US Open 2020: Novak Djokovič vs Pablo Carreno Busta náhled, souboj a předpověď

Novak Djokovic na US Open 2020.

Novak Djokovic na US Open 2020.

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : Novak Djokovic vs Pablo Carreno Busta

datum : 6. září 2020

Turnaj : US Open 2020

Kolo : Čtvrté kolo (16. kolo)

nejlepší tenisové rakety pro sílu

Místo : Flushing Meadows, New York, USA

Kategorie : Grand Slam

Povrch : Venkovní hardcourt

Odměna : 39 024 000 $

Načasování zápasu: Ne dříve než ve 14:00 EDT, 23:30 IS

Živé televizní vysílání : USA - Tennis Channel/ESPN | Indie - Star Sports/Disney+ Hotstar VIP

Novak Djokovic vs Pablo Carreno Busta náhled

Světová jednička Novak Djokovič bude usilovat o posílení své nabídky na 18. grandslamový titul, když se v neděli utká s Pablem Carrenem Bustou ve čtvrtém kole US Open.

Djokovič vstoupil do US Open uprostřed kontroverzí, když rezignoval na funkci prezidenta v Radě hráčů ATP, aby vytvořil samostatnou hráčskou unii známou jako PTPA - tah, za který obdržel kritiku od Rogera Federera a Rafaela Nadal.

Srb od té doby čelí neustálému zkoumání z celého tenisového světa a přijal svou pozici. Dokonce zasáhl mezi USTA a Adrianem Mannarinem, kvůli zpoždění zápasu třetího kola Francouze kvůli tomu, že byl v kontaktu s Benoitem Pairem.

Světová jednička však nenechala žádnou z těchto událostí zasahovat do jeho pozoruhodné formy na hřišti. Djokovič zůstává v roce 2020 neporažen, protože před pandemií vyhrál turnaje na ATP Cupu, Australian Open a Dubai Open.

Srb také minulý týden vyhrál Cincinnati Masters, přestože byl nucen tvrdě pracovat v semifinále a finále, a od té doby na US Open rutinně porazil své soupeře v raném kole.

úkosy tenisových raket

Nedělní Djokovičův soupeř, Španěl Pablo Carreno Busta, je na turné zkušeným hráčem. Carreno Busta vstupuje do čtvrtého kola, když se prosadil po náročném zápase prvního kola proti Yasutaka Uchiyama; Španěl vyhrál následující zápasy ve dvou setech.

Novak Djokovic vs Pablo Carreno Busta hlava-nehlava

Novak Djokovic a Pablo Carreno Busta na Masters Monte Carlo 2014.

Novak Djokovic a Pablo Carreno Busta na Monte Carlo Masters 2014.

Toto bude čtvrté setkání mezi Novakem Djokovičem a Pablem Carrenem Bustou a jejich vzájemný zápas momentálně stojí 3: 0 ve prospěch Srba. Djokovič zvítězil 6-3 6-4 na svém posledním setkání na Cincinnati Masters v roce 2019.

Předtím světová jednička viděla v roce 2017 těžký zápas na mistrovství Monte Carlo Masters, když zvítězila 6-2 4-6 6-4. Jejich první setkání bylo také v Monte Carlu (v roce 2015), kde Novak Djokovič vyhrál ve dvou setech.

Predikce Novak Djokovič vs Pablo Carreno Busta

Vzhledem k jeho puchýřovité formě je těžké sázet proti tomu, aby Novak Djokovič vyhrál svůj 27. zápas v klusu a postoupil do čtvrtfinále. Srb vykazoval za poslední dva týdny ve Flushing Meadows jen velmi málo známek slabosti a jeho hra střílela na všechny válce.

Přestože jsou oba hráči ve slušné porci, Carreno Busta se bude snažit zpomalit rytmus zápasu a zapojit se do dlouhých a vyčerpávajících shromáždění od základní linie. Djokovič však ukázal, že se dokáže více než udržet proti různým druhům hráčů na rychlých hardcourts v New Yorku.

Bez obav ze zranění nebo velkého propadu ve formě by měl snadno překonat jakoukoli výzvu, kterou mu Španěl předložil.

Předpověď : Novak Djokovič vyhrát ve dvou setech.

Populární Problémy

Jak začít běhat. Začít běhat je snadné: vše, co musíte udělat, je vyjít ven a jít. Vybudování běžecké rutiny však vyžaduje čas. Abyste mohli začít běhat a pokračovat v běhu, budete potřebovat disciplínu, vytrvalost, základní úroveň ...

Roger Federer byl nedávno požádán, aby vyčistil vzduch na rozdělení mezi jeho manažerskou agenturou - Team8 - a Alexandrem Zverevem.

Otterboxes jsou jedny z nejtrvanlivějších pouzder na smartphony a tablety, které si můžete koupit - ale stejná odolnost může ztěžovat vyjmutí z vašeho zařízení. Pokud víte, jaký typ případu máte, můžete použít různé tipy a triky k ...

„Lovíme spolu“ má premiéru v neděli v Showtime. Pokud ale nemáte kabel, zde se můžete na show podívat online.

Váš průvodce streamováním Chicken Little online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Podle posledních zpráv Rafael Nadal přijal návrh prezidenta Realu Madrid Florentina Pereze hrát exhibiční zápas na nově vypadajícím stadionu Santiaga Bernabeua.