Živý přenos Shields vs Hammer: Jak se dívat online

GettyClaressa Shields a Christina Hammer budou v sobotu bojovat o nesporný titul ve střední váze.

Začátek boje je naplánován kolem 21:10. ET a budou vysílány v Showtime. Pokud ale nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Showtime na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, když se zaregistrujete k jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu.Amazon Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah Showtime naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu Showtime , který je také dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí.

Jakmile jsi přihlásil se k Amazon Prime i kanálu Showtime , pak můžete sledovat živý přenos boje na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu, nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.FuboTV

průvodce tenisovou výstrojí

Ať už máte FuboTV nebo chcete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi „Showtime je k dispozici jako doplněk.

Jakmile se zaregistrujete „Boj můžete sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému „Showtime je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí.

Jakmile se zaregistrujete, můžete zápas sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch , Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.


Náhled Shields vs Hammer

Žádný bojovník neprohrál ve své profesionální kariéře.

Shields získala zlato na olympijských hrách v letech 2012 a 2016. Nyní je 8-0 jako profesionálka se dvěma knockouty a je světovou jednotkou ve dvou váhových kategoriích.

Je držitelkou titulů WBA a IBF ve střední váze a titulů IBC a WBC v super střední váze.

Jsem velmi uvolněný, řekl 24letý muž v tiskové zprávě MLive.com . Když se cítím tak uvolněný, vím, že to bude dobrý boj. Nemám ani pocit, že by došlo k boji; Cítím se velmi klidně a vždy se mi lépe bojuje, když se tak cítím. Zkontroloval jsem všechna políčka pro tento boj. Kondicionování, výživa, trénink, všechno. Jsem plně soustředěný na boj.

Tento boj jsem hrál v hlavě mnohokrát. První kolo je velmi důležité. V prvním kole zjistí, jak jsem silná, a dám jí vědět, že je v boji. Dám jí vědět, že tento boj v žádném ohledu neovládne.

Dokážu odeslat Hammer. Jsem mnohem rychlejší a mám skvělý pohyb hlavy. Přišel jsem bojovat. Chci vidět, kde je její srdce a jak silná je. Pokud není tak silná, jak se říká, bude se chtít odtamtud dostat.

Hammer, šampion WBO ve střední váze, je 24-0.

Podle MLive.com jsem na tom opravdu tvrdě pracoval, řekl 28letý Němec. Obětoval jsem tomuto boji všechno a je na čase ukázat, kdo je skutečný šampion a kdo je Christina Hammer. Cítím, že jsem mentálně silnější. Při pohledu na ni jsem jí ukázal, že se nebojím. Každý boj, tam je mentální bitva a myslím, že jsem vyhrál mentální bitvu pro tento boj.

Kromě titulů druhé střední váhy se bude hrát o uvolněný titul Ring.

Samozřejmě je to největší boj, protože já jsem dlouholetý šampion a ona je dvojnásobná zlatá medailistka, a tyto boje v minulosti nikdy nenastaly a lidé chtějí tento boj vidět, šampion proti šampionovi, řekl Hammer podle ESPN . A to je hra, která mění ženský box, že máme tuto příležitost bojovat v sobotu večer v Showtime v hlavním vysílacím čase. Je to obrovské pro ženský box.


Populární Problémy

Jaguáři a Packers se dnes scházejí na zúčtování 10. týdne. Zde je návod, jak sledovat bezplatný přímý přenos ze hry, pokud nemáte kabel.

Zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat dnešní předsezónní hru Bengals vs Washington online, pokud nemáte kabel.

Pokud hledáte omezit cholesterol z ranních vajec, můžete snadno vyrobit vaječné bílky plné chuti. Není třeba se spokojit se suchými, gumovými vaječnými bílky, když je můžete rychle vyškrábat nebo uvařit nadýchanou omeletu. Li...

Jak odstranit vodní kámen. Vodní kámen je usazenina uhličitanu vápenatého, která se zanechává, když se voda odpařuje z povrchu. Časem se tento minerál hromadí a způsobuje tvorbu bílých krystalů. Vodní kámen se často tvoří na domácích spotřebičích i na ...

Ve fázi play -off světové skupiny proti sobě nastoupí Španělsko a Indie.