Žhavá Cibulkova si užívá ohromující pomsty nad Kerber

Tenis - Singapur finále WTA Dvouhra - Singapurský krytý stadion, Singapur - 30/10/2016 - Dominika Cibulkova ze Slovenska blahopřeje Angelique Kerberové z Německa. REUTERS/Edgar SuOd Johna O'Briena

SINGAPUR (Reuters) - Staré přísloví říká, že „pomsta je pokrm nejlépe podávaný za studena“, ale služba Dominiky Cibulkové kouřila horko, když požadovala pomstu na Angelique Kerberové, aby v neděli získala titul WTA Finals.Německá světová jednička před týdnem porazila Slovenku v těsném třísetovém setu, když se utkala ve hře každý s každým, ale Cibulková v tom ztratila dost úsilí, aby jí dodala sebevědomí obrátit tabulky ve finále na soupeřku. .

Sedmadvacetiletá hasička a obtěžovala Kerberovou hned od prvního zápasu a po mistrovské třídě sloužící 76 minut se Cibulková válela po hřišti v ohromené nedůvěře poté, co si připsala největší vítězství v kariéře, po 6-3 6-4 triumf.

ráčnový tenis

'V angličtině nemůžu najít to správné slovo, ale v prvním zápase jsem hrála proti Angelique, víte, ten první zápas mi dodal sebevědomí, že ji můžu porazit,' řekla Cibulková novinářům.„Moje hra je dost dobrá na to, aby porazila světovou jedničku, protože myšlenky, které jsem do tohoto finále měl, jsem cítil od prvního bodu do posledního.

„Až při prvním mečbolu, prvních dvou mečbolech jsem si uvědomil, jaká je situace, ale poté jsem měl jen jeden gól. Věděla jsem, že to dokážu, “dodala poté, co šťastná síťová šňůra na svém čtvrtém mistrovském bodu stékala do Kerberovy strany hřiště.

'Letos jsem takhle dobře hrál tenis několikrát, ale nemohl jsem si to přát v jiném zápase než v tomto zápase, finále finále WTA.'Cibulkova debutovala na elitním turnaji osmi žen, ale předváděla se jako ostřílený veterán, aby rozebrala hráče, který v roce 2016 získal dva grandslamové tituly, spoléhala na jednoduchou strategii a dovedla ji k dokonalosti.

'Má nejlepší obrannou hru na světě, ale věděl jsem, že jsem měl střely, které jí ublížily - moje podání a můj forhend,' dodala Cibulková s úsměvem.

tenis pro figuríny

„Ve skutečnosti jsem sloužil opravdu, opravdu dobře, takže jsem se na to spoléhal v některých hrách a pak na svůj forhend v jiných.

„Prostě jsem věděl, co musím udělat. Svou agresivní hrou jsem ji dnes nepustil do zápasu. Měl jsem jen jeden cíl. Šel jsem do toho a myslím si, že pro ni bylo těžké dnes na hřišti něco udělat. '

(Úpravy John O'Brien; Úpravy Toby Davis)

Populární Problémy

Basketbal Memphisu se v úterý ujme státu Mississippi Valley. Tato hra není v televizi, ale tady je návod, jak ji můžete sledovat naživo.

Jak zabránit bolesti rukou z nadměrného psaní. Napsali jste někdy esej a po nějaké době jste dostali mrtvou ruku? Ačkoli se to může zdát jako menší nepříjemnost, nesprávné držení těla a úchop mohou ve skutečnosti způsobit nepříjemné problémy v ...

Č. 15 Cincinnati pořádá USF v sobotu každého fotbalového otvíráku AAC 2020. Zde je místo, kde můžete sledovat hru.

Jak léčit necitlivost v rukou. Pocit necitlivosti nebo brnění v rukou je nepříjemný, ale naštěstí špendlíky a jehly obvykle rychle odezní. Držení rukou v uvolněné poloze nebo pořádné zatřesení by mělo ...