Kde sledovat Austin Peay vs Murray State Basketball 2020Getty Státní stráž Murray Tevin Brown.

Murray State Racers budou v úterý hostit Austin Peay Governors v centru CFSB při prvním testu sezóny Ohio Valley Conference každého týmu v této sezóně.

Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hra (začátek v 20:30 ET) nebude nikde v běžné televizi, ale můžete sledujte Austin Peay vs Murray State žít na ESPN+ přímo zde:

Sledujte na ESPN+

kolik stojí tenisové rakety

ESPN+ je streamovací služba, která má stovky exkluzivních živých vysokoškolských basketbalových her (mimo jiné konference Big 12, A-10, AAC, A-Sun, Southern a CAA), dále univerzitní fotbal, UFC, mezinárodní fotbal, desítky dalších živých sportů, každý dokument 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný), to vše za 5,99 $ měsíčně.

Nebo pokud chcete také Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což vede k úsporám přibližně 31 procent:

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, Austin Peay vs Murray State můžete sledovat živě v aplikaci ESPN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.

xfl 30 pro 30 stream

Můžete také sledovat na počítači přes ESPN.com .


Náhled Austin Peay vs Murray State

Každá skupina si odchází z odraženého vítězství. Racers se v sezóně zlepšili na 2: 1 tím, že v sobotu doma porazili Illinois State Redbirds 76-65, tři dny poté, co na silnici spadli na Middle Tennessee Blue Raiders 78-61. V pátek guvernéři porazili Carver College Cougars 102-38 National Christian College Athletic Association a přesunuli se na 3-1, týden poté, co utrpěli porážku 80-72 rukou Abilene Christian Wildcats na výstavě Gulf Coast Showcase v Esteru, FL.

Během vítězství nad Redbirds klesl strážce Murray State Tevin Brown o 22 bodů do konce hry s 9 doskoky, 6 asistencemi, párem krádeží a blokem. Redshirt junior se stal 47. závodníkem v historii programu, aby zatměl hranici 1 000 bodů.

Byl úžasný ve všech aspektech hry a to je to, co potřebujeme, aby udělal, abychom se letos jako tým maximalizovali, řekl hlavní trenér Racers Matt McMahon. The Murray State News .

Racers stříleli 29 z 58 (50 procent) z pole a 9 z 21 (42,9 procenta) z 3-bodového dosahu, čímž získali 20 asistencí.

Bylo to promítání a poté procházení, řekl McMahon, podle The Murray State News. Ve středu jsme ve skutečnosti měli několik dobrých příležitostí a naše procházení bylo děsivé. Myslel jsem si, že jsme odvedli lepší práci při doručování míče klukům, když byli otevření, a dnes jsme nedriblovali vzduch z míče.

Guvernéry vede vedoucí křídlo Terry Taylor, bránící hráč roku Ohio Valley Conference. V mladé sezóně má v průměru 19,5 bodu a 12 doskoků na zápas, přičemž z pole střílí 62,5 procenta.

Útočník druhého ročníku Austin Peay Mike Peake, který před sezonou odehrál 24 zápasů za Georgia Bulldogs, má průměr 1,8 bloku na zápas, což je na špičce týmu, přičemž v každé soutěži dosáhne 10,5 bodu a 6,3 doskoku, přičemž guvernéři jsou na třetím a druhém místě.

Postranní strážce přestupu Reginald Gee, druhý nejlepší střelec guvernérů, má v průměru 12 bodů a 4 doskoky na zápas mimo lavičku, přičemž na dálku střílí 46,2 procenta. Bývalý předkrm Alabama State Hornets odehrál před rokem šest zápasů za Austina Peayho, než si zranění vyžádalo sezonu redshirt.

velikost tenisového držadla 2

Přináší do jejich týmu mnoho, řekl McMahon o Gee Slunce Paducah . Za prvé, je v pátém ročníku. Vyrábí se na této úrovni. Na své předchozí zastávce byl dvoumístným střelcem. Opravdu dobře střílí míč a nepotřebuje mnoho času ani prostoru, aby jej dobře odpálil ze tří.

Trenér Racers dodal: Byl důležitým přírůstkem do jejich soupisky a dokonce více roztáhl podlahu a poskytl více místa klukům jako Taylor a Peake na postu.


Populární Problémy

Pokud chcete být dobrým basketbalistou, měli byste zlepšit střelbu, přihrávky, obranné techniky míče a nechat se trénovat. Umět pracovat se svými spoluhráči a snažit se je poznat tak, aby celý váš ...

Jak protáhnout nohy. Ať už tančíte, sportujete nebo stojíte delší dobu v práci nebo ve škole, vaše nohy jsou náchylné ke spoustě opotřebení. Naštěstí pravidelné protahování může pomoci udržet vaše nohy zdravé a nabídnout úlevu pro ...

Roger Federer zahájí svou travnatou sezónu za několik dní, když nastoupí na hřiště v Halle.

Novak Djokovic vypadá, že je připraven na velký úspěch v roce 2019, a možná dokonce překoná rekord Rogera Federera ve 20 grandslamech.

Jannik Sinner odmítl vinit jeho ztrátu v prvním kole na Open Sud de France v Montpellier kvůli zranění zad.

Jak léčit necitlivost v rukou. Pocit necitlivosti nebo brnění v rukou je nepříjemný, ale naštěstí špendlíky a jehly obvykle rychle odezní. Držení rukou v uvolněné poloze nebo pořádné zatřesení by mělo ...