Stuttgart 2021: Analýza losování, náhled a předpověď dvouhry mužů | MercedesCup

Denis Shapovalov

Denis Shapovalov

co je to tenisový zápas

Zatímco nejlepší hráči bojují na Roland Garros, zbytek karavany cestuje tento týden do německého Stuttgartu na jednu z prvních akcí ladění před Wimbledonem. Hlavní hvězdou turnaje 2021 Stuttgart Open bude světová jednička 14 Denis Shapovalov a vítěz Miami Open Hubert Hurkacz, přičemž čtyři nejlepší semena doplní hvězdy Next Gen Felix Auger-Aliassime a Alex de Minaur.

Stuttgart Open, také známý jako MercedesCup, je turnaj na trávníku ATP 250 s polem 28 hráčů a celkovou odměnou 543 210 eur. Tato událost má bohatou historii a v minulosti ji vyhráli Roger Federer a Rafael Nadal.

Turnaj kromě odměn odměňuje vítěze titulu také automobil Mercedes-Benz.

Vzhledem k tomu, že hlavní losovací akce bude zahájena v úterý, zde je pohled na to, jak by tato událost mohla probíhat:

Horní polovina: Denis Shapovalov a Alex de Minaur na kolizním kurzu

Alex de Minaur

Alex de Minaur

Naočkovaní hráči: [1] Denis Shapovalov, [4] Alex de Minaur, [5] Nikoloz Basilashvili, [8] John Millman

Předpokládané semifinále: Denis Shapovalov vs Alex de Minaur

Tmavý kůň: Alexej popyrin

jak se dívat na průvod díkůvzdání bez kabelu

Analýza : Světová č. 14 Denis Shapovalov se vrací do akce poprvé od prohry s Casperem Ruudem ve finále Lyon Open. Kanaďan nehrál Roland Garros kvůli zranění ramene, a tak pokračoval ve svém propadu, který začal poté, co před několika měsíci dosáhl na kariérní žebříček č. 10.

Když to řekl, Shapovalov bude doufat, že co nejlépe využije své štěstí, pokud jde o jeho remízu ve Stuttgartu. Zatímco ve svém otvíráku mohl čelit buď nebezpečnému Alexeji Popyrinovi, nebo veteránu Felicianu Lopezovi, bude to poté snazší, protože dvaadvacetiletý hráč mohl ve čtvrtfinále hrát buď s Marinem Cilicem nebo Nikolozem Basilashvilim.

Pokud Shapovalov uspěje ve Stuttgartu na posledních čtyřech, mohl by se o postup do finále utkat se čtvrtým nasazeným Alexem de Minaurem. De Minaur porazil Kanaďana v jejich posledních dvou střetnutích, takže Shapovalov bude muset vymyslet novou strategii proti Aussie.

De Minaur ze své strany zahájí kampaň proti Jordonovi Thompsonovi nebo Guidovi Pellovi. Pokud tuto překážku překoná, bude ve čtvrtfinále s největší pravděpodobností čelit svému krajanovi Johnu Millmanovi.

Od lednového zisku titulu v Antalyi prožíval De Minaur klidné období. Tráva ale jeho hře vyhovuje a mohl by tenisový svět překvapit vítěznou jízdou na stuttgartské akci, pokud bude správně hrát své karty.

Dolní polovina: Hubert Hurkacz hledá návrat do špičkové formy

Hubert Hurkacz

Hubert Hurkacz

Naočkovaní hráči: [1] Hubert Hurkacz, [3] Felix Auger-Aliassime, [6] Ugo Humbert, [7] Adrian Mannarino

Předpokládané semifinále: Hubert Hurkacz vs Felix Auger-Aliassime

Tmavý kůň: Gilles Simon

Hubert Hurkacz se stal prvním polským hráčem, který získal titul ATP Masters 1000 ve dvouhře, když letos na Miami Open triumfoval. Polák 6'5 'porazil hráče jako Stefanos Tsitsipas, Andrey Rublev, Jannik Sinner a Denis Shapovalov, aby také získal titul, a také během toho rozbil 20 nejlepších.

Hurkacz má však od Miami obrat osudů; 24letý hráč prohrál čtyři z posledních pěti zápasů. Poslední z těchto zápasů byl v prvním kole Roland Garros, kde Hurkacz promarnil výhodu dvou setů na lásku, než prohrál s Botic Van De Zandschulp.

Ale vzhledem k jeho snadné remíze bude Polák doufat, že se odrazí od poklesu ve formě, až se postaví na kurt ve Stuttgartu. Hurkacz zahájí kampaň buď proti rychle rostoucímu Dominicu Strickerovi, nebo proti kvalifikaci, a na cestě do posledních čtyř má také Adriana Mannarina, Sama Querreyho a další tři kvalifikace.

Mezitím jsou Felix Auger -Aliassime a Ugo Humbert nejlepšími jmény v opačné části této poloviny - pravděpodobně nejskládanější čtvrtinou losování. Ocitli se zde také Gilles Simon, Jeremy Chardy a Marton Fucsovics, kteří se budou snažit dát hráčům Next Gen trochu zabrat.

Semifinální předpovědi

Denis Shapovalov vs Alex de Minaur

jaký je nejlepší způsob praní tenisek?

Gilles Simon vs Hubert Hurkacz

Předpokládané finále

Alex de Minaur vs. Hubert Hurkacz

Předpokládaný šampion

Hubert Hurkacz


Pomozte prosím Sportskeeda zlepšit tenisové pokrytí do provedení tohoto 30sekundového průzkumu .

Populární Problémy

Jak připravit smažené brambory. Od steaku po kuře, brambory jsou ideální přílohou pro širokou škálu hlavních chodů. Pokud vás ale omrzely obvyklé šťouchané nebo pečené brambory, zkuste svůj jídelní stůl okořenit smaženou drcenou ...

Oceláři 2: 0 se dnes v poutavém úvodním zápase AFC utkají s vítěznými Texany. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Máte ve své domácnosti začínajícího Mozarta nebo Yo-Yo Ma? Zde je návod, jak vybrat hudební hračky, které podpoří uznání vašeho dítěte, místo aby jim dávaly představu, že hudba je pro rozbíjení. Vybírejte hračky, které se jen tak nerozbijí ....

Arantxa Sanchez Vicario velmi ocenila svého krajana Rafaela Nadala a uznala srovnání mezi nimi. Sanchez Vicario také tvrdil, že světová dvojka byla favoritem na letošní vítězství Roland Garros.

Ellie Goulding vystoupí v rámci letní koncertní série Good Morning America v pátek 14. června od 7 do 9 hodin ET na ABC.

Abyste mohli správně podat intradermální injekci, budete si muset nejprve připravit léky a umýt si ruce. Před zavedením jehly vytáhněte kůži napnutou a jehlu řádně nakloňte. Zatímco jsi ...