US Open 2020: Karen Khachanov vs Andrey Kuznetsov náhled, souboj a předpověď

Karen Chačanov

Karen Chačanov

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : Karen Khachanov vs Andrey Kuznetsov

datum : 3. září 2020

Turnaj : US Open 2020

Kolo : Druhé kolo (kolo 64)

Místo : Flushing Meadows, New York, USA

Kategorie : Grand Slam

Povrch : Venkovní hardcourt

Odměna : 39 024 000 $

Načasování zápasu: 11:00 EDT, 20:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - Tennis Channel / ESPN | Indie - Star Sports / Hotstar

Náhled Karen Khachanov vs Andrey Kuznetsov

11. nasazená Karen Khachanov přežila brutální nápor v úvodním kole proti Janniku Sinnerovi, než prošla v pěti setech. Ruska táhly dvě sady k lásce v jednom bodě a do jisté míry měl štěstí, že se dostal do druhého kola, protože Sinner ve třetím setu utrpěl zranění.

Chačanov se nyní postaví dalšímu hráči, který v poslední době viděl slušný kus štěstí - Andrey Kuzněcovovi.

Starší Rus se dlouhodobě potýkal s chronickým problémem kyčle, což ho v roce 2017 donutilo od tohoto sportu odstoupit. Jeho problém s kyčlí se však letos zdánlivě stal méně závažným a rozhodl se pro comeback.

Andrej Kuzněcov

Andrej Kuzněcov

Návrat na turné ATP Kuznetsov označil důrazným vítězstvím nad vysoce hodnoceným Samem Querreyem, když vyhrál ve dvou setech (6-4, 7-6 (6), 6-2). Přitom se stal prvním mužem za více než deset let, který vyhrál grandslamový zápas, aniž by byl hodnocen.

Rus také dostal lékařský oddechový čas pro problém s ramenem a bude doufat, že ho to ve čtvrtek neovlivní pro jeho zápas s Kuzněcovem.

Karen Khachanov vs Andrey Kuznetsov head-to-head

Karen Khachanov vede Andrey Kuzněcovově 1: 0 na zápasy. Jejich jediné setkání přišlo ve Wimbledonu 2017, kde Chačanov triumfoval v pěti setech 7-6 (4), 2-6, 6-3, 1-6, 6-2.

Predikce Karen Khachanov vs Andrey Kuznetsov

Andrej Kuzněcov

Andrej Kuzněcov

Bitva ruských forhendů bude pro fanoušky potěšením sledovat. Zejména Kuznetsov pracoval na této střele během svého času mimo tenis a nyní je na mnohem lepší úrovni.

Khachanovův forhend připomínající bič je také silou přírody, když zpívá. To znamená, že je to také jeho křídlo náchylnější k chybám, které Sinner hojně využíval; Ital si od Chačanova vynutil z tohoto křídla 28 chyb. Sám Rus se sám dopustil dalších 14 forhendových nevynucených chyb.

Podání obou hráčů bude klíčové, a v tom má Kuznetsov náskok díky svému přesnějšímu prvnímu podání. Ale Khachanov může přinutit svého krajana zaplatit za jeho slabší druhé podání a Kuznetsov by si musel na tuto hrozbu dávat pozor.

Předpověď: Andrey Kuznetsov vyhrát v pěti setech.

Populární Problémy

Špinavé posuvné skleněné lišty dveří mohou vaše dveře zalepit a ztěžovat jejich otevírání a zavírání. Čištění jednou týdně může pomoci snížit množství usazených nečistot a špíny a usnadní údržbu dveří. Můžete vyčistit ...

Vyhrnutí rukávů u košile je skvělý způsob, jak se ochladit, když je horko, nebo dát svému outfitu ležérní atmosféru bez námahy. Ať už se chystáte k základnímu, snadnému vzhledu nebo chcete trochu vkusu, vyhrnutí rukávů košile s manžetou je snadné, jakmile ...

Oblíbená domácí Coco Gauff zahájí svou kampaň US Open proti World 51 Magda Linette. Půjde o vůbec první setkání obou hráčů.

Syndrom karpálního tunelu je stav, při kterém dochází ke stlačení středního nervu, který probíhá z ruky do předloktí. To může způsobit řadu nepříjemných příznaků, včetně bolesti v ruce a zápěstí, necitlivosti, brnění a ...

V kriketu je bowling pohybem míče směrem k brance, kterou brání pálkař. Pokud chcete zdokonalit svoji techniku, naučit se mísit skvělý Inswinger je důležitá dovednost. Inswinger je smrtící ...

Caroline Garcia zatloukla Saru Erraniovou do Bastadu, kde také Anastasija Sevastova promarnila málo času při přechodu do čtvrtfinále.