Jak se dívat na „hysterický“ dokument zdarma online

HYSTERICKÉ - Na snímku: Marina Franklin. CR: FX

FX HYSTERICKÉ - Na snímku: Marina Franklin. CR: FX

Nejnovější dokument, který přichází do televize, je Hysterical, zaměřený na ženské stand-up komiksy. Premiéru má v pátek 2. dubna ve 21 hodin. ET/PT na FX.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat několik různých způsobů Hysterický online zdarma:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos FX a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

tenisový scort

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Hysterický živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. FX je součástí každého balíčku, ale můžete si vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli doplněk, který chcete, s bezplatnou 14denní zkušební verzí.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení v televizi (Roku, Firestick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, můžeš se dívat Hysterický živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).

nejlepší pádla na stolní tenis

Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos FX a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžeš se dívat Hysterický žít v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV je dodáván s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která bude obsahovat Hysterický do druhého dne) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Můžete sledovat živý přenos FX a dalších 40 televizních kanálů prostřednictvím balíčku Sling Blue od Sling TV. Tato možnost nepřichází s bezplatnou zkušební verzí, ale je to nejlevnější služba pro dlouhodobé streamování s FX a na první měsíc můžete získat slevu 10 $:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžeš se dívat Hysterický živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 50 hodinami cloudového DVR.

wii tenis pro

„Hysterický“ náhledHrát si

Hysterický | Oficiální trailer [HD] | FX Budoucnost komedie je ženská. Přihlaste se k odběru a získejte další hysterické klipy: bit.ly/SubscribeFX Hysterical reflektuje průkopnické ženy, které rozbíjí skleněný strop komedie, aby se staly hlasy jejich generace a jejich pohlaví. Účinkují Kelly Bachman, Margaret Cho, Fortune Feimster, Rachel Feinstein, Marina Franklin, Nikki Glaser, Judy Gold, Kathy Griffin, Jessica Kirson, Lisa Lampanelli, Wendy Liebman,… 2021-03-02T17: 44: 48Z

Svět stand-up comedy je pole, kde dominují muži. Podle tiskové zprávy FX pro Hysterical se jen malá hrstka žen vymanila z brutálního světa komediálních klubů, aby se stala domácími jmény. Tento dokument bude zkoumat vzestup ženských stand-up komiků.

Tisková zpráva pokračuje:

Po desetiletích bojů o místo v centru pozornosti se věci konečně změnily. Hysterical, celovečerní dokument od režiséra Andrea Nevins (Tiny Shoulders: Rethinking Barbie), cestuje do zákulisí a na cesty se zkušenými komiky, vycházejícími hvězdami a nováčky, aby zjistil, jak neohrožená skupina hraničních žen mění hru a zkoumá, co to je trvá, než se stanou hlasy jejich generace a jejich pohlaví.

Hysterical se intimně dívá za sametové závěsy a kluby nasáklé pivem komediální scény do života žen, které tříští skleněný strop komedie s chraplavým smíchem a perfektně načasovanými liniemi. Od nováčků po superhvězdy, nejzábavnější ženy v komedii upustí mikrofon svými srdečnými boji, osobními příběhy a veselými odvážnými názory. Účinkují Kelly Bachman, Margaret Cho, Fortune Feimster, Rachel Feinstein, Marina Franklin, Nikki Glaser, Judy Gold, Kathy Griffin, Jessica Kirson, Lisa Lampanelli, Wendy Liebman, Carmen Lynch, Bonnie McFarlane, Sherri Shepherd a Iliza Shlesinger.

Podle recenzí dokumentu se nevyhýbá některým drsným pravdám. The Hollywood Reporter’s Recenze dokumentu říká: Zatímco se subjekty ponoří do některých ze svých nejstrašidelnějších profesionálních traumat, od tápání a pronásledování mužských fanoušků až po pokus o sexuální napadení, jiní prozradí své nejhlubší pochybnosti a zničené sebevědomí.

A IndieWire píše, ['Hysterical'] se do této skutečnosti skutečně opírá, a to nejen tím, že nám připomíná, že ano, ženy se těžko dostaly do branže, ale také jak často muži - dokonce i přátelé ženských komiksů - ve skutečnosti neviděli je na tom něco špatného. Nevinsův dokument je divoký, frustrující a naprosto úžasný pohled na sílu těchto ženských komiksů a na to, jak své trauma vyzbrojili, aby nás (i sebe) rozesmáli skrz slzy.

Hysterické premiéry v pátek 2. dubna ve 21 hodin. ET/PT na FX.


Populární Problémy

Někdy budete muset kočku sebrat a přemístit, ať už jde o to, dát ho do kočičího nosiče, zabránit mu, aby způsoboval potíže, nebo ho vyřadit z nebezpečné situace. To, jak kočku vezmete a přenesete, závisí na kočičích individuálních ...

Jak se přirozeně zbavit tělesného zápachu. Tělesný pach vám může způsobit rozpaky nebo sebevědomí, ale nebojte se, protože to každý dostane a nejste sami. Pokud bojujete s udržováním tělesného pachu, můžete to přirozeně zvládnout ...

Opravdu chcete vyzkoušet nový sport, ale vaši rodiče jsou proti této myšlence. Jste frustrovaní a udělali byste cokoli, abyste dostali své rodiče na palubu. Rodiče mohou být proti myšlence vyzkoušet si sport z několika důvodů. Mohou ...

Uprchlý ženich Rory McIlroy odvolává zasnoubení s Caroline Wozniacki

Jak hrát monopol s elektronickým bankovnictvím. Originální verzi Monopoly zná každý. Vzhledem k dnešním moderním penězům a životnímu stylu však hra potřebovala změnu. Monopoly: Electronic Banking Edition je rychlá a zábavná variace na ...