Štrasburk 2020: Elena Rybakina vs Nao Hibino náhled, souboj a předpověď

Elena Rybakina na Internazionali BNL d

Elena Rybakina na Internazionali BNL d'Italia v Římě minulý týden.

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: Elena Rybakina vs Nao Hibino

Datum: 25. září 2020

Turnaj: Štrasburk International 2020

Kolo: Semifinále

Místo: Štrasburk, Francie

Kategorie: WTA International

Povrch: červený jíl

Odměna : 225 500 EUR

Načasování zápasu: Ne dříve než ve 13.30 SELČ, 17:00 IS

Živé televizní vysílání : USA - Tennis Channel

Náhled Elena Rybakina vs Nao Hibino

Jednadvacetiletá Elena Rybakina byla před vypnutím jednou z nejformálnějších hráček na turné. Kazašská hráčka ruského původu zahájila sezónu skvěle - dosáhla finále v Šen -čenu, v Hobartu získala titul a v Dubaji dosáhla finále, kde podlehla Simoně Halepové.

Od obnovení sezóny před tímto týdnem jí však bylo jen 3-3.

Nao Hibino na US Open začátkem tohoto měsíce.

Nao Hibino na US Open začátkem tohoto měsíce.

25letý Japonec Nao Hibino je na turné už nějakou dobu. Na svém kontě má zatím dva tituly WTA, oba na hardcourt, a v žebříčku dosáhla vrcholu 56. místa.

Po dobrém začátku roku, kdy se kvalifikovala do Australian Open a dosáhl tam druhého kola, Hibino také dosáhl v únoru semifinále akce Hua Hin. Na turnaji přicházejícím do tohoto turnaje však prohrála posledních pět zápasů.

Elena Rybakina vs Nao Hibino proti sobě

Elena Rybakina vede hlavou proti Nao Hibino 1: 0. Ve svém jediném předchozím setkání, v posledním kole kvalifikační fáze na French Open v loňském roce, porazila Rybakina Hibina 7-5, 7-5.

Elena Rybakina vs Nao Hibino predikce

Elena Rybakina si na začátku tohoto týdne připsala dvě těžká vítězství, když ve čtvrtek porazila Greet Minnenovou a francouzskou veteránku Alize Cornetovou před pohodlnějším čtvrtfinálovým vítězstvím nad čínskou Shuai Zhang.

Dnes jsem hrál mnohem lépe než v posledním zápase. Jsem s dnešním podáním spokojený. Nebylo to snadné. Samozřejmě to nikdy není snadné, řekla WTA Tour poté, co porazil Zhanga. Jsem s dnešním podáním spokojený. S každým vítězstvím získáte větší jistotu, ale já se soustředím na další zápas a uvidíme, jak se nám bude dařit.
Elena Rybakina s trofejí Hobart International na začátku tohoto roku.

Elena Rybakina s trofejí Hobart International na začátku tohoto roku.

Zařadil ne. 84 na světě, Hibino po sérii dobrých vítězství tento týden prochází do svého prvního semifinále WTA na antuce. V prvním kole naštvala osivo č. 8 a bývalou šampionku US Open Sloane Stephensovou, ve druhém pak porazila Zarinu Diyasovou a poté navázala vítězstvím nad bývalou šampionkou French Open Jelenou Ostapenkovou.

Série působivých výher překvapila Sama Hibino, která řekla WTA Tour : Je pro mě překvapující, že se mi tento týden daří. Hraní na antuce není moje oblíbená věc. '

Rybakina je tvrdě bijícím hráčem a tento zápas bude pravděpodobně na její raketě. Hibino by se mohla pokusit zpomalit hru a zapojit 21letou do delších rally v naději, že ze svého mladšího soupeře vytlačí chyby. Ale pokud je Rybakina ve své hře, měla by proplout.

Předpověď : Elena Rybakina vyhrát ve dvou setech.

Populární Problémy

V očích tenisových fanoušků Federer nemůže udělat nic špatného. Ale možná tímto kouskem několik naštval.

Podívejte se na dnešní epizodu seriálu 90denní snoubenec: Před 90 dny online bez kabelu. Epizoda 10 s názvem 'Cuts Both Ways', odvysílá ve 20:00. ET.

Největší tenisté všech dob - č. 16

Pokud nemáte kabel, zde je několik různých možností, jak sledovat každý fotbalový zápas Auburn naživo online v roce 2021.

Jak skrýt břišní tuk. Mít pár přebytečných kil kolem pasu je něco, s čím mnoho mužů a žen bojuje kvůli věku, špatné stravě nebo cvičebním návykům, genům nebo dokonce hormonům. Bez ohledu na příčinu, přebytečný tuk na dobře viditelném ...