US Open 2021: Plánovaná cesta Ashleigh Bartyové do finále

Ashleigh Barty s trofejí Western & Southern Open v Cincinnati

Ashleigh Barty s trofejí Western & Southern Open v Cincinnati

deset nejlepších tenisových raket

Wimbledonská šampionka Ashleigh Bartyová se bude snažit vyhrát svůj druhý grandslamový titul v sezóně na US Open, které probíhá v New Yorku 31. srpna. Australan je o míli nejlepším hráčem roku a přichází do Big Apple na zadní straně svého pátého titulu v sezóně v Cincinnati.

Barty, která je nejlepším semenem posledního Major roku, bude chtít pokračovat v tempu a vidět její jméno vyleptané na trofeji.

Na tomto místě je pohled na potenciální cestu Bartyho do finále na US Open.

Soupeř 1. kola Ashleigh Bartyové - Věra Zvonarevová

Bartyová, která nikdy neprošla čtvrtým kolem na US Open, vytáhla v prvním kole vicemistryni Vera Zvonarevovou z roku 2010. Ruska je v současné době zařazena až na 101 na světě, když se vrátila na turné v roce 2016 po narození své dcery.

Šestatřicetiletý hráč může ještě zabalit, ale Barty by měl mít na Rusa příliš velkou palebnou sílu.

Pravděpodobný soupeř Ashleigh Bartyho z 2. kola -

Clara Tausonová

Osmnáctiletá Clara Tausonová letos dělá rychlé pokroky, jak je patrné z jejích titulů v Lyonu a 125 závodů v Chicagu. Dánka vstupuje na US Open s velkou jistotou, ale měla by se se svým zápasem setkat v Barty.

Pravděpodobná soupeřka 3. kola Ashleigh Bartyové - Veronika Kudermetova

Veronika Kudermetova by mohla být Barty

Veronika Kudermetova by mohla být Bartyho první skutečnou zkouškou

Ashleigh Bartyová bude pravděpodobně čelit své první skutečné výzvě ve třetím kole proti rychle se zlepšující Veronice Kudermetové. Ruska získala svůj první titul WTA v Charlestonu, což ji v dubnu katapultovalo do kariérního žebříčku číslo 28.

Kudermetova, která je v současné době na 31. místě, by mohla posunout Australan až na hranici možností.

Pravděpodobná soupeřka Ashleigh Bartyho ze 4. kola - Jennifer Brady/Karolina Muchova

V 16. kole se s Bartym pravděpodobně setká buď 13. nasazená Jennifer Bradyová, nebo 22. nasazená Karolina Muchová.

Brady dosáhl v únoru finále Australian Open, ale od té doby nedokázal nijak ovlivnit. Semifinalistka US Open 2020 odešla do důchodu v Cincinnati kvůli problémům s koleny a chodidly a její kondice zůstává skutečným problémem.

Karolina Muchová naopak dosáhla na semifinále Australian Open a čtvrtfinále Wimbledonu a bude se snažit o další hluboký běh na Slamu. Muchová zastavila Bartyho v Melbourne a bude si představovat její šance na opakování.

Pravděpodobný čtvrtfinálový soupeř Ashleigh Bartyové - Iga Swiatek/Belinda Bencic

Pokud se Barty dostane do čtvrtfinále, může narazit na sedmé nasazené Iga Swiatek nebo olympijskou vítězku Belindu Bencic. Přestože Polák letos získal pár titulů, prohrála svůj úplně první zápas na US Open Series v Cincinnati a žalostné tréninky jí žalostně chybí.

Těžší zkouškou by naopak mohl být bývalý semifinalista US Open Bencic, který se minulý týden dostal do čtvrtfinále v Cincinnati.

Pravděpodobná semifinálová soupeřka Ashleigh Bartyové - Karolina Plíšková

Čtvrtá nasazená Karolina Plíšková by měla v semifinále zkřížit meče s Ashleigh Bartyovou v odvetě jejich wimbledonského finále, které Australanka vyhrála ve třech setech.

Češka začíná v Montrealu na druhém místě a v Cincinnati čeká semifinále a doufá, že v New Yorku vyrobí ohňostroj.

Pravděpodobný soupeř Ashleigh Barty ve finále - Naomi Osaka/Aryna Sabalenka

Aryna Sabalenka je druhým nasazeným na US Open

Aryna Sabalenka je druhým nasazeným na US Open

Pokud by semínka vydržela, ocitne se Barty ve vrcholovém střetu s druhou nasazenou Naomi Osakou nebo třetí nasazenou Arynou Sabalenkou.

Obhájkyně titulu Naomi Osaka vypadala od svého návratu na turné po dvouměsíční přestávce jako bledý stín sama sebe. Ve třetím kole v Cincinnati jí ukázal dveře Jil Teichmann a do New Yorku přichází s nízkou důvěrou.

Aryna Sabalenka mezitím vykázala smíšené výsledky ve dvou turnajích US Open Series, které hrála. Běloruska udělala poslední čtyři v Montrealu, ale musela kousat prach v otvíráku v Cincinnati.

Podle aktuální formy vypadá Sabalenka jako pravděpodobnější, že se ve finále setká s Ashleigh Barty.

Populární Problémy

Balet je krásná umělecká forma, kterou můžete využít k sebevyjádření nebo k udržení kondice. Zatímco je taneční hodina nejlepším způsobem, jak se naučit balet, můžete základní baletní pohyby provádět doma, pokud nemůžete chodit na hodiny nebo chcete jen další cvičení ....

Jak odebrat zásuvky. Každou chvíli mohou určité úkoly čištění a stěhování vyžadovat ruční vyjmutí zásuvek ze skříně, komody nebo podobného kusu nábytku. Vyjmutí zásuvek je ve většině případů hračka, ale proces ...

Střet nejlepších švýcarských tenistů slibuje, že bude plný fascinujícího tenisu a směšně dobrých střel.

Dědeček Naomi Osaky nedávno hovořil s japonským deníkem The Mainichi, kde prozradil, že 23letá dívka oznámila svůj záměr vyhrát Australian Open 2021 ještě před turnajem

Adrian Mannarino se ve čtvrtek utká s obřím zabijákem Radu Albotem ve čtvrtfinále Sofia Open 2020. Půjde o vůbec první setkání obou hráčů na turnaji ATP.

Nemožné úspěchy Rogera Federera v roce 2017 nás přiměly přemýšlet, zda dokáže také zabít Bílé chodce a chodit po vodě.