Tracy Austin říká, že „nikdy neviděla hráče, jak by si vyhodil raketu o 15 řad výš“ jako Novak Djokovič, ale brání Srbovy činy

Novák Djokovic

Novák Djokovic

Naděje Novaka Djokoviče na vítězství v Golden Slam v kalendáři byly rozdrceny, když prohrál v semifinále olympijských her v Tokiu s případným šampionem Alexandrem Zverevem.

Srb poté prohrál v zápase o bronz s Pablem Carrenem Bustou, než odešel ze smíšené čtyřhry a opustil japonskou metropoli s prázdnou.

Víc než jeho tenis to byly Srbovy emocionální výbuchy, které ukradly titulky na olympiádě. Během prohry s Carrenem Bustou Djokovič několikrát rozbil raketu a po ztrátě bodu ji dokonce hodil na prázdné tribuny.

Po zvážení této záležitosti dvojnásobný grandslamový šampion Tracy Austin přiznal, že bylo zvláštní vidět špičkového hráče, jako je Djokovic, ztratit takovou kontrolu.

Ale Austin také bránil Srba s tím, že neustálé srovnávání s Rafaelem Nadalem a Rogerem Federerem mělo tendenci malovat Djokoviče ve špatném světle.

'Za prvé, Djokovic, který se zhroutil, nikdy jsem neviděl hráče, kde by vlastně trefili míč do sítě a vzali raketu a vyhodili ji o 15 řad nahoru na stadion,' řekl Austin pro Tennis Channel.
„Řeknu, že pro Djokoviče je srovnáván s Federerem a Nadalem; jsou jako Matka Tereza a dalajláma (tenis). Chci říct, víte, oni nedělají nic špatného. Pokud by hrál v éře Johna McEnroe, Ilie Nastase a Jimmyho Connorsa, byl by číslo čtyři, “dodala.

„Nikdy není snadné, když je cílem neustále Novak Djokovič“ - Tracy Austin

Novák Djokovic

Novák Djokovic

Během interakce Tracy Austinová řekla, že pochopila, proč Djokovič mohl reagovat tak, jak reagoval, když byl pod obrovským tlakem ve své snaze dosáhnout Zlatého slamu.

„Víte, on je perfekcionista, má své výbuchy, ani to nemá rád. Není dokonalý, není skvělý, ale nikdy to není snadné, když je neustále cílem, “řekl Austin.
'Je světovou jedničkou, já to neomlouvám.' Má velký tlak. Chystal se na ‚Zlatý prásk‘, “dodala.

Rafael Nadal se také nedávno vyjádřil k Djokovičově tendenci rozbíjet rakety. Španěl řekl, že mu připadá „zvláštní“, že někdo tak úspěšný jako Srb může reagovat tímto způsobem, ale přisuzoval to Djokovičově konkurenční sérii.

'Nakonec je jedničkou na světě a jedním z nejlepších v historii,' řekl Nadal. 'Je zvláštní, že někdo, když je tak úspěšný, čas od času takto reaguje, ale nakonec je velmi soutěživý a reaguje takto.'

Navzdory tomu, že jeho naděje na Golden Slam nyní skončila, má Djokovič pro letošní rok stále co hrát. Když Srb již vyhrál tituly Australian Open, Roland Garros a Wimbledon, může letos dokončit Calendar Slam zvednutím trofeje US Open.

Vítězství ve Flushing Meadows z něj udělá prvního muže, který dosáhl Calendar Slamu od Roda Lavera v roce 1969. V historickém závodu Slam postoupí před Rogera Federera i Rafaela Nadala.

Populární Problémy

The Real Housewives of New York City je zpět pro sezónu 12. Zde je návod, jak sledovat nové epizody online, pokud nemáte kabel.

Zde je vše, co potřebujete vědět o 1. dni Hopmanova poháru.

Zde je návod, jak sledovat online přenosy MacDonald vs Fitch, Macfarlane vs Arteaga a všechny zápasy Bellator 220.

Křičíte pokaždé, když se dotknete kliky dveří auta? K těmto šokům obvykle dochází, protože jste během jízdy vy a autosedačka zachytily opačné náboje. Abyste zabránili zapnutí, navažte kontakt způsobem, který umožní vybalancování náboje ...

Zde je návod, jak můžete sledovat premiéru 10. série „Nestyda“ online bez kabelu.