Swiss Indoors 2019, Roger Federer vs Alex de Minaur Final: Kde se dívat, plán televize, podrobnosti o živém přenosu a další

Roger FedererRoger Federer znovu klepe na dveře rekordů poté, co ho dělila jen jedna výhra od zajištění 10. titulu na Swiss Indoors v Basileji. Švýcarský maestro, který vstoupil do turnaje ve skálopevné formě, vlastnil hřiště od začátku. Díky drtivé výhře nad řeckou senzací Stefanosem Tsitsipasem v semifinále vyhrál Roger Federer 23. zápas v řadě v Basileji a dostal se do 15. finále v St. Jakobshalle.

Pokud jde o švýcarské interiéry, 38letý hráč je téměř pivotem, kolem kterého se točí celá akce, a během tohoto týdne nějak předvádí neuvěřitelný tenis. Byl to stejný případ během semifinále, kdy Tsitsipas nebyl schopen odpovědět na Federerovy střely na stejné úrovni. Za pouhé 6: 4, 6: 4 si Federer zajistil místo ve střetu na vrcholu.Roger Federer, který dosud zobrazoval šterlinků, vypadá jako nezkrotná síla na rychlých kurzech v Basileji. Po výkonech, které tento týden předvedl, bude jeho soupeř, nenasazený Alex de Minaur, pravděpodobně mít před sebou těžkou práci, aby udržel 20násobného grandslamového šampiona od zisku 10. titulu.

Toto bude první setkání mezi 38letým a 20letým mužem a věci vypadají docela dobře ve prospěch Federera, podle zuřivé formy, ve které se nachází. De Minaur, který sestřelil hrozbu Reillyho Opelky ve třech napjatých setech v semifinále odehrál pouze 107 zápasů na turné, zatímco bývalá světová jednička se chystá soutěžit ve svém 157. finále na úrovni turné. Federer by neměl mít velké problémy s výzvou Australanů stranou a desátý titul vypadá, že bude brzy na dosah.

Zde jsou všechny podrobnosti, které potřebujete vědět o Swiss Indoors 2019:

Název turnaje: 2019 Švýcarský interiérDatum: dvacet jedna Říjen - 27. října 2019

Kategorie: ATP World Tour 500

Umístění: St. Jakobshalle, Basilej, ŠvýcarskoPovrch: Vnitřní hardcourt

Plán: (1) Roger Federer v Alex de Minaur by měl být přibližně v 19:30 IST 27. října 2019.

Kde sledovat švýcarské interiéry 2019 v Indii?

Swiss Indoors 2019 bude vysílán na Sony ESPN a Sony ESPN HD.

Podrobnosti o živém přenosu pro Swiss Indoors 2019

Přímý přenos Swiss Indoors 2019 je k dispozici na Tennis TV (ke službě je nutné předplatné).

Sony Liv bude také ukazovat zápasy.

Populární Problémy

Gustavo Kuerten podpořil rozhodnutí Rogera Federera odstoupit z Roland Garros s tím, že Švýcar udělal „moudrý“ krok.

Váš průvodce streamováním 2. série Simpsonových online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Zde je návod, jak sledovat pondělní zápas Wizards vs Lakers online, pokud nemáte kabel.

S antukovým Grand Slamem za rohem se podíváme na 5krát, kdy byli z turnaje vyloučeni nejlepší hráči.

Jak olíznout loket. Ne každý si může olíznout loket. Pokud jste však byli obdařeni obzvláště krátkou paží, v kombinaci s neobvykle dlouhým jazykem vám osvojení správné techniky dosahování může pomoci to údajně udělat ...