Přímý přenos Stanford vs Oregon: Jak se dívat online zdarmaGetty Hlavní trenér Mario Cristobal z Oregon Ducks.

Na hřiště se postaví jeden z nejočekávanějších týmů Pac-12, protože Oregon hostí v sobotu Standford na Autzen Stadium.

Utkání začíná v 19:30. ET a bude vysílán na ABC. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos Stanford vs Oregon:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ABC (živě na vybraných trzích) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Stanford vs Oregon můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Hry na ABC (na platformách ESPN označené jako ESPN3) lze tímto způsobem zdarma sledovat, pokud máte zúčastněného poskytovatele internetových služeb, ale pokud jej nemáte, můžete se také přihlásit a sledovat pomocí svých pověření FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, přichází FuboTV také s 500 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí Lookback, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenejte to.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ABC (živě na vybraných trzích) a více než 65 dalších televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, Stanford vs Oregon můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Hry na ABC (na platformách ESPN označené jako ESPN3) lze tímto způsobem zdarma sledovat, pokud máte zúčastněného poskytovatele internetových služeb, ale pokud jej nemáte, můžete se také přihlásit a sledovat pomocí svých přihlašovacích údajů Vidgo.


Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos ABC (živě na vybraných trzích) a více než 65 dalších televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Stanford vs Oregon můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Hry na ABC (na platformách ESPN označené jako ESPN3) lze tímto způsobem zdarma sledovat, pokud máte zúčastněného poskytovatele internetových služeb, ale pokud jej nemáte, můžete se také přihlásit a sledovat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled Stanford vs Oregon

Oregon začíná svou sezónu jen zvenčí a dívá se do top 10 jako tým č. 12 v zemi, aniž by hrál hru. Se zkráceným rozvrhem Pac-12 nemají Kachny prostor pro chyby.

Cítíme, že jsme velmi sladěni s tím, co chceme dělat z hlediska herního plánu pro útok, obranu a speciální týmy, řekl hlavní trenér Oregonu Mario Cristobal. Letos to zabere každého. Vidím skupinu, která má hodně co dokázat. Jsme mladá skupina. Je čas jít a zjistit, kde jsme jako tým.

Oregon loni vyhrál Pac-12, když ve hře o mistrovství Pac-12 zvrátil Utah 37-15. Kachny porazily Wisconsin 28-27 v Rose Bowl, ale čelí spoustě otázek směřujících do nového roku. Premiérem mezi otazníky je to, kdo nahradí v prvním kole Justina Herberta. Redshirt druhák Tyler Shough, bývalý čtyřhvězdičkový rekrut z Arizony, by měl zaujmout místo pod středem pro Ducks.

Tyler Shough odvedl skvělou práci, opravdu má, když tam měl své příležitosti, v praxi. V jarním plese se mu skvěle rozjelo. Má přirozenou přítomnost v terénu, má tam velitelskou přítomnost, řekl Cristobal.

ortéza na ošetření tenisových loktů

Shough se snaží vytvořit vlastní odkaz s Ducks, kteří měli za poslední desetiletí solidní QB, včetně Herberta a Marcuse Marioty.

Je zřejmé, že nemůžete nahradit chlapa, jako je Justin Herbert a kluci před ním, řekl Shough. Jen se snažím být sám sebou. Snažím se být Tylerem a vytvořit si vlastní jméno a napsat zde svůj vlastní příběh a tuto kapitolu.

Stanford dokončil minulou sezónu 4-8, zdaleka nejhorší za hlavního trenéra Davida Shawa, který ve svých osmi sezónách předtím nikdy nedokončil 0,500.

Máme spoustu kluků, kteří moc nehráli fotbal, řekl Shaw. Ať už jsme v tom sebevědomí, jakkoli tvrdě pracovali a cvičili, stále existuje určitá nezkušenost. Jdeme do nepřátelského prostředí a chladné teploty proti týmu, který vyjde s velkou důvěrou a velkým nadšením, protože si to zasloužili, přestože mají stejně mnoho mladých kluků. Spousta těch kluků byla v mistrovské hře Pac-12 a hrála v Rose Bowl.

Oregon je favoritem hry 8,5 bodu s celkovým součtem 51 bodů. Celkový počet odešel v 11 z posledních 15 zápasů Oregonu proti Stanfordu na Odd Shark.


Populární Problémy

Tottenham a Antverpy se setkají ve čtvrtek ve hře Evropské ligy. Zde můžete zápas sledovat, pokud žijete v USA.

Obdrželi jste pozvání na svatbu a teď musíte začít plánovat, co budete nosit. Chcete vypadat dobře, ale ne přehnaně. Chcete přizpůsobit jejich téma, aniž byste se mu vysmívali. Chcete být v pohodě oba ...

Jak chodit ve svatebních šatech. Není horší pocit, že když si vyberete to, co si myslíte, jsou to dokonalé šaty, a pak si uvědomíte, že v nich nemůžete pohodlně chodit. Zaměření na držení těla a tempo při chůzi uličkou vám může pomoci vypadat ...

Je to velký den, roztleskávačky! Vylezete na vrchol pyramidy nebo budete ve spodní řadě? Váš vzhled je prvním dojmem prvního dojmu, tak ať je dobrý! Začněte horkou sprchou, abyste uklidnili svaly ...

Možná jste slyšeli, že výprask u dětí vede k větší agresivitě a může dokonce vést k dalším problémům, jako je špatný akademický výkon a nízké sebevědomí. Https://psychcentral.com/blog/why-shouldnt-you-spank-your-kids -je-9-důvodů/...

Kristina Mladenovic zahajuje svou kampaň US Open 2020 proti Hailey Baptiste. Mladenovic porazil amerického teenagera v těsném trojnásobném setu při jediném setkání dvojice.