Přímý přenos fotbalu Troy vs Appalachian State: Jak se dívat online

GettyTitul Sun Belt East a výlet na úvodní mistrovské utkání konference je na řadě v sobotu v Boone, NC, protože Appalachian State hostí Troy v masivním finále pravidelné sezóny na Kidd Brewer Stadium.

Začátek hry je naplánován na 14:30. ET. I když to nebude vysíláno celonárodně v televizi kdekoli v USA, stále můžete sledujte živý přenos hry na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím ESPN+ , nová služba digitálního streamování od ESPN, která pokrývá fotbalové hry Sun Belt během sezóny 2018.Můžeš zaregistrujte se zdarma na 7denní zkušební verzi ESPN+ zde , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Pokud se nemůžete dívat naživo, všechny hry-včetně Troy vs Appalachian State-které jsou streamovány na ESPN+, lze také sledovat na vyžádání prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN.


Náhled

Zatímco týmy v západní divizi Sun Belt strávily většinu sezóny vzájemnými výprasky, Troy a Appalachian projížděli celý rok, aby vytvořili tuto monumentální bitvu o první východní korunu konference.Kromě velké ztráty na Boise State a podivné ztráty v Liberty byl Troy v této sezóně bezchybný. To zahrnuje vítězství 24-19 na Nebrasce v září a neporažený rekord v sedmi hrách Sun Belt.

přímý přenos kovbojové vs vikingové

Appalachian State, který téměř zahájil sezónu masivním vítězstvím v Penn State, se vyšplhal na č. 25 v anketě AP poprvé v historii školy, než upustil svou osamělou hru v konferenčním hraní na Georgia Southern. Od té porážky jsou ale zablokováni, když vyhráli tři v řadě s průměrným rozdílem 25,0 bodů na zápas, aby vytvořili tento zápas vítězů a všech proti Trojanům.

Toto je týden, Řekl rozehrávač Troy Sawyer Smith . Na tom pracujeme 364 dní v roce. O to jde.Až míč v sobotu konečně vyrazí, bude to bitva obrany na vysoké úrovni. Troy zaujímá 28. místo na národní úrovni v yardech na povolenou hru a 42. v Obranná hodnocení S&P , zatímco Appalachian State je 12. a 17. ve stejných statistikách.

Zatímco obrana horolezců statisticky vychází lépe a díky výhodě domácího pole je má nastaveno jako značných 10,5 bodových favoritů, Troyův útok je může vyzvat lépe, než by naznačovalo 12 bodů, které minulý týden získali proti státu Texas.

Sophomore QB Sawyer Smith je v poslední době modelem účinnosti. Ve svých posledních čtyřech hrách dokončil 65,6 procent svých hodů na 9,04 yardu na pokus a poměr 5/1 TD/INT. Široké přijímače Deondre Douglas a Damion Willis, kteří spojili 81 recepcí, 1143 přijímacích yardů a 14 přistání, jsou navíc oba očekávali, že budou hrát po chybějící době v poslední době se zraněním.

Na druhé straně hřiště však Zac Thomas hořel pro horolezce, když v posledních dvou zápasech hodil 529 yardů, pět přistání a nulové zachycení poté, co zmeškal soutěž proti pobřežní Karolíně. Pokud bude takto hrát i nadále, je těžké si představit, že by byl Appalachian State poražen.

Nakonec, bez ohledu na to, kdo vyjde na vrchol, pokud se tento dokonce velmi podobá posledním dvěma vzájemným zápasům mezi těmito týmy, čeká nás velmi zábavná hra. V roce 2015 utekl Appalačský stát s napínavým vítězstvím 44-41 v trojnásobném prodloužení doma a v roce 2016 se Troy pomstil vítězstvím 28-24 v dalším kousání nehtů. V loňském roce nehráli a nakonec sdíleli titul Sun Belt, takže tato bitva se v podstatě připravovala dva roky.

dělo na tenisový míček

Toto si nesmíte nechat ujít.


Populární Problémy

Ačkoli všichni kouzelníci vytvářejí iluze, ti, kdo vytvářejí iluze ve velkém měřítku, aby ohromili a zmátli diváky, jsou často označováni jako iluzionisté. Existuje mnoho různých stupňů iluze. Někteří spoléhají na chytrou manipulaci ...

Jak namalovat koupelnu. Pokud vaše koupelna čeká na proměnu, vdechněte jí nový život s novým lakováním. Vzhledem k tomu, že barva do koupelny musí zvládnout spoustu vlhkosti, použijte trvanlivý výrobek odolný proti plísním. Než se pustíte do práce, položte ...

Zbývá 5 epizod v pozdní reality show Eddieho Money 'Real Money' a AXS TV je vysílá ve čtvrtek večer v 8: 30/7: 30c.

Zde je návod, jak sledovat dnešní zápas Coppa Italia mezi Juventusem a Udinese, pokud jste ve Spojených státech.

Jak se naučit brazilské jiu ‐ jitsu. Brazilské jiu-jitsu je náročné, ale obohacující bojové umění. Zatímco jiu-jitsu je odnož juda, zaměřuje se spíše na pozemní techniky. Chcete-li se naučit brazilské jiu-jitsu, měli byste absolvovat kurzy s ...

Trenér Rogera Federera prozradil, že švýcarská rehabilitace probíhá dobře a že pravděpodobně brzy obnoví trénink. Světová čtyřka dříve oznámila, že se nezúčastní zbytku sezóny 2020 kvůli zranění kolena.