Serena Williamsová vítězí na French Open 2015Lucie Safarova a Serena Williams pózují s trofejemi běžců a vítězůSvětová jednička Serena Williamsová zajistila v sobotu neuvěřitelný 20. grandslam poté, co ve finále French Open 2015 porazila extrémně temperamentní Lucii Safarovou 6-3 6-7 6-2.tisíc tenisu

Třiatřicetiletá Američanka, která bojovala s nemocí, přesvědčivě zajistila první set, když porazila 4 esa ve srovnání s 0 Šafářové a také dokázala převést 12 ze svých 15 1. ServePoints ve srovnání s 11 republikány z 11 z 19. Serena také převedla příležitost osamělého čistého bodu, kterou dostala.Set 2 znamenal pro českou republikánskou scénu senzační comeback poté, co ve druhém setu prohrála 4: 1, aby vyhrála další 4 zápasy a dosáhla 5: 4 v její prospěch. Šafářová proměnila 31 ze svých 46 bodů za první podání a také získala 6 ze svých 15 bodů za druhé podání, aby si zajistila druhý set v tie-breaku 7-6.

Třetí set viděl Šafářovou v první hře zlomit Američanku, aby nahromadila další tlak na její soupeřku, ale první dvojchyba Šafářové v páté hře se ukázala jako životně důležitá, protože pomohla vrátit set zpět na úroveň 2: 2.hra raquetball

Serena v této hře prolomila tuto patovou situaci a Serena se o ni už nemusela starat, když si dovolila vyhrát 6: 2 třetí set, což jí pomohlo získat třetí titul French Open a první po roce 2013.Populární Problémy

Novak Djokovic v poslední době změnil své podání ze závazku na sílu. Srb hovořil o tom, proč změnil pohyb služby a jak to přineslo dividendy pro jeho hru a tělo.

Jak prát polštář v pračce. Pokud váš polštář vypadá žlutě, vybledle nebo kulhá, je pravděpodobně čas jej hodit do pračky. Přečtěte si štítek péče o váš polštář, abyste zjistili, zda lze prát a jak horká je voda v ...K streamování je nyní k dispozici úžasná show National Geographic. Zde je návod, jak streamovat Brain Games a vše, co byste o něm mohli chtít vědět.Televizní premiéra „Hot Ones: The Game Show“ je 18. února na TruTV. Pokud nemáte kabel, můžete bezplatně sledovat sérii online.

Seahawks a 49ers se setkají v bitvě 17. týdne v neděli. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos hry online, pokud nemáte kabel.

Roger Federer dokončil rok 2020 jako světová jednotka č. 5, přestože odehrál pouze 1 událost v tomto roce, zatímco Jannik Sinner je číslo 37. Devětatřicetiletý Federer je jedním ze 41 hráčů ve věku 30 a více let, kteří skončili v první stovce tento rok.