Přímý přenos UFC 239 Prelims: Jak se dívat online

Živý stream UFC 239 Prelims

Getty

Hlavní PPV kartu UFC 239 si můžete koupit právě zde . Další informace o tom, jak sledovat přímý přenos přípravných zápasů, naleznete níže


Zápas v muší váze mezi Gilbertem Melendezem a Arnoldem Allenem zdůrazňuje předběžnou kartu UFC 239.

Sobotní předčasné přípravy (18:15 ET) bude výhradně na ESPN+ , zatímco druhá předběžná karta (20:00 ET) bude na ESPN. Zde je návod, jak sledovat živý přenos všech předběžných bojů online:

Jak se dívat na UFC 239 Early Prelims online

ESPN+

Počáteční přípravné zápasy nebudou nikde v USA na běžné kabelové televizi, ale můžete sledujte živý přenos těchto bojů na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím ESPN+ , služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí desítek sportovních akcí, včetně UFC, za 4,99 $ měsíčně.

Navíc Jones vs Santos a hlavní PPV kartu UFC 239 lze objednat pouze prostřednictvím ESPN+. Pokud chcete sledovat jak úvodní přípravy, tak hlavní kartu, můžete si zakoupit roční předplatné ESPN+ a UFC 239 za speciální cenu balíčku 79,98 $ . To je obvykle 109,99 $.

Pokud chcete sledovat pouze úvodní přípravy, Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi ESPN+ , a poté můžete sledovat živý přenos prvních příprav na svém počítači na webu ESPN.com nebo na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Jak sledovat druhou předběžnou kartu UFC 239 online

Druhá předběžná karta bude vysílána na ESPN, ale pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ESPN na vašem počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:

Hulu s živou televizí

Kromě knihovny streamování na vyžádání typu Netflix nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně ESPN.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos bojů na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Sling TV

ESPN je součástí balíčku kanálů Sling Orange.

super mísa na amazon prime

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos bojů na svém počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.


Náhled UFC 239 Prelims

Melendez (celkově 22–7, 1–5 v UFC) nebojoval, protože v září 2017 utrpěl v UFC 215 jednomyslnou porážku Jeremyho Stephense, což byla jeho čtvrtá prohra v řadě.

Dvojnásobný šampión v lehké váze Strikeforce poté od sportu na chvíli odstoupil, aby uvažoval o své budoucnosti, aby znovu objevil svou vášeň pro MMA.

Opravdu jsem to nikomu neřekl, ale říkal jsem si, možná zkusíme život ne bojovníka, možná se budeme držet dál od šílenství, řekl Melendez podle MMA feťák . Už mě tato práce nebaví. Je to něco, co mě dříve opravdu bavilo, ale nyní je to spíše práce a já procházím procesem, ne trénováním. Dělám to všechno, ale nemiluji to stejně.

Sedmatřicetiletý kalifornský rodák dodal: Rozhodl jsem se, že si na chvíli vezmu podložky a pokusím se ten život trochu žít. Ale samozřejmě jsem se stále vracel k žíněnkám, trénoval a nakonec jsem dostal hlad a všechno jsem přehodnotil. Ne opravdu, jako, já se na to nedívám jako na práci pro tento tábor. Dívám se na to jako na požehnání, že se můžu dostat ven a soutěžit a dělat něco, co mám rád, a dělat něco, abych se mohl vyzvat a zajistit si zážitek z jízdy v tomto boji. Takže si myslím, že se můj způsob myšlení opravdu změnil, jsem motivovaný a baví mě to, jsem nadšený, cítím, že mám co vypustit ven a co ukázat.

Melendez soutěží jako muší váha poprvé od října 2003.

Allen (14-1, 5-0) si již připsal dvojici výkonů nočních bonusů v pěti zápasech UFC, což jim vyneslo vítězství v podání nad Alanem Omerem a Madsem Burnellem.

Pětadvacetiletý Angličan přichází z vítězství jednomyslného rozhodnutí nad Jordanem Rinaldim.

[Melendez je] na jiné úrovni než všichni ostatní, se kterými jsem kdy bojoval, ale myslím, že to je pro mě to nejlepší, řekl Allen podle MMA Boj . Myslím, že to ze mě přinese to nejlepší. Vždy vystupuji na úroveň svých protivníků. I v tělocvičně se dokážu překvapit, když jsem tam s šelmami, ale pak mohu získat opravdu konkurenční spar od amatéra, protože mohu trochu vypnout.

Podívejte se na celou kartu UFC 239 níže:

Hlavní karta

Jon Jones (vítěz) vs. Thiago Santos, lehká váha

Amanda Nunes (šampionka) vs. Holly Holm, ženská bantamová váha

Jorge Masvidal vs. Ben Askren, welterová váha

Luke Rockhold vs. Jan Błachowicz, lehká váha

Diego Sanchez vs. Michael Chiesa, welterová váha

Předběžná karta

Gilbert Melendez vs. Arnold Allen, muší váha

Marlon Vera vs. Nohelin Hernandez, bantamová váha

Claudia Gadelha vs. Randa Markos, slaměná váha žen

Alejandro Pérez vs. Yadong Song, bantamová váha

Předběžná předběžná karta

Edmen Shahbazyan vs. Jack Marshman, střední váha

Ismail Naurdiev vs. Chance Rencountre, welterová váha

Julia Avila vs. Pannie Kianzad, ženská bantamová váha


Populární Problémy

Makadamové ořechy je neuvěřitelně těžké rozlousknout, i když byly nejprve uvařené nebo pražené. Typické louskáčky to nepovedou a méně rafinované metody, jako je rozbíjet standardním kladivem, nakonec rozdrtí jemné ořechy ...

Madison Keys a Coco Vandeweghe upstaged Elina Svitolina a Lucie Safarova připojit Venus Williams a Sloane Stephens ve čtvrtích.

Zde je vše, co potřebujete vědět o zítřejších zápasech.

Cvičení mimo rovnováhu zahrnuje cvičení, která vyžadují rovnováhu na jedné noze, stejně jako cvičení prováděná na nestabilním povrchu. Pokud jde o nestabilní povrchový trénink, porota stále neví, zda zlepší váš ...

Minnesota usiluje o 11 výher poprvé za více než století, když v Outback Bowl narazí na Auburn. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.