Top 5 ženských tenistů roku 2018

Finále BNP Paribas WTA Singapur představil SC Global - 8. den

Finále BNP Paribas WTA Singapur představil SC Global - 8. den

Tenisová sezóna žen 2018 skončila na konci října, když Elina Svitolina porazila Sloane Stephens ve finále mistrovství světa v Singapuru, které končí rok.

Rok byl naplněn několika výkonnostními výkony hráčů a ve všech odehraných turnajích se odehrály intenzivní zápasy. Na cestě bylo několik neočekávaných výsledků a několik nováčků, kteří se letos prosadili.

Zatímco Caroline Wozniacki vyhrála svůj první grandslam na Australian Open, Simona Halep také získala svůj první grandslam na francouzštině. Mezitím Angelique Kerberová získala wimbledonský titul a japonská Naomi Osaka se zapsala do historie, když vyhrála US Open.

Halep vynechal posledních pár měsíců sezóny kvůli zranění, ale navzdory tomu zůstal světovou jedničkou. 1 tenistka na konci roku.

V tomto článku se podíváme na 5 nejlepších ženských hráčů roku:

Čestné uznání

Petra Kvitová: Letos získala celkem 5 titulů - nejvíce ze všech hráčů na tomto seznamu. Na grandslamy však měla extrémně špatný výlet. Byla vyřazena v prvním kole Australian Open a Wimbledonu, zatímco na ostatních 2 Slams dokázala dosáhnout pouze třetího kola.

# 5 Elina Svitolina

24letá Ukrajinka zažila zatím nejlepší období svého života. Získala celkem čtyři tituly, včetně šampionátu končícího v Singapuru.

bodovací systémy v tenise

Tři další tituly, které získala, byly v Brisbane, Dubaji a Římě. Na Australian Open a US Open si vedla docela dobře, dosáhla čtvrtfinále, respektive 16. kola. Sáhla do třetího kola na French Open, ale nedokázala se prosadit ve Wimbledonu, kde byla vyřazena hned v prvním kole.

Ke konci roku byla dost nekonzistentní, ale pak se na konci sezóny vrátila silná a vyhrála všechny své zápasy ve finále WTA.

Ukončila rok jako světová ne. 4 a půjde do roku 2019 hledat svůj první grandslamový titul.

Populární Problémy

Jak zjemnit maso. Jakýkoli kus masa, bez ohledu na to, jak je levný, může být pomocí správných technik jemný a chutný. Tenderizing zahrnuje rozbití svalových vláken v mase, aby se změkčila struktura a maso bylo snazší ...

Co se stane, když se společnost zhroutí? Co byste dělali, kdyby vám ani vaší rodině nikdo nepomohl? Připravenost na katastrofy je více než znepokojující - je to také o tom být praktický, připravit se na realistické scénáře a být připraven na ...

Premiéra 6. série seriálu Impérium dnes v noci. Získejte přehled o tom, jak sledovat show online prostřednictvím živého přenosu.

Jak zabavit Conure. Conures může být jednou z menších odrůd papoušků, ale mají velké osobnosti. Aby je conures bavil, potřebují různé hračky, s nimiž mohou třást, kličkovat, žvýkat a trhat ...

Jak vyrobit náramek Shamballa. Náramky Shamballa jsou založeny na stylu korálkování původně používaného pro modlitbu nebo meditaci. Jeden si můžete vyrobit doma svázáním šňůr dohromady pomocí čtvercových uzlů a umístěním ozdobných korálků mezi ...

Roger Federer byl v úterý na tribuně turnaje Qatar Open a sledoval střetnutí prvního kola mezi Danem Evansem a Jeremym Chardym.