Přímý přenos UNC vs NC State Basketball 2020: Jak se dívat online

Getty North Carolina Tar Heels se v úterý chopí NC State Wolfpack.Č. 17 North Carolina Tar Heels (5-2) nastoupí v úterý v NPC Wolfpack (4-1) v PNC Arena.

Hra začíná v 9 hodin. ET a budou vysílány v síti ACC. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos UNC vs NC State:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ze sítě ACC a Více než 130 dalších televizních kanálů na FuboTV. Budete potřebovat balíček hlavního kanálu a doplněk Sports Plus, obojí může být součástí vaší sedmidenní bezplatné zkušební verze:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, UNC vs NC State můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete hru sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .židle na tenisový míček

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos ze sítě ACC a více než 65 dalších televizních kanálů Hulu s živou televizí , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, UNC vs NC State můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete hru sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své přihlašovací údaje Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ze sítě ACC a více než 65 dalších televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete vyzkoušet s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, UNC vs NC State můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete hru sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Vidgo.

Sling TV

Živý přenos ze sítě ACC a dalších 40 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Orange Sling TV plus Sports Extra od Sling TV. Dodává se s bezplatnou třídenní zkušební verzí, ale pokud to obejdete, můžete na svůj první měsíc získat 10 $ a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, UNC vs NC State můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete hru sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled stavu UNC vs NC

UNC vychází a Výhra 75–63 nad Kentucky v sobotu a v tomto začíná sezónu ACC proti NC State. Forward Armando Bacot vedl proti Tarentům proti Kentucky, zaznamenal 14 bodů a vytáhl osm doskoků. Kerwin Walton přidal 13 bodů a Caleb Love a Garrison Brooks po 11.

Mám pocit, že Kerwin je náš nejlepší tříbodový střelec, trenér Tar Heels Řekl Roy Williams po výhře. Pokud bychom měli střeleckou soutěž, téměř každý den by ji vyhrál. Dal bych ho zpátky dolů. Ale největší věc, kterou jsme potřebovali, byla obrana a [on] je za kluky, kteří hráli déle a jsou zkušenější.

Celkově byl Williams spokojen s tím, jak jeho tým hraje, a také vybral lásku jak pro svou střelbu, tak pro svůj úsudek.

Jeden z obratů Caleba byl ve skutečnosti ten faul nabíjení na opačné straně naší lavičky, Řekl Williams . Do té doby tedy měli pouze jeden obrat. To je ta největší věc, a vzal míč do koše, udělal několik velkých střel, ale stále ho nevystřelil zvenčí. A opravdu si myslím, že z něj bude opravdu, opravdu dobrý střelec. Teď to prostě nejde.

Vlčí batoh v sobotu vyhrávají 69: 50 nad Campbellem. Útočník Jericole Hellems se prosadil v čele NC State, když zaznamenal 19 bodů, a zároveň vytáhl sedm doskoků a rozdal pět asistencí. Guard Devon Daniels přidal 12 bodů a osm doskoků a útočník Manny Bates přidal 10 bodů.

PNC je pěkný, člověče. Miluji to, Řekl Daniels o svém domovském dvoře. Rádi hrajeme basketbal a jsme za tuto příležitost vděční. Všichni jsme viděli, jak to lze odnést. Snažíme se hrát každou hru naplno. Jediné, co nám zde chybí, jsou fanoušci. Přinášejí velkou energii, vášeň. Dává nám to o co hrát na hřišti. Ale budeme to muset zvládnout sami.

V tomto bude NC State ve velkém vyzván na hracích deskách, protože Tar Heels jsou 8. v národě v doskoku na zápas. Wolfpack to však mohl vynahradit dobrou obranou. NC State si vynucuje obrat na 30,3% jejich obranného majetku, a pokud si Severní Karolína nedává pozor na míč, tato hra by mohla být blíže, než by si někteří mysleli.


Populární Problémy

Karen Khachanov se ve čtvrtek ve druhém kole ATP European Open v Antverpách utká se Zizou Bergsovou. Bergs v úterý porazil Alberta Ramose-Vinolase ve svém prvním zápase na úrovni turné.

Jak zalepit podvrtnutí vysokého kotníku. Vyvrtnutí vysokého kotníku je méně časté než vyvrtnutí nízkého kotníku, ale může být bolestivější a hojení trvá déle. Vědět, jak správně podlepit podvrtnutí kotníku, je velmi důležité. Pokud je provedena správně, může ...

Jak vyrobit zmrazený koktejl z Bushwackeru. S touto směsí kávy a Bailey's - jak to můžete udělat, že vaše první volba po večeři koktejl. Rozdrťte několik kostek ledu. Můžete použít drtič ledu, pokud jej nemáte, můžete rozbít ...

Zion Williamson debutuje v NBA, když se Pelikáni v pondělí utkají s Hawks v přípravném zápase. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

No. 1 Clemson bere Syracuse sobotu doma. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.