Šarapovová porazila v Tie Break Tens, když triumfovali Halep a Dimitrov

MariaSharapova-oříznuta

Bývalá světová jednička Maria Šarapovová

Maria Šarapovová utrpěla ve čtvrtek porážku ve svém jediném zápase v Tie Break Tens, protože Simona Halepová a Grigor Dimitrov triumfovaly v Madridu.

Šarapovová se vrátila po 15měsíčním zákazu za neúspěšný test na drogy minulý týden, kdy se na Stuttgart Open dostala do semifinále, což byl výkon, díky kterému se znovu dostala na žebříček WTA na číslo 262.

Pětinásobná grandslamová šampionka a bývalá světová jednička ale nemohla žít s Monicou Puigovou na exhibiční akci, ve které osmičlenné pole soutěží v zápasech sestávajících z prvního až 10 tie-breaku.

Puig si vytvořila náskok 7: 2, kterého se nevzdala, vyhrála 10: 6, takže Šarapovová běsnila pomalý start.

'Byla to mnohem větší zábava, než jsem čekala. Miluji formát, miluji, jak je rychlý,' řekla poté Šarapovová.

„Chcete dobře odstartovat, myslím, že to je pravděpodobně důležité v pravidelném tie-breaku a tie-breaku na 10, to je určitě klíč.

'V takovém rychlém formátu se musíš připravit, což jsem nebyl.'

Puig nedokázala přenést svou formu do semifinále, přestože utrpěla porážku s Halepovou, která při triumfu 10: 6 nad Světlanou Kuzněcovovou ve finále nadiktovala věci od základní čáry.

Na pánské straně Dimitrov odpálil Feliciana Lopeze 10-7, když předtím porazil Fernanda Verdasca a Dana Evanse.

Populární Problémy

Sezóna 2021 Liga MX Clausura začíná v pátek večer zápasem mezi Pueblou a Guadalajarou. Takto to můžete sledovat v USA.

Ať už chcete sledovat Super Bowl LV (Chiefs vs Bucs) na svém PS4 nebo PS5, existuje několik různých způsobů, jak to udělat. Zde je přehled vašich možností.

Jak na skateboardu (začátečníci). Každý musí někde začít. Pokud se chcete naučit skateboardovat, ale neznáte ollie z lokte, jste na správném místě. Můžete se naučit získat správné vybavení pro výuku bruslení, naučit se ...

Federer přistává ve stejné čtvrtině Novaka Djokoviče, zatímco obhájce titulu Nadal předal příznivou remízu. .

Kingfish je robustní tučná ryba, která odolává různým způsobům vaření. Můžete vyzkoušet jednoduchou pánvi smaženou na pánvi, použít různé koření nebo ji jednoduše ochutit solí a pepřem. Grilované nebo pečené ledové ryby jsou stejně ...

Zde je návod, jak sledovat film The Little Drummer Girl, minisérii podle populárního románu Johna Johna le Carrého, online zdarma.