Přímý přenos Stanford vs BYU volejbal: Jak sledovat národní semifinále onlineGetty Stanford Cardinal č. 1 bude hrát semifinále ženského volejbalu NCAA divize I s č.4 BYU Cougars.Stanford Cardinal č. 1 a BYU Cougars č. 4 se ve čtvrtek sejdou v semifinále ženského volejbalu NCAA divize I v Target Center v Minneapolis.Začátek hry je naplánován na 19:00. ET a budou vysílány na národní úrovni na ESPN. Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete stále sledovat živý přenos hry (nebo jej DVR) na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, když se zaregistrujete k jednomu z následujících kabelových bezplatné služby streamování živého televizního vysílání:Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně ESPN. Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).Sling TV

ESPN je součástí balíčku kanálů Sling Orange. Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou sedmidenní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos hry na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.Platformy ESPN

Kromě toho můžete na počítači sledovat živý přenos ze hry přes ESPN.com nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení přes Aplikace ESPN . Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud to nemáte, můžete se stále přihlásit k jedné z výše uvedených možností a poté se pomocí přihlašovacích údajů Hulu nebo Sling TV přihlásit a sledovat na digitálních platformách ESPN.


Náhled Stanford vs BYU

Cougars (31-1) předali Cardinalovi (32-1) jejich osamělou ztrátu v sezóně, na BYU zpět 31. srpna.

To je pro program velká výhra, řekla hlavní trenérka BYU Heather Olmsteadová podle The Daily Herald . Ukazuje, jak daleko jsme se dostali, abychom dokázali porazit program jako Stanford, který je historicky tak osvědčeným týmem. Vyhráli sedm národních šampionátů a byli ve 21 Final Fours. Skutečnost, že jsou jedničkou, je pro nás velká výhra. Naše dívky to chtěly. Chtěli soutěžit s nejlepšími v zemi a to se jim dnes večer podařilo.

Mimo hitter Roni Jones-Perry, oblíbený národní vyznamenání národního hráče roku, vedl BYU s 20 sestřely. V zápase trefila 0,341.

Vím, že mám kolem sebe opravdu dobrý tým, řekl senior, podle Heralda. Sám nemohu hru vyhrát. Vím, že moji spoluhráči budou popravovat, když potřebujeme popravit. Buduje to jejich důvěru ve mě a mou důvěru v ně. … Je tu ještě dlouhá cesta a víme, že je spousta věcí, ve kterých se dá zlepšit. Ale tato výhra je rozhodně dobrá věc, které se můžeme držet. Když se dostaneme ke konci sezóny a budeme v těžkém zápase, můžeme se ohlédnout zpět a vědět, že jsme to dokázali, že můžeme bojovat přes cokoli.

Olmstead o All-American řekl: Roni byl fenomenální. Houpala se sebevědomě, švihla vysoko a byla v jejich tváři na bloku. Dnes v noci získala 1 000. zabití a jsem tak hrdý, že je BYU Cougar.

BYU smetla Texas Longhorns ve čtvrtfinále na odvetu se Stanfordem, který před prohlášením posledních tří upustil první set jejich čtvrtfinále s Penn State Nittany Lions.

Udělali jsme při podání více chyb, než obvykle, ale líbí se mi, že jsme neproměnili, ale zůstali jsme agresivní a začalo to zápas otáčet, řekl hlavní trenér Stanfordu a bývalý volejbalista BYU Kevin Hambly podle Stanfordský deník .

Kardinál má svého potenciálního národního hráče roku v juniorské externí stoperce Kathryn Plummerové, která cenu získala loni.

Final Four bude skvělou příležitostí také pro hraní BYU, řekl Plummer, pro Daily. Myslím, že ta prohra proti nim je stále v mysli všech, alespoň v mé, a jsem si jistý, že to bude skvělá zábava, protože oba týmy od začátku sezóny hodně rostly.


Populární Problémy

Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos dnešní předsezónní hry Saints vs Ravens.

Vykastrovat vaši fenku nebo fenu je společensky odpovědné. Odstranění jejího lůna znamená, že nemůže dostat infekci dělohy (pyometra), a pokud kastrace proběhne před její druhou sezónou, má ochranný účinek proti ...

Řezbářství je prastarý koníček a umělecká forma, která je velmi přínosná, když vidíte, jak se vaše návrhy začínají rýsovat. Abyste mohli začít, potřebujete jen správný druh dřeva, řezbářský nůž, ostřící kámen a možná i drážku na vyřezávání ...

Zde je návod, jak můžete online epizodu 3. série '90 Day Fiancé: Before the 90 Days' nazvat 'Hard to Say Sorry' online bez kabelu.

Jak používat závěs Ehmer. Závěs „Ehmer“ je vázací technika používaná veterináři ke stabilizaci vykloubené zadní nohy u psů. Konfigurace zábalu snižuje pohyb zraněné nohy, brání dalšímu zranění a ...

Jak chodit s vycházkovou holí. Vycházkové hole jsou opravdu užitečné pro udržení rovnováhy a distribuci větší části tělesné hmotnosti do paží. Vycházkové hole můžete použít, pokud máte poraněnou nohu nebo na turistiku. Bez ohledu na druh ...