Mutua Madrid Open: Stephensová předstihla Azarenkovou ve třech setech

Sloane StephensováVictoria Azarenková nemohla zůstat konzistentní proti těžkému soupeři na pondělním Mutua Madrid Open. Bělorus, který v zápase zažil několik velmi dobrých okamžiků, se snažil udržet krok se Sloane Stephensovou, která podlehla porážce ve skóre 6-4, 2-6, 6-2 na hřišti Manolo Santana Court v La Caja Magica.

odstranění zápachu tenisových bot

Ti dva se ocitli dokonce ve své sérii s první antukovou bitvou ve hře o sedmou kapitolu své historie. Oba načasovali na povrchu, aby měli v této sezóně spoustu úspěchů. Oba se snadno postarali o své zápasy úvodního kola, aby se tento velmi zajímavý faceoff.Úvodní dvojice her je viděla bojovat o kontrolu s Azarenkou pomocí crosscourtových návratů, aby se pokusily o náskok před Stephensovou. Podařilo se jí udržet podání a stejnou taktiku použila, jen aby o přestávce ztratila ránu. V reakci na to Američanka zařadila svůj přestupek do nové výbavy, která ve třetím podávala službu lásce. Azarenková se nedokázala vyrovnat svému soupeři, přestože odehrála jen tři hry.

To by se stalo hlavním faktorem v sadě, protože Stephens ukázal lepší sílu v obraně bodů proti Bělorusům. Pokračovala ve vedení až do deváté, než získala přestávku, která jí dala sadu na plný kurtový tisk od 0 do 40 dolů, aby vyhrála za 43 minut. Stephenovo celkové podání zaplatilo za udržování v průměru 70 procent a získalo více než tři čtvrtiny bodů.

Druhou zahájila další jízdou 40: 0, kterou ještě dokázala udržet proti Azarenkové, která jako by měla problémy se svým pravým ramenem ze Stuttgartu. Devětadvacetiletá žena se ve druhém držela pevně, ale pokračovala ve stopování na své úrovni síly. Klíčová přestávka ve třetině to všechno změnila, když našla něco hluboko v sobě, aby dosáhla první přestávky. Přidání přidržení ve čtvrtém dalo Azarenkovi náskok, který chtěla, a brzy lovil dvojitý zlom v pátém.Stephens přinutil věci ke snížení, zatímco ve službě tlačil Azarenkovou přes dva brejky, aby viděl návrat z Běloruského pádu do široka, aby zajistil hru. Snaha vyrovnat skóre se nezdařila, protože devětadvacetiletý útočník zaútočil na vracející se forhend Stephensové, aby získal větší náskok. Dvě dvojchyby pro Američana v sedmé přinesly další přestávku pro bývalou světovou jedničku, která se uzavřela tím, že donutila rozhodujícího s podáním v ruce, aby to udělal. Se Stephensem opět zaostala a hledala šanci na brejk, ale zkrátila ji, aby vynutila dvojku. Běloruska zachytila ​​dva body nutné k tomu, aby si sadu pojmenovala a po 46 minutách vynutila třetí sadu.

V jejich druhém celovečerním zápase byl každý bod klíčový a pro Stephensové bylo úvodní utkání důležité, protože jí Azarenková dýchala na krk. Ti dva bojovali rovnoměrně skrz čtyři, dokud ji Stephens nedržel vedení, které nikdy nepustila. Američan upevnil nové vedení hranou, aby zlomil Azarenkovou a otevřel mezeru. Další držení v souvislosti s předchozí hrou dalo Stephensovi běh 5-2 s běloruským podáním, aby v něm zůstali.

Devětadvacetiletého hráče zadržely chyby, které poskytly Stephensovi mečbol, ale byly zachráněny na dlouhém míči, aby si v osmé hře vynutily dvojku. Klíčové eso dalo Azarenkové šanci pokračovat v zápase, ale osmá dvojchyba jí vrátila dva kroky zpět. Další poslal Bělorusku přes okraj, kde její třetí pokus snadno odložil zápas, aby Stephens po dvou hodinách a šesti minutách vyhrál.

Populární Problémy

Všech osm epizod nové série „Carnival Row“ je nyní k dispozici na Amazon Prime. Zde je návod, jak to sledovat online.

ETSU a UNCG se ve středu setkávají v zajímavé bitvě dvou nejlepších týmů SoConu. Zde je návod, jak hru sledovat.

Trojnásobný hlavní šampion Stan Wawrinka se zotavil po operaci kolena a brzy by mohl být výzvou pro další grandslamový titul.

Pokud vám rychlá auta rozbuší srdce, možná jste o závodních vozech sami snili. Ačkoli mnoho lidí začíná mladě, do závodění se můžete dostat, i když jste o něco starší. Přesto musíte být v dobré fyzické kondici a naučit se ...

K hluboké žilní trombóze (DVT) dochází, když se v hluboké žíle, často v noze, tvoří krevní sraženiny, které se mohou stát život ohrožujícími. Jakmile se vytvoří sraženiny, mohou cestovat do jiných částí vašeho těla, což vede k podmínkám, jako jsou infarkty, mrtvice, ...

Pohled na 5 nejlepších umělců na turnaji WTA Tour 2017.