Přímý přenos Steelers vs Bengals: Jak se dívat bez kabeluGetty

Cincinnati Bengals bude v neděli hostit Pittsburgh Steelers.

Začátek hry je naplánován na 13:00. ET, a pokud je na vašem trhu ( mapa pokrytí ), bude to vysílána na CBS . Pokud nemáte kabel, můžete sledovat přímý přenos Steelers vs Bengals na svém počítači, telefonu, Firestick, Roku, Apple TV, Xbox One, PS4, Smart TV nebo jiném zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb :

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Kanál CBS Amazonu Prime

Pokud chcete sledovat fotbalové hry CBS (jak NFL na trhu, tak školní fotbalové hry) a nepotřebujete žádné další kanály, Kanál CBS Amazonu Prime je skvělá volba:

Sledujte CBS na Amazon Prime

slavný tenista

Pokud již máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile se zaregistrujete na Prime CBS Channel, můžete poté sledovat živý přenos Steelers vs Bengals na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu, nebo můžete sledovat telefon (kompatibilní s Androidem a iPhone), tablet, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

FuboTV

Pokud chcete sledovat co nejvíce NFL nad rámec této hry, CBS, Fox, NBC (všichni žijí na vybraných trzích) a NFL Network patří mezi Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , zatímco NFL RedZone je součástí doplňku Sports Plus.

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Steelers vs Bengals na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

superstar tenisky

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

CBS All-Access

Stejně jako kanál Amazon Prime CBS je to dobrá volba, pokud prostě chcete sledovat CBS. To je nakonec stejné jako s možností Amazonu, pouze místo toho budete sledovat digitální platformy CBS.

Spusťte bezplatnou zkušební verzi CBS All-Access

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, můžete sledovat živý přenos Steelers vs Bengals na vašem počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace CBS.

Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket.TV

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba však není široce dostupná, protože je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelitní televizi (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům určitých metropolitních oblastí, jako je San Francisco, Philadelphia a New York City. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry, které nejsou dostupné na trhu, na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na svém telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, která je k dispozici na mnoho různých zařízení .

Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a postsezónní zápas NFL živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Začněte svou bezplatnou zkušební verzi Dazn Canada

Jakmile se zaregistrujete do DAZN Canada, můžete sledovat živý přenos Steelers vs Bengals a každou další hru NFL na počítači prostřednictvím DAZN.com nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN.


Náhled Steelers vs Bengals

Steelers minulý týden klesli na Cleveland Browns 21-7, aby klesli na 5-5, čímž ztratili střed Maurkice Pouncey kvůli pozastavení.

profesionální tenista

Když se Pittsburgh po přestřelce na hřišti v závěrečné minutě prohrál, strhla se rvačka. Defenzivní pochůzkář Brownů Myles Garrett strhl helmu quarterbacka Masona Rudolpha z Steelers a pokračoval v úderu do Rudolphovy hlavy.

Pouncey oplatil Garrettovi, udeřil ho a kopl, což vedlo k pozastavení hry na tři hry, které bylo po odvolání sníženo na dvě hry.

Myslel jsem si, že to byla docela zbabělá, hezká liga, řekl Rudolf podle postgame o Garrettových činech. Steelers.com . K vidění je spousta kazet. Kde překročilo hranici? Možná když mi sundal helmu a použil ji jako zbraň.

Rudolph bojoval při svém sedmém startu v kariéře, dokončil 23 ze 42 přihrávek na přistání a 4 záchytné body v kariéře.

V polovině přestávky Pittsburgh táhl 14: 0. Každá z jednotek Touchs v první polovině Browns zahrnovala dokončení více než 40 yardů.

Cleveland neudělal nic velkolepého, jen jsme dělali chyby, řekl Fitzpatrick po středečním tréninku. Steelers.com . Baker Mayfield je profesionální rozehrávač. Vidí na poli otevřeného muže, hodí ho.

Opravdu jsme to nedělali příliš často, ale stává se to.

A dodal: Víme, co jsme udělali. Není to tak, že by nás přechytračili nebo hodili úžasné přihrávky nebo dělali skvělé úlovky. Byly to věci, které jsme dělali, věci, o kterých víme, že je dokážeme opravit.

jak se stát profesionálem v tenise

Bylo nešťastné, že jsme prohráli, je to tak.

Bengals, osamocený tým NFL bez vítězství, minulý týden prohrál po desáté a podlehl Oakland Raiders 17-10.

Obránce Cincinnati Ryan Finley, ve svém druhém startu od převzetí za dlouholetého startujícího Andyho Daltona, dokončil 13 z 31 přihrávek na 115 yardů a tip na utěsnění hry na 11 yardové lajně s 1:17 na hraní.

Musím být lepší. Myslím, že jsem nehrál dost dobře na to, abychom vyhráli tuto hru, řekl Finley Bengals.com . Spousta těchto her NFL má jedno skóre a musíte skórovat ve dvouminutových situacích. Prostě musí být lépe, všude kolem. Myslel jsem, že jsme odvedli míč opravdu dobře, a při útoku jsme se dostali do rytmu. Musíme být lepší v tom, abychom se nedostali za hůl, musíme být lepší v převádění třetích pádů a musíme být lepší v červené zóně.


Populární Problémy

V tomto článku vás naučíme nejlepší úchop pro tenis, jak držet úchop správnou technikou a klíčové tipy pro zdokonalení úchopu.

Roger Federer před návratem na turné ATP na Ženevském Open prozradil, že stále má určité pochybnosti o svém těle a celkové úrovni hry.

S antukovým Grand Slamem za rohem se podíváme na 5krát, kdy byli z turnaje vyloučeni nejlepší hráči.

Jak používat rozšíření Google Dictionary. Chcete ve svém prohlížeči Chrome rychle najít význam slova? Google Dictionary vám pomůže! Toto rozšíření bude podporovat více než 15 jazyků, jako je angličtina, arabština, čínština, francouzština, němčina, ...

Novak Djokovič hrál minulý týden hlavní roli na turnaji ATP 250 Serbia Open v Bělehradě. Turnaj pořádal Djokovičův bratr Djordje a světová jednička

Jak přestat stříhat (pro dívky). Pokud jste se řezali, musíte vyhledat pomoc. Řezání je vážným problémem duševního zdraví a může být způsobeno problémy, jako je úzkost a deprese. Je dobře, že chceš přestat stříhat, ale ...