US Open zvyšuje prize money v nové dohodě ATP a WTA

NEW YORK (AFP) -

Mardy Fish hraje proti Tobiasu Kamkeovi během US Open 2011 v New Yorku 29. srpna 2011

Mardy Fish hraje proti Tobiasu Kamkeovi během US Open 2011 v New Yorku 29. srpna 2011. Peněžní odměny US Open dosáhnou do roku 2017 výše 50 milionů dolarů a událost se vrátí do nedělního konce v roce 2015 na základě pětileté dohody vyhlášené ve středu mezi Otevření pořadatelé a turnaje ATP a WTA.

Peněžní výhra na US Open dosáhne do roku 2017 výše 50 milionů dolarů a akce se vrátí do nedělního konce v roce 2015 na základě pětileté dohody vyhlášené ve středu mezi organizátory Open a turnaji ATP a WTA.

Americká tenisová asociace (USTA) navýšila základní výhru pro letošní US Open o 4,1 milionu dolarů nad skok o 4 miliony dolarů oznámený loni v prosinci, čímž se celková částka zvýšila na 33,6 milionu dolarů ve srovnání s 25,5 miliony v roce 2012.

je to tenisová raketa nebo raketa?

Tyto přírůstky jsou největší v historii tohoto sportu a představují významný krok vpřed ve skutečném uznání podílu hráčů na úspěchu US Open, řekl prezident ATP Brad Drewett.

Hráči mužů protestovali proti rozmačkání zápasů v posledních dnech v posledních letech kvůli zpoždění deště, aby měli nedělní konec.

jak zlepšit své tenisové podání

Navzdory tomu se mužské finále na posledních pět let odložilo na pondělí.

US Open nezajistilo stadion se střechou v plánech velkých rekonstrukcí oznámených v loňském roce, ale plánuje mít letošní pondělí, aby umožnil den mezi semifinále a finále, což v posledních letech chybí kvůli formátu Super Saturday s ženským finále.

Podle nové smlouvy se však finále mužů 2013 a 2014 hraje v pondělí a v roce 2015 se finále mužů hraje v neděli, v sobotu finále žen a v pátek semifinále mužů.

živé přenosy vikingů proti seahawks

Každý, s kým jsem mluvil, je nadšený z nárůstu prize money i z dohody o změně rozpisu na rok 2015 a dále, řekl 17násobný grandslamový šampion Roger Federer, prezident hráčské rady ATP.

V posledních letech hrálo US Open první kolo mužů po dobu tří dnů. Pravděpodobně by to bylo zkráceno na dva dny, aby se do 14 dnů vešla remíza 128, sedm zápasů o šampiona.

S tímto bezprecedentním závazkem k dlouhodobým finančním odměnám a uznáním hodnoty, kterou hráči sportu přinášejí, získáme pro sport stabilitu, abychom mohli soustředit naši energii na rozvoj hry, řekl prezident USTA David Haggerty.

Federer řekl, že USTA přistupuje k našim obavám se skutečným partnerským duchem.

USTA uvedla, že koncem letošního roku oznámí přesnou distribuci peněžních odměn na letošní US Open s každým dalším každoročním zvýšením peněžních odměn, ale výplaty zůstanou stejné pro muže i ženy.

Tleskáme dlouhodobému závazku USTA ke zvýšeným a spravedlivým kompenzacím pro naše sportovce, řekl předseda WTA Stacey Allaster. Dnešní oznámení je důkazem jejich pokračující odvážné vize tohoto sportu.

Letošní US Open je naplánováno na 26. srpna až 9. září.

dubajský duty free tenis 2017

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Khabib vs Poirier a všechny zápasy UFC 242 PPV online.

Držte trsátko (nebo „plectrum“) mezi palcem a ukazováčkem. Uchopte ji dostatečně pevně, abyste udeřili na struny, ale ne tak pevně, aby byla pevná. Nechte trsátko oprášit strunu, ale nesnažte se strunu „nabrat“. Vyberte si výběr ...

Jak zacházet se psími ranami uštknutím u psů. Pokud je váš pes napaden jiným psem, váš pes může mít v důsledku boje zranění. Je nutné, abyste určili, jak vážné je kousnutí vašeho psa a zda vyžaduje okamžitý ...

Nadal se zlověstným stylem přesouvá do ubikace French Open

Jak podávat uzeného lososa. Uzený losos je zdravý, takže se snadno připravuje; nepotřebuje ani vaření! Lidé na celém světě si užívají všestrannost této uzené ryby. Ozdobí tácky na předkrmy na večírcích, slouží jako gurmánský předkrm ...

Lesia Tsurenko se ve finále Mexican Open utká se Stefanie Voegeleovou poté, co uvidí Darii Gavrilovou.