Toronto 2021: Nick Kyrgios vs Reilly Opelka náhled, head-to-head & prediction | Národní banka otevřena

Nick Kyrgios

Nick KyrgiosPodrobnosti zápasu

Svítidlo : Nick Kyrgios vs Reilly OpelkaTurnaj : National Bank Open 2021Kolo : První kolo (kolo 64)

Místo : Aviva Center, Toronto, OntarioKategorie : ATP Masters 1000Povrch : Venkovní tvrdé

jak sloužit v raketbalu

Odměna : 2 850 975 $Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Austrálie - beIN Sports | Velká Británie - Amazon Prime VideoNáhled Nick Kyrgios vs Reilly Opelka

Nick Kyrgios se bude snažit změnit své vlajkové bohatství, když nastoupí na nebezpečnou Reilly Opelku v prvním kole National Bank Open 2021 v Torontu.

V posledních měsících se Kyrgios zúčastnilo turnajů jen velmi málo. Australan se na turné vrátil po delší pauze na Australian Open, kde ve třetím kole promarnil dvousetový náskok proti Dominicu Thiemovi.

Šestadvacetiletý mladík poté hrál Wimbledon, kde se dostal do třetího kola, než musel kvůli fyzickým problémům odstoupit. Kyrgios se poté uklonil ve druhém kole v Atlantě a prvním kole ve Washingtonu.

Reilly Opelka

Reilly Opelka

Opelka mezitím letos foukala horká a studená. Začal špatně, než našel nějakou formu na akci Masters 1000 v Římě, kde cestou do semifinále porazil Lorenza Musettiho a Aslana Karatseva.

Více nedávno, Opelka dosáhl čtvrtfinále v Atlantě, prohrál s krajanem Taylorem Fritzem ve třech tajbrejkových setech. Poté se uklonil z druhého kola ve Washingtonu.

Nick Kyrgios vs Reilly Opelka tváří v tvář

Setkání v prvním kole v Torontu bude prvním setkáním Nicka Kygriose a Reillyho Opelky, takže jejich vzájemný zápas je momentálně 0: 0.

Predikce Nick Kyrgios vs Reilly Opelka

Reilly Opelka má v poslední době slušnou formu, a proto přichází do zápasu jako lehký favorit. Největší zbraní Američana 6'11 'je bezesporu jeho podání, které používá k ovládnutí protivníků hned od začátku. Má také silný plochý forhend, který může způsobit nějaké poškození.

Nick Kyrgios mezitím nemusí mít velkou dynamiku, ale bude mít hlad, aby vyrazil do Toronta.

Nick Kyrgios

Nick Kyrgios

Masivní podání a topspin Aussieho mu umožnilo diktovat body od základní čáry. Ale má také spoustu rozmanitosti a bude se snažit, aby Opelka hádal s jeho kombinací plátků a kapek.

Kyrgios v poslední době moc nehrál tenis a hráč jako Opelka mu může způsobit spoustu problémů, zvláště na začátku turnaje. Australanův nedostatek konkurenceschopného tenisu v posledních měsících by ho nakonec mohl v krušných chvílích stát.

bodování v tenise

Předpověď: Reilly Opelka k vítězství ve dvou setech.

Populární Problémy

Jak provést snímek baseballu. Když je dno deváté a jste dole o tři jízdy, dobře provedený skluz na domácí metu by mohl znamenat rozdíl mezi vítězstvím a prohrou. S dobrou formou a trochou praxe ...

Jak zvýšit kreativitu. Je obtížné - ne -li nemožné - měřit kreativitu a každý je kreativní svým vlastním způsobem. Existují však kroky, kterými můžete vyjádřit svoji kreativitu častěji a více ...

Jak žít ve svém vlastním malém světě. Váš vlastní malý svět je v podstatě váš svět, ve kterém děláte a říkáte, co chcete. Neznamená to, že děláte špatné věci, nikdy není v pořádku dělat špatné věci a nikdo nemůže rozhodnout, co je správné nebo špatné ...