Speciální volební noc Stephena Colberta: V jakém čase a kanálu je zapnutá?

Stephen Colbert, speciální volební noc Stephen Colbert, kdy je Stephen Colbert dnes večer

(Foto: Scott Kowalchyk/CBS)

Vzhledem k tomu, že CBS bude trávit celou noc na pokrytí voleb, Stephen Colbert byl dnes večer vyhozen do Showtime pro svůj speciální večer voleb. Tento krok umožní Colbertovi a Pozdě v noci tým, aby zůstal necenzurovaný, a Colbert si nebude muset zakrývat prostředníček, jako to udělal během show ze 7. listopadu.Hrát si

Hlasování: Nyní je čas! Hamiltonův Javier Muñoz se připojuje k Jonovi Stewartovi a Stephenovi Colbertovi, aby včas připomněli důležitost hlasování. Přihlaste se k odběru kanálu „The Late Show“ ZDE: bit.ly/ColbertYouTube Pro další obsah ze seriálu The Late Show with Stephen Colbert klikněte ZDE: bit.ly/1AKISnR Sledujte celé epizody „The Late Show“ ZDE: bit.ly /1Puei40 Like 'The Late Show' na ... 2016-11-08T06: 11: 13.000Z

Živé volební noci Stephena Colberta Finále série Demokracie: Kdo to uklidí? (ano, to je celý oficiální název speciálu) začne ve 23 hodin. ET na Showtime.

Sestava hostů pro speciál jsou Elle King, Katy Perry, Patton Oswalt, Nick Offerman, Jeff Goldblum, Jena Friedman a političtí komentátoři Mark Halperin, John Heilemann a Mark McKinnon. Halperin a Meilemann pořádají showtime Cirkus série.

Colbertův bývalý Denní show zastaví se i kolega Larry Wilmore. Showwime také více škádlí, takže možná Jon Stewart znovu zavítá. Wilmore, Colbert a další komici v show budou od speciálních iarů na prémiovém kabelu nadávat a nadávat, jak se jim zachce.

Zobrazit čas také plány na streamování Colbertova necenzurovaného monologu na Facebooková stránka Showtime , takže ti, kteří nemají předplatné Showtime, mohou stále vidět některé ze speciálních.


DATUM VZDUCHU : Úterý, 8. listopadu 2016


ČAS : 11 hodin A


TELEVIZNÍ KANÁL : Showtime (Chcete -li zjistit, jaký kanál je pro vás Showtime, kliknutím sem přejdete na televizní seznamy TV Guide a umístěte Poskytovatele nad graf.)


POPIS EPIZODY : Stephen Colbert pořádá živý volební večer, který se zaměřuje na politickou satiru a sociální komentáře. Díky reakcím v reálném čase, jak přicházejí výsledky, plus eklektická skupina hostů, kteří to všechno rozeberou.


Populární Problémy

Zde je 10 nejlepších tipů na stroje na tenisové míčky, které si tenisté mohou koupit. .

Jak se přestěhovat do Francie. Francie je krásná země plná historie, kultury a vzrušení. Mnoho lidí chce emigrovat do Francie, ať už jde o krátkodobé přemístění nebo o trvalé stěhování. S několika jednoduchými a praktickými kroky ...

Chcete stáhnout a streamovat fuboTV na Fire Stick? Zde je snadno srozumitelný průvodce krok za krokem, jak to udělat.

Všechny výsledky z turnaje, jak se dějí.

Jak pracovat na kontejnerové lodi. Kontejnerové lodě hrají zásadní roli v globálním obchodu a pomáhají společnostem přepravovat náklad po hlavních vodních cestách po celém světě. Pokračující expanze mezinárodního obchodu přináší zvýšenou poptávku po ...

Tigres UANL se utká s Leonem v otvíráku Ligy MX Clausura každého týmu 2021. Zde je návod, jak můžete zápas sledovat, pokud jste v USA.