US Open 2021: Daniil Medvedev vs Richard Gasquet náhled, souboj a předpověď

Daniil Medveděv s trofejí Národní banky pro rok 2021

Daniil Medveděv s trofejí Národní banky pro rok 2021

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (2) Daniil Medvedev vs Richard GasquetTurnaj : US Open 2021nejlépe hodnocená pádla na stolní tenis

Kolo : První kolo (kolo 128)

Místo : Flushing Meadows, New York, Spojené státy americkéKategorie : Grand SlamPovrch : Venkovní hardcourt

Odměna : 40 560 000 $Živé televizní vysílání : USA - Tennis Channel & ESPN / ESPN 2 | Velká Británie - Amazon Prime Video | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIPNáhled Daniila Medveděva proti Richarda Gasqueta

Druhý nasazený Daniil Medvedev nastoupí proti Francouzi Richardu Gasquetovi v prvním kole US Open 2021 v New Yorku.

Medveděv, který hledá rodný grandslamový titul, přichází do turnaje v bohaté formě. Rus letos získal tři tituly, ten nejnovější přišel na Toronto Masters před pár týdny.

Pětadvacetiletý hráč také dosáhl finále dvou z posledních čtyř tvrdých kurtů Majors.

Richard Gasquet na US Open 2019

Richard Gasquet na US Open 2019

Naproti tomu Gasquet má průměrnou sezónu. Francouzův rekord vítězství a ztráty v tomto roce je 12-11, a přestože minulý měsíc dosáhl finále Umagu, na velkých akcích se ještě nerozpakoval.

Pětatřicetiletého mladíka porazil Andy Murray v prvním kole Cincinnati Masters. Na US Open vstupuje v zadní části čtvrtfinále ve Winston-Salemu.

Vzájemně proti sobě Daniil Medvedev vs Richard Gasquet

Setkání prvního kola v New Yorku bude třetím setkáním mezi Daniilem Medveděvem a Richardem Gasquetem. Jejich vzájemný souboj momentálně stojí na mrtvém bodě 1: 1.

Gasquet porazil Medveděva 6: 0, 6: 3 v Montpellier v roce 2018. Rus získal odvetu v Petrohradu v roce 2020, když porazil Francouze ve třech setech.

Predikce Daniila Medveděva proti Richardovi Gasquetovi

Daniil Medveděv na otevření národní banky 2021

Daniil Medveděv na otevření národní banky 2021

Jako jeden ze uchazečů o titul v New Yorku přichází Daniil Medvedev do zápasu jako drtivý favorit.

Ruský herní styl funguje dobře na amerických hardcourtech. Zprávy naznačují, že soudy ve Flushing Meadows jsou letos ještě rychlejší než obvykle. To by mělo fungovat ve prospěch Medveděva.

sledujte 90denního snoubence opačným směrem online zdarma

Rus má jeden z nejlepších bekhendů na světě a silné podání, které mu přináší spoustu volných bodů. Je také extrémně těžké se prosadit a hráč jako Gasquet, který nemá příliš mnoho zbraní, bude těžké získávat body.

Nakonec by Francouz neměl pro Rusa představovat velkou hrozbu.

Předpověď: Daniil Medveděv vyhrál ve dvou setech.

Populární Problémy

Roger Federer a Novak Djokovič se zapojili do kampaně „Společné vítězství“ v boji proti koronaviru. Federer okamžitě přijal žádost jeho přítele Guga Kuerten o pomoc v boji proti hladu v Brazílii.

Jak vypěstovat pouto se svými rybami Betta. Ryby Betta, nazývané také siamské bojové ryby, jsou oblíbenými domácími mazlíčky díky svým jasným barvám a výrazným ploutvím. Ačkoli obvykle dávají přednost životu sami, bettas jsou společenská stvoření, která mohou ...

Pořídit si nové kotě je velmi vzrušující rozhodnutí! Domácí kočky, které jsou šťastné, zdravé a je o ně dobře postaráno, se dožívají přibližně 18 let. To znamená, že výběr správného kotěte pro váš domov je velmi důležité rozhodnutí a ne ...

Jak vyrobit kouřovou bombu z dusičnanu draselného a cukru. Tento článek vám vysvětlí, jak vyrobit kouřovou bombu. Toto je zdaleka nejlepší recept a dokonce i začátečníci budou vařit kouřové bomby během okamžiku Změřte 60 gramů draslíku ...

Jak vytvořit falešné obsazení. Ať už si chcete na kamaráda zahrát žert nebo vytvořit rekvizitu pro domácí film, vytvoření falešného odlitku na ruku nebo nohu je zábavný způsob, jak vytvořit iluzi zlomené končetiny. S velmi malým množstvím materiálů můžete ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Duke vs. Auburn na Maui Invitational 2018, včetně možností, pokud nemáte kabel.