Žhavá Cibulkova si užívá ohromující pomsty nad Kerber

Tenis - Singapur Finále WTA Dvouhra - Singapurský krytý stadion, Singapur - 30/10/2016 - Dominika Cibulkova ze Slovenska blahopřeje Angelique Kerberové z Německa. REUTERS/Edgar Su

Tenis - Singapur finále WTA Dvouhra - Singapurský krytý stadion, Singapur - 30/10/2016 - Dominika Cibulkova ze Slovenska blahopřeje Angelique Kerberové z Německa. REUTERS/Edgar Su

Od Johna O'Briena

SINGAPUR (Reuters) - Staré přísloví říká, že „pomsta je pokrm nejlépe podávaný za studena“, ale služba Dominiky Cibulkové kouřila horko, když požadovala pomstu na Angelique Kerberové, aby v neděli získala titul WTA Finals.

Německá světová jednička před týdnem porazila Slovenku v těsném třísetovém setu, když se utkala ve hře každý s každým, ale Cibulková v tom ztratila dost úsilí, aby jí dodala sebevědomí obrátit tabulky ve finále na soupeřku. .

Sedmadvacetiletá hasička a obtěžovala Kerberovou hned od prvního zápasu a po mistrovské třídě sloužící 76 minut se Cibulková válela po hřišti v ohromené nedůvěře poté, co si připsala největší vítězství v kariéře, po 6-3 6-4 triumf.

tenisový termín láska

'V angličtině nemůžu najít to správné slovo, ale v prvním zápase jsem hrála proti Angelique, víte, ten první zápas mi dodal sebevědomí, že ji můžu porazit,' řekla Cibulková novinářům.

„Moje hra je dost dobrá na to, aby porazila světovou jedničku, protože myšlenky, které jsem do tohoto finále měl, jsem cítil od prvního bodu do posledního.

„Až při prvním mečbolu, prvních dvou mečbolech jsem si uvědomil, jaká je situace, ale poté jsem měl jen jeden gól. Věděla jsem, že to dokážu, “dodala poté, co šťastná síťová šňůra na svém čtvrtém mistrovském bodu stékala do Kerberovy strany hřiště.

'Letos jsem takhle dobře hrál tenis několikrát, ale nemohl jsem si to přát v jiném zápase než v tomto zápase, finále finále WTA.'

Cibulkova debutovala na elitním turnaji osmi žen, ale předváděla se jako ostřílený veterán, aby rozebrala hráče, který v roce 2016 získal dva grandslamové tituly, spoléhala na jednoduchou strategii a dovedla ji k dokonalosti.

'Má nejlepší obrannou hru na světě, ale věděl jsem, že jsem měl střely, které jí ublížily - moje podání a můj forhend,' dodala Cibulková s úsměvem.

tenis bodování wikipedie

„Ve skutečnosti jsem sloužil opravdu, opravdu dobře, takže jsem se na to spoléhal v některých hrách a pak na svůj forhend v jiných.

„Prostě jsem věděl, co musím udělat. Svou agresivní hrou jsem ji dnes nepustil do zápasu. Měl jsem jen jeden cíl. Šel jsem do toho a myslím si, že pro ni bylo těžké dnes na hřišti něco udělat. '

(Úpravy John O'Brien; Úpravy Toby Davis)

Populární Problémy

Prožijte znovu zlaté okamžiky French Open. Seznam obsahuje zápas, který je považován za začátek rivality Nadal-Federer. .

Jak uspořádat večírek čtvrtého července. Čtvrtý červenec je vždy zábavný a slavnostní čas. Teplé letní počasí, grilování s přáteli a rodinou a ohňostroj dělají ze dne nezapomenutelný. S několika jednoduchými dekoracemi a vhodnými pro piknik ...

Náš denní deník z Flushing Meadows vám přináší informace ze zákulisí dne zastíněného pozoruhodnou řadou rozhodčích Sereny Williamsové.

Kerber slaví č. 1, je na vrcholu Wozniacki a postoupil do finále US Open

Zde je vše, co potřebujete vědět, abyste mohli sledovat přímý přenos 25 dnů Vánoc Freeform online, pokud nemáte kabel.