Toronto 2021: John Isner vs Alejandro Davidovich Fokina náhled, head-to-head & prediction | Národní banka otevřena

John Isner

John Isner

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : John Isner vs Alejandro Davidovich Fokina

Turnaj : 2021 Národní banka otevřena

Kolo : První kolo (kolo 64)

Místo : Aviva Center, Toronto, Ontario

Kategorie : ATP Masters 1000

Povrch : Venkovní tvrdé

Odměna : 2 850 975 $

Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video

Náhled John Isner vs Alejandro Davidovich Fokina

Bývalý semifinalista National Bank Open John Isner nastoupí proti Španělsku Alejandru Davidovičovi Fokinovi v prvním kole akce Masters 1000 v Torontu.

Isner, zařazený na číslo 30, byl minulý týden nucen tvrdě pracovat v Atlantě, ale přesto dokázal získat titul. Američan zaznamenal na akci ATP 250 několik dobrých výsledků, když porazil Brandona Nakashimu, Taylor Fritze, Christophera O'Connella, Jacka Socka a J.J. Wolf na cestě ke svému 16. titulu ATP Tour.

Zdá se, že šestatřicetiletý hráč po neuspokojivé první polovině sezóny zasáhl bohatou formu a bude se snažit pokračovat ve vítězných cestách v Torontu.

Alejandro Davidovich Fokina

Alejandro Davidovich Fokina

Alejandro Davidovich Fokina bude mezitím poprvé v akci od jeho porážky ve třetím kole Novakem Djokovičem na olympijských hrách v Tokiu.

Světová jednička 35 je uprostřed své vůbec nejlepší sezony, když doposud nasbírala bilanci 22-14 vítězství a prohry. Španěl, který dosáhl svého prvního čtvrtfinále Major na Roland Garros na začátku tohoto roku, bude doufat, že v Torontu vyvolá nějaké rozrušení.

John Isner vs Alejandro Davidovich Fokina proti sobě

John Isner a Alejandro Davidovich Fokina se proti sobě postaví poprvé, takže jejich vzájemný souboj momentálně stojí 0: 0.

Predikce John Isner vs Alejandro Davidovich Fokina

John Isner má pravděpodobně největší podání na pánském turné a neměl by mít problémy s udržením podání proti Davidovichovi Fokinovi, který není největším z vracejících se hráčů. Ale Španěl má skvělý forhend a může běžet otráveného Isnera, pokud se dostane do soutěží.

John Isner

John Isner

Isner má také velký forhend, ale často se mu nedaří najít správné načasování a může unikat nevynucenými chybami.

Šestatřicetiletý hráč je však nadřazeným hráčem na tvrdém hřišti a po triumfu v Atlantě vstupuje do této soutěže s velkým sebevědomím. Davidovich Fokina by mohl Isnera dotlačit na hranici možností, ale Američan by měl být schopen vítězství vyhrát.

Předpověď : John Isner vyhrát ve třech těžkých setech.

setkal se s živým přenosem gala 2019

Populární Problémy

„Gossip“, nový dokumentární seriál Showtime o životě a kariéře Cindy Adams, má premiéru dnes večer. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online.

Zde jsou všechny podrobnosti, které potřebujete o tom, jak sledovat Foxovu silvestrovskou událost se Stevem Harveyem online.

Nick Kyrgios ve Wimbledonu překonává drsného českého veterána Radka Štěpánka

Vše o dominanci velké čtyřky v tenise po více generací.

Zde je přehled toho, jak sledovat živé přenosy her Bucks online bez kabelu, ať už jste v Milwaukee nebo mimo trh.

Jak cvičit Zen Tennis. Chtěli jste někdy porazit svého soupeře, ale bez ohledu na to, co děláte, stále ztrácíte body? A čím více se snažíte vyhrát, tím hůř jste na tom? Zen tenis je způsob, jak se s touto výzvou nadobro pohybovat ...