. V tomto článku se dozvíte dva různé recepty na pstruhy duhové! Filety ze pstruha opláchněte pod studenou vodou. Osušte papírovým ručníkem a dejte stranou.

Vše, co potřebujete vědět o závěrečném turnaji Masters 1000 roku před US Open.

Vítězka grandslamu Jana Novotná zemřela v neděli, což si vyžádalo vylévání poct z tenisového světa.