Tři k vidění, Madrid Den 7: Sabalenka vs. Andreeva; Badosa vs. Sakkari; Fritz vs. Garin

Před každým dnem hry na Mutua Madrid Open si ukážeme tři zápasy, které musíte vidět.SLEDUJTE: Sabalenka na turnaji Mutua Madrid Open ještě neztratí set.

Aryna Sabalenka vs. Aryna Sabalenka Mirra Andreeva

Přijďte si pro druhou nejlepší hráčku na světě, zůstaňte pro zázračné dítě současnosti na WTA. Sabalenka je samozřejmě první a jako šampionka z roku 2021 v Madridu se již na těchto rychlých antukových kurtech ukázala jako impozantní síla. Andreeva je ta druhá a ve svých 15 letech se již ukázala jako nejpřednější ze soutěžících. Tento týden zaznamenala své první tři výhry na okruhu WTA v hlavní losování, z toho dvě nad nasazenými soupeřkami a všechny ve dvou setech.Z toho, co jsem zatím o Andreevě viděl, by to měl být střet útoku a obrany. Podání a forhend Sabalenkové budou největší údery na kurtu a její vylepšený bekhend k tomu nebude daleko. Andreeva bude kontrovat svým vlastním vynikajícím obouručním bekhendem a pomocí toho, co vypadá jako přirozené soutěživé důvtip, prodlouží body a vnese do hlavy Sabalenky určité pochybnosti. Nasazená dvojka nebude chtít prohrát s 15letým, což by mohlo nakonec učinit tento zápas mezi současností a budoucností ještě zajímavějším. Vítěz: Sabalenka Badosa si v sobotu v Madridu připsala druhé vítězství v Top 10 za tři týdny nad Coco Gauffovou.

Badosa si v sobotu v Madridu připsala druhé vítězství v Top 10 za tři týdny nad Coco Gauffovou.Paula Badosa vs. Maria Sakkariová

Připadá mi to jako třída shledání v roce 2021. To byl rok, kdy se tyto dvě ženy společně prosadily v žebříčku. Sakkari se dostal na 3. místo v březnu 2022, Badosa na 2. místě o měsíc později. Od té doby to bylo pro oba frustrujících posledních 12 měsíců. Sakkari se stále drží na spodních příčkách Top 10, zatímco Badosa je až na 42. místě. Zdálo se, že tlak na další krok – na grandslamového šampiona, na č. 1 – se dostal ke Španělce a Řek. Ale ve 25 a 27 má každý čas na oživení.Sakkariová vykazovala známky jednoho, když se minulý měsíc dostala do semifinále v Indian Wells. Madrid se zdá být pro Badosu ideálním místem, kde by mohla začít. a její výhra 6-3, 6-0 nad Coco Gauff ve svém posledním zápase byl jistě slibný. Ona a Sakkari si rozdělili svá předchozí dvě setkání. Vítěz: Badosa

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Taylorem Fritzem (@taylor_fritz)Taylor Fritz vs. Cristian GarinFritzovi je 25 a Garinovi 26 a jsou spolu už osm let profíci, ale pocházejí z různých světů povrchů. Garin je chilský hokejista, Fritz kalifornský tvrdý kurt. Jejich cesty se tak zkřížily jen jednou, loni na antuce v Houstonu. Není divu, že Garin vyhrál.

Existuje však několik důvodů, proč si myslet, že Fritz by mohl tento výsledek otočit, až se v pondělí setkají na stadionu Sanchez. Za prvé, Fritz se nedávno stal prvním americkým hráčem po 20 letech, který se probojoval do semifinále v Monte Carlu; za druhé, antuka v Madridu by měla být pro jeho styl podání plus jedna pohostinnější, než tomu bylo v Monaku. Vítěz: Fritz

Populární Problémy

Jak hrát Disc Golf. Discgolf byl vynalezen v Kalifornii v šedesátých letech minulého století jako levnější a jednodušší verze golfu. Od té doby tento sport explodoval, kurzy po celé zemi a disky ve většině velkých sportovních prodejců. Snadné vyzvednutí a ...

Jedná se o první letošní turnaj Premier 5 a v turnaji WTA bude v sázce maximálně 900 bodů a prize money 2 828 000 $.

Tenis byl součástí vůbec první olympiády v roce 1896, ale po hrách v roce 1924 byl upuštěn. V letech 1968 a 1984 se představil jako předváděcí sport, soutěžit mohli pouze hráči U-21.

Tito rodiče formovali některé z tenisových hráčů světové jedničky, muže i ženy.

'Animal Kingdom' se vrací pro 5. sezónu v neděli večer. Zde je několik způsobů, jak můžete sledovat nové epizody streamované online, pokud nemáte kabel.

Jakých pořadů a filmů se Hulu tento měsíc zbavuje? Naštěstí Hulu necykluje filmy tak často, jako vydává novou sestavu. Podívejte se na seznam zde.