US Open 2020: Angelique Kerber vs Ann Li náhled, souboj a předpověď

Angelique KerberováPodrobnosti zápasu

Svítidlo : (17) Angelique Kerber vs Ann Li

datum : 4. září 2020Turnaj : US Open 2020

Kolo : Třetí kolo (kolo 32)

Místo : Flushing Meadows, New York, USAat&t sledovat televizi na roku

Kategorie : Grand Slam

Povrch : Venkovní hardcourt

Odměna : 39 024 000 $Načasování zápasu: 12.30 EDT, 22:00 IS

Živé televizní vysílání : USA - Tennis Channel / ESPN | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Náhled Angelique Kerber vs Ann Li

Šampiónka z roku 2016 Angelique Kerberová bude usilovat o místo ve čtvrtém kole US Open 2020, když v pátek nastoupí na 20letou Ann Li na Flushing Meadows.

Kerberová mohla být mimo hru sedm měsíců od prohry ve čtvrtém kole na Australian Open, ale nenechala si dlouhou přestávku ovlivnit její výkony v New Yorku. Bojovnost a odhodlání uspět jsou u dvaatřicetileté ženy na místě, jak ukazují její dva dosavadní zápasy na US Open.

Nějakou dobu trvalo, než se německá lavička otřásla její rezavostí v jejím prvním kole tváří v tvář proti Ajle Tomljanovic. Hned na začátku zasypala kurt nevynucenými chybami, ale dokázala se prosadit tím, že odmítla udělat jakékoli chyby v bodech brejku.

Ve svém druhém kole střetu s Annou-Lenou Friedsamovou 17. semeno odrazilo pozdní výzvu její krajanky zaregistrovat vítězství 6-3, 7-6 (6).

Bývalá světová jednička příští uzamkne rohy s nadcházející Ann Li, která poprvé v kariéře vyhrála hlavní taháky US Open.

Ann Li na wimbledonském mistrovství 2017

Světová jednička 128 měla plodnou juniorskou kariéru a prohrála vůbec první celoamerické dívčí finále na wimbledonském mistrovství od roku 1979 s Claire Liu v roce 2017.

Na letošním US Open ukázala Li dospělost nad rámec svých let. Zodpovídala světovou jedničku 68 Arantxa Rus 6-4, 2-6, 6-1, aby zahájila svou výzvu, a následovala ji 6-0, 6-3 úderem 13. semene Alison Riske.

Angelique Kerber vs Ann Li proti sobě

Angelique Kerberová a Ann Li se před blížícím se střetnutím na US Open 2020 nikdy nepotkaly, takže vzájemný souboj momentálně stojí 0: 0.

Mezi oběma je obrovská propast v hodnocení a zkušenostech. Li před touto sezonou nikdy nevyhrál ani grandslamový zápas, zatímco Kerberův jiskřivý životopis má tituly z US Open, Australian Open i Wimbledonského mistrovství.

Predikce Angelique Kerber vs Ann Li

Trojnásobná vítězka Major Angelique Kerberová je v této showdown drtivou favoritkou. Ve skutečnosti, když jsou soudy letos zrychleny, má Němka ještě větší výhodu, protože nepotřebuje vytvářet vlastní tempo.

Zatímco šance jsou v její prospěch velké, Kerber si nemůže dovolit ani sebemenší uspokojení. Li rychle stoupal v řadách a každým zápasem se zlepšuje. I když má na svých návratech ještě spoustu práce, tento týden ji to moc neznepokojovalo.

Li vypadá, že se velmi dobře přizpůsobil rychlosti kurtů a bije s přesností a hloubkou. Potřebovala by to udržet, aby měla nějakou šanci proti palbě bodavých levých úderů přicházejících z druhé strany.

sledovat hru broncos online zdarma

Předpověď: Angelique Kerberová zvítězila ve dvou setech.

Populární Problémy

Jak nosit chrániče holení. Chrániče holení jsou druhem ochranného vybavení používaného k prevenci poranění bérce při sportovních hrách. Některé sporty, jako je fotbal, vyžadují, aby všichni hráči na hřišti nosili chrániče holení. Ale stejně jako u jiných typů ...

Barvení čajem je snadný a levný způsob, jak změnit vzhled kuchyňských utěrek, triček nebo jakýchkoli tkanin. Zatímco čaj nezpůsobuje drastickou změnu barvy u bílé látky, může pomoci skrýt světlé skvrny a dát oblečení ...

Jihoafrický thriller série „Trackers“ má v USA premiéru v pátek. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat show online.