Toronto 2021: Stefanos Tsitsipas vs Karen Khachanov Náhled, souboj a předpověď | Národní banka otevřena

Stefanos Tsitsipas

Stefanos TsitsipasPodrobnosti zápasu

Svítidlo: (3) Stefanos Tsitsipas vs Karen KhachanovDatum: 12. srpna 2021tenisová raketa pro dospělé začátečníky

Turnaj : Otevřená národní banka 2021

Kolo : Třetí kolo (16. kolo)Místo : Aviva Center, Toronto, OntarioKategorie : ATP Masters 1000

Povrch : Venkovní hardcourtOdměna : 2 850 975 $Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video | Indie - Voot

Náhled Stefanos Tsitsipas vs Karen Khachanov

Stefanos Tsitsipas a Karen Khachanov zamknou rohy ve čtvrtek ve třetím kole Národní banky 2021 Open.

Tsitsipas, třetí nasazený, vstoupil na událost Masters 1000 v Torontu na pozadí série předčasných odchodů. Řek byl poražen v prvním kole ve Wimbledonu, čtvrtfinále v Hamburku a třetí kolo na olympiádě v Tokiu.

Zdá se ale, že své boje dal za hlavu, čímž mu pomstil prohru na olympiádě s Francouzem Ugem Humbertem ve druhém kole v Torontu. Řek se pokusí na tomto turnaji důkladně zaběhnout, aby před US Open získal tolik potřebnou důvěru a dynamiku.

Karen Chačanov

Karen Chačanov

Chačanov je naopak v posledních týdnech ve vznešené formě. Rus dosáhl svého prvního čtvrtfinále ve Wimbledonu v červenci a poté následoval působivým finišem v Tokiu.

tenisové tweenery

Chačanov zaznamenal v Torontu působivé výhry nad Aslanem Karatsevem a Cameronem Norrie a bude si být jistý svými vyhlídkami na čtvrteční střetnutí.

Stefanos Tsitsipas vs Karen Khachanov hlava-nehlava

Stefanos Tsitsipas vede Karen Chačanov 3: 0 v jejich současném vzájemném zápase. Řek potřeboval tři těžce vybojované sety, aby mohl Rusa odvolat v jejich zápase v Rotterdamu na začátku tohoto roku.

Predikce Stefanos Tsitsipas vs. Karen Khachanov

Tsitsipas se bude snažit udržet si proti Chačanovovi perfektní rekord.

Tsitsipas se bude snažit udržet si proti Chačanovovi perfektní rekord.

Bez ohledu na jednostranný vzájemný rekord dua by to mohlo skončit těsnou soutěží. Stefanos Tsitsipas i Karen Khachanov vlastní hry nabité energií a budou se snažit převzít kontrolu nad rallye při první šanci, kterou dostanou.

Chačanov v posledních týdnech zaznamenal se svou agresivní základní hrou mnoho úspěchů. Jeho velké podání a obrovské údery mu pomohly proplout kolem několika špičkových jmen a bude se snažit vyjet proti Tsitsipasovi.

Rus se v minulosti snažil najít odpovědi na Tsitsipasovu hru se všemi dvory. Aby měl Chačanov jakoukoli šanci na rozrušení, bude se muset pokusit vytlačit Řeka ze své komfortní zóny. Jeho podání musí vystřelit na všechny válce a měl by se snažit nasměrovat většinu provozu na slabší křídlo Řeka - jeho bekhend.

Tsitsipas však ukázal, že se dokáže vyrovnat s Chačanovovou silou, a přestože by mohl být testován ve čtvrtek, měl by být schopen vyhrát.

Předpověď: Stefanos Tsitsipas k vítězství ve třech setech

Populární Problémy

Nóbl goths jsou gotickou podmnožinou, která kombinuje morbidní a skličující estetiku s vkusným oblečením a kulturou. Být nóbl goth je víc než jen to, jak se oblékáte: je to také o tom, jak jednáte a čím se obklopujete. Pokud byste chtěli obchodovat ...

Jak identifikovat neotevřenou geodu. Ačkoli geody mohou vypadat jako obyčejné horniny, skrývají dutý vnitřek, který je plný různých barevných minerálů a hornin, jako je ametyst, křemen, achát a nefrit. Geody se tvoří přirozeně ...

Zadržování vody může nastat z různých důvodů. Je to běžný fyzický symptom premenstruačního syndromu a může se zhoršit dehydratací nebo dietou s vysokým obsahem soli. Pokud se chcete vyhnout zadržování vody, začněte tím, že si uděláte ...

Martina Navrátilová s Julií Lemagovou Martina Navratilova si vzala svého dlouholetého partnera ulie Lemigova na soukromém obřadu na horkém poloostrově.

Všechny lidské trny mají normální křivky ve tvaru písmene S, ale někdy se vyvíjejí nepřirozené boční (boční) křivky, které se říká skolióza. Http://umm.edu/programs/spine/health/guides/adult-scoliosis Skolióza se obvykle vyvíjí během...