US Open 2021: Novak Djokovič vs Holger Rune náhled, souboj a předpověď

Novak Djokovic na US Open 2015

Novak Djokovic na US Open 2015

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: (1) Novak Djokovic vs (Q) Holger Rune

Datum: 31. srpna 2021

Turnaj : 2021 US Open

Kolo : První kolo (kolo 128)

Místo : Flushing Meadows, New York

Kategorie : Grand Slam

Povrch : Venkovní hardcourt

Odměna : 40 560 000 $

Načasování zápasu : 19:00 místního času, 23:00 GMT, 4,30 IST (středa)

Živé televizní vysílání : USA - Tennis Channel & ESPN/ESPN 2 | Velká Británie - Amazon Prime Video | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Náhled Novak Djokovič vs Holger Rune

Novak Djokovic na US Open 2021 pronásleduje tenisovou nesmrtelnost. Titul v New Yorku by mu dal kýžený Calendar Slam a pomohl mu převzít výhradní vlastnictví grandslamového rekordu.

Trojnásobný šampion zahájí svou kampaň na US Open proti talentovanému teenageru Holgerovi Runeovi, který prošel třemi koly kvalifikace.

Přestože Rune debutuje v hlavní soutěži Grand Slamu, není neznámou entitou. Dán, zařazený na 145. místo na světě, je považován za jednoho z nejslibnějších mladíků na turné.

Rune dokonce začátkem tohoto roku trénoval s Djokovičem, a tak budou oba hráči navzájem obeznámeni s hrami.

Osmnáctiletá Rune je v tuto chvíli ve fialové záplatě. Z posledních 17 zápasů vyhrál 16, i když většina z nich byla na turné Challenger.

Dán v kvalifikačních kolech porazil Lukase Lacka, Mitchella Kruegera a Matse Morainga, aby si rezervoval místo v hlavním tahu US Open.

Djokovič mezitím přichází do této soutěže bez jakékoli zápasové praxe. Srbův poslední zápas byl porážkou dvou setů s Pablem Carrenem Bustou v play off o bronz na olympiádě.

definice stolního tenisu

Je však nepravděpodobné, že by to byl problém pro světovou jedničku, která je zvyklá vstupovat do Slams bez mnoha zápasů pod opaskem. Letos dokonce vyhrál Wimbledon, aniž by od roku 2019 odehrál soutěžní dvouhru na trávě.

Novak Djokovic vs Holger Rune proti sobě

Novak Djokovic a Holger Rune se na turné nikdy předtím nepotkali, a proto je jejich vzájemný souboj 0: 0.

Predikce Novak Djokovič vs Holger Rune

Holger Rune bude mít svůj úkol proti Novakovi Djokovičovi

Proti Novakovi Djokovicovi bude mít Holger Rune svůj úkol

Není pochyb o tom, že Novak Djokovic vstupuje do tohoto utkání jako drtivý favorit. Jeho podání bylo po celý rok výjimečné a proti Rune, jehož návratová hra není nejsilnější, získá spoustu levných bodů.

Soudy ve Flushing Meadows jsou letos údajně rychlejší, což Srbovi také pomůže. Djokovicovi se daří v rychlých podmínkách, protože je odborníkem na přesměrování tempa.

Hrát proti pravděpodobně největšímu hráči všech dob na jednom z nejznámějších tenisových stadionů na světě by se mohlo dostat do Dane. Pokud dokáže Rune uklidnit nervy, může nabídnout určitý odpor, ale je nepravděpodobné, že by sebral i Srbovi.

Předpověď: Novak Djokovic vyhraje ve dvou setech.

Populární Problémy

I když nemáte kabel, můžete Fox News sledovat živě na svém počítači, Roku nebo jiném streamovacím zařízení. Zde je váš kompletní průvodce.

Jak nosit Henley. Košile Henley jsou základem šatníku, snadno se nosí a jsou sexy. Oblečte je nebo je nechte ležérní, navlékněte se do tepla nebo si v teplejším počasí oblékněte verzi s krátkým rukávem. Noste jeden pod oblek v práci nebo vrstvu pod ...

Jak si udělat YouTube hovínko. YouTube Poop je velmi populární internetová kategorie videa zahrnující remixování několika klipů, které přidávají další scény, dialogy nebo snímky, aby zvýšily humor videa. YouTube Poop může být ...

Poté, co se zdálo, že Nick Kyrgios přijal povzbuzující řeč od rozhodčího Mohameda Lahyaniho, Pierre-Hugues Herbert na US Open udělal menší dojem.