Živé přenosy hry Blue Jays vs. Indians ALCS Game 1: Jak se dívat online

blue jays vs indians live stream, blue jays game live stream, indians game live stream, blue jays indians streaming in canada, blue jays indians xbox one

(Getty)

Chcete sledovat živý přenos pátečního zápasu ALCS Game 1 mezi Toronto Blue Jays a Cleveland Indians? Existuje několik různých způsobů, jak toho dosáhnout, ať už jste ve Spojených státech nebo Kanadě.

Začátek hry je naplánován na 20:00. ET a budou vysílány na TBS ve Spojených státech a na Sportsnet v Kanadě.

Zde je kompletní přehled možností vašeho přímého přenosu:


Pokud jste ve Spojených státech a máte kabelové přihlášení

Sledujte online

páskový pásek tendonitidy

Pokud máte přístup ke kabelovému nebo satelitnímu přihlášení, vy můžete sledovat živý přenos na ploše přes TBS.com . K přístupu ke streamu budete potřebovat přihlašovací jméno a heslo pro kabelové předplatné-ať už vaše nebo někoho jiného.


Sledujte na mobilních nebo jiných zařízeních

Výše uvedený stream je k dispozici na mobilních a jiných streamovacích zařízeních prostřednictvím aplikace Watch TBS, kterou lze zdarma stáhnout v následujících místech:

Obchod s aplikacemi

Google Play obchod

Amazon App Store

Microsoft App Store

tenisky s kalhotami

Stejně jako v případě živého přenosu z počítače budete pro přístup ke streamu v aplikaci potřebovat kabelové přihlášení a heslo.


Pokud jste ve Spojených státech a nemáte kabelové přihlášení

Sledujte online

Uživatelé bez kabelu mohou sledovat TBS prostřednictvím Sling TV, online streamovací služby, která poskytuje přístup k vybraným kanálům za měsíční poplatek. Zde je návod, jak se zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi:

1) Klikněte zde přejít na webovou stránku Sling

2) Klikněte na Sledovat nyní 7 dní zdarma

3) Vytvořit účet

4) Vyberte požadovaný kanál nebo balíčky. Sling Orange i Sling Blue obsahují TBS

5) Zadejte své platební údaje. Sling Orange stojí 20 $ měsíčně, zatímco Sling Blue stojí 25 $ měsíčně, ale pokud předplatné zrušíte do sedmi dnů od registrace, nebudou vám účtovány žádné poplatky

6) Stáhněte si aplikaci do počítače začít sledovat


Sledujte na mobilních nebo jiných zařízeních

Pokud máte předplatné Sling TV (přečtěte si informace o zahájení bezplatné zkušební verze), můžete hru sledovat v aplikaci Sling TV, kterou si můžete zdarma stáhnout na následujících místech:

Obchod s aplikacemi (nebo Apple TV)

Google Play obchod

Amazon App Store (nebo Amazon Fire TV)

Rok

Xbox One

federer vs cilic hlava na hlavě

Můžeš kliknutím sem zobrazíte kompletní seznam zařízení kompatibilních s aplikací Sling TV .


Pokud jste v Kanadě a máte kabelové přihlášení

Sledujte online

Uživatelé v Kanadě mohou sledovat zpravodajství Sportsnet o hře prostřednictvím Sportsnet Now.

Pokud již máte televizní balíček, který obsahuje Sportsnet, vy můžete hru sledovat přímo zde zdarma přihlášením pomocí uživatelského jména a hesla.


Sledujte na mobilních nebo jiných zařízeních

Výše uvedený stream lze sledovat na mobilních nebo jiných streamovacích zařízeních prostřednictvím aplikace Sportsnet, kterou lze zdarma stáhnout na následujících místech:

dvorní badminton

Obchod s aplikacemi

Google Play obchod


Pokud jste v Kanadě a nemáte kabelové přihlášení

Sledujte online

Bez kabelového předplatného lze sledovat dva různé způsoby

1. Můžete sledujte pokrytí Sportsnet bez kabelu prostřednictvím Sportsnet Now za měsíční poplatek 24,99 $. Pokud se na tuto hru chcete jen podívat, můžete zaregistrujte se na bezplatnou sedmidenní zkušební verzi .

2. Uživatelé v Kanadě můžete sledovat každý zápas play -off naživo (mimo USA nejsou žádná omezení blackoutu) prostřednictvím MLB.TV . Tato služba stojí 24,99 $ za celou sezónu.


Sledujte na mobilních nebo jiných zařízeních

Sportsnet nyní

Přenos Sportsnet lze sledovat na mobilních nebo jiných streamovacích zařízeních prostřednictvím aplikace Sportsnet, kterou lze zdarma stáhnout v následujících místech:

přilnavost tenisové rakety

Obchod s aplikacemi

Google Play obchod

MLB.TV

Předplatitelé MLB.TV mohou sledovat živý přenos ze hry na mobilních nebo jiných streamovacích zařízeních prostřednictvím aplikace MLB At Bat, kterou lze zdarma stáhnout na následujících místech:

Obchod s aplikacemi

Google Play obchod

Amazon App Store

Rok

Můžeš kliknutím sem zobrazíte seznam zařízení, která jsou kompatibilní s MLB At Bat .


Zjistěte, jak sledovat ALCS 2016 ve španělštině na AhoraMismo.com:


Populární Problémy

Nebudete blízko televize, když se dnes v noci utkají Detroit Pistons a Cleveland Cavaliers? Nebojte se. Máme možnosti přímého přenosu.

Nejlepší indo-švýcarská dvojice Sania Mirza a Martina Hingisová porazila 6. nasazenou sourozeneckou dvojici Hao-ťing Chan a Yung-jan Chan z čínského Tchaj-peji 6: 7, 6: 1, 10: 8.

Restartování 'Beverly Hills 90210' je konečně tady. Přečtěte si o tom, jak sledovat nové epizody 'BH90210' online prostřednictvím živého přenosu.

Jak obnovit hlasovací práva ve Virginii. Pokud jste byli odsouzeni za zločin, byla vám zrušena některá ústavní práva. Patří sem volební právo, právo zastávat veřejné funkce, právo působit v porotě a další ....

Chcete se dívat na UFC 264 a budoucí události PPV na Apple TV? Zde je kompletní průvodce a postup krok za krokem.

Zde jsou všechny různé způsoby, jak můžete sledovat každý fotbalový zápas Oregon online bez kabelového předplatného v roce 2021.