Toronto 2021: Stefanos Tsitsipas vs Karen Khachanov Náhled, souboj a předpověď | Národní banka otevřena

Stefanos Tsitsipas

Stefanos Tsitsipas

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: (3) Stefanos Tsitsipas vs Karen Khachanov

Datum: 12. srpna 2021

tenisové polštáře

Turnaj : Otevřená národní banka 2021

Kolo : Třetí kolo (16. kolo)

Místo : Aviva Center, Toronto, Ontario

Kategorie : ATP Masters 1000

Povrch : Venkovní hardcourt

Odměna : 2 850 975 $

Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video | Indie - Voot

Náhled Stefanos Tsitsipas vs Karen Khachanov

Stefanos Tsitsipas a Karen Khachanov zamknou rohy ve čtvrtek ve třetím kole Národní banky 2021 Open.

Tsitsipas, třetí nasazený, vstoupil na událost Masters 1000 v Torontu na pozadí série předčasných odchodů. Řek byl poražen v prvním kole ve Wimbledonu, čtvrtfinále v Hamburku a třetí kolo na olympiádě v Tokiu.

Zdá se ale, že své boje dal za hlavu, čímž mu pomstil prohru na olympiádě s Francouzem Ugem Humbertem ve druhém kole v Torontu. Řek se pokusí na tomto turnaji důkladně zaběhnout, aby před US Open získal tolik potřebnou důvěru a dynamiku.

Karen Chačanov

Karen Chačanov

Chačanov je naopak v posledních týdnech ve vznešené formě. Rus dosáhl svého prvního čtvrtfinále ve Wimbledonu v červenci a poté následoval působivým finišem v Tokiu.

změřit tenisový úchop

Chačanov zaznamenal v Torontu působivé výhry nad Aslanem Karatsevem a Cameronem Norrie a bude si být jistý svými vyhlídkami na čtvrteční střetnutí.

Stefanos Tsitsipas vs Karen Khachanov hlava-nehlava

Stefanos Tsitsipas vede Karen Chačanov 3: 0 v jejich současném vzájemném zápase. Řek potřeboval tři těžce vybojované sety, aby mohl Rusa odvolat v jejich zápase v Rotterdamu na začátku tohoto roku.

Predikce Stefanos Tsitsipas vs. Karen Khachanov

Tsitsipas se bude snažit udržet si proti Chačanovovi perfektní rekord.

Tsitsipas se bude snažit udržet si proti Chačanovovi perfektní rekord.

Bez ohledu na jednostranný vzájemný rekord dua by to mohlo skončit těsnou soutěží. Stefanos Tsitsipas i Karen Khachanov vlastní hry nabité energií a budou se snažit převzít kontrolu nad rallye při první šanci, kterou dostanou.

Chačanov v posledních týdnech zaznamenal se svou agresivní základní hrou mnoho úspěchů. Jeho velké podání a obrovské údery mu pomohly proplout kolem několika špičkových jmen a bude se snažit vyjet proti Tsitsipasovi.

Rus se v minulosti snažil najít odpovědi na Tsitsipasovu hru se všemi dvory. Aby měl Chačanov jakoukoli šanci na rozrušení, bude se muset pokusit vytlačit Řeka ze své komfortní zóny. Jeho podání musí vystřelit na všechny válce a měl by se snažit nasměrovat většinu provozu na slabší křídlo Řeka - jeho bekhend.

Tsitsipas však ukázal, že se dokáže vyrovnat s Chačanovovou silou, a přestože by mohl být testován ve čtvrtek, měl by být schopen vyhrát.

Předpověď: Stefanos Tsitsipas k vítězství ve třech setech

Populární Problémy

Brandy je skvělá sama o sobě, v koktejlu nebo jako drink po večeři. Brandy, naplněné delikátními chutěmi a vůněmi, se destiluje z vína, aby se vytvořil alkohol, který obsahuje 35 až 60 procent alkoholu. Nápoj si můžete vychutnat s ...

Když se podíváme na hráče, s nimiž se Nadal pravděpodobně setká, pokud by vyhrál letošní Australian Open.

Zde je návod, jak můžete sledovat návrat 15. série seriálu Supernatural online bez kabelu. Epizoda 9 s názvem „The Trap“ má premiéru ve 20:00. EST.

Světová jednička Ashleigh Bartyová je favoritem na titul US Open. Zde je podrobný pohled na její předpokládanou cestu k možnému titulu v New Yorku.

Podle významného italského novináře Lucy Fiorina vydělají muži a ženy ve dvouhře na grandslamovém turnaji Australian Open 2021 o 33% méně než šampioni 2020.