Živý stream USA vs Kanada Ženský hokej: Jak se dívat online zdarmaGetty Kendall Coyne Schofield skórovala za tým USA ve svém prvním zápase mistrovství světa IIHF.

Tým USA a Kanada se v sobotu setkají ve skupinové hře mistrovství světa žen v Mezinárodní hokejové federaci.

Začátek hry je naplánován na 12:30. ET a budou vysílány v síti NHL. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení registrace k bezplatné zkušební verzi Sling TV , jediná služba pro živé televizní vysílání, která zahrnuje síť NHL.

Síť NHL je součástí doplňku Sports Extra, který lze přidat k balíčkům Sling Orange nebo Sling Blue.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete hru sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím Aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.

Náhled USA vs. Kanada

Tým USA a Kanada mají jednu z nejžhavějších sporů ve sportu - setkali se ve finále všech 18 mistrovství světa IIHF a pěti ze šesti olympiád.

Kanaďané prohlásili prvních osm mistrovství světa IIHF, ale Američané vyhráli poslední čtyři a na olympiádě 2018 v Pchjongčchangu získali zlato, když své soupeře porazili v rozstřelu.

Možnost vyhrát posledních pár světových šampionátů, zlatou medaili na olympijských hrách, je obrovská, dodává nám to hodně sebevědomí, ale zároveň nám to klade cíl na záda, řekla útočníka Hannah Brandt. TeamUSA.org .

jaká velikost tenisové rakety pro 6letého

V tomto náklonu americká útočníka Jocelyne Lamoureux-Davidsonová skórovala 6:21 zbývající v regulaci, aby srovnala stav na 2-2 a vynutila si neplodných 20 minut prodloužení.

Lamoureux-Davidson poté vstřelila konečný gól své strany v přestřelce, než brankář týmu USA zastavil Meghan Agosta, aby získal zlato.

To byl splněný sen, řekla útočník Hilary Knight, podle USA Hockey’s oficiální webové stránky . Pamatuji si, jak jsem v roce 1998 skákal nahoru a dolů na gauč a myslel jsem si, že chci být jako oni. Umět to udělat o 20 let později bylo neskutečné.

Tým USA vede Finsko

Američané zahájili skupinovou hru návratem vítězství nad Finskem. Do třetí třetiny vstoupili za stavu 2: 1, poté nasypali pět nezodpovězených gólů od Melissy Samoskevich, Knight, Alex Carpenter, Brianna Decker a Annie Pankowskito, aby vyhráli 6-2. Kendall Coyne Schofield skórovala za tým USA v první třetině.

Americký brankář Alex Rigsby odvrátil 21 střel stranou.

Trvalo nám nějakou dobu, než jsme se dnes večer dostali do našich kolejí, ale byl jsem opravdu potěšen tím, jak jsme ve třetí třetině bojovali zpět, řekl hlavní trenér Bob Corkum. USA hokejový web . Dnešní večer byl pro nás skvělým prvním testem proti fantastickému týmu a brankáři a budeme se těšit, až si tuto dynamiku přeneseme do dalšího zápasu s Kanadou.

Kanada zavírá Švýcarsko

Kanaďané také vyhráli svůj první zápas ve skupině a porazili Švýcarsko 6: 0.

Po dvou třetinách vedli 2: 0, ve druhé bez branky přestříleli nepřátele 18: 2. Poté, co dostal náskok od hlavního trenéra Perry Pearna, Kanada odpověděla čtyřmi údery v závěrečném období.

tenisová konverzace originál

Možná už brzy na mě budou hráči házet láhve s vodou. Ke cti našich hráčů, že poslouchali, řekl Pearn podle CBC .

Je to skvělá skupina žen, protože hledají zodpovědnost a je jim dobře, že jsem k nim z hlediska odpovědnosti opravdu upřímná.

Pokud budu spravedlivý a pokud budu mít pravdu, pokud jde o to, že je budu zodpovídat za správné věci, myslím, že si to koupí.


Populární Problémy

Pohled na pět nenasazených hráčů, kteří by mohli na letošním US Open způsobit nějaké škody. Dav oblíbeného Nicka Kyrgiose je v tomto seznamu, přestože má v New Yorku špatný rekord.

Dokument HBO „Weight of Gold“ má premiéru ve středu večer. Zde je návod, jak jej streamovat online, pokud nemáte kabel nebo nemáte HBO.

Novak Djokovic a Daniil Medvedev vedou pole v nepřítomnosti Rogera Federera a Rafaela Nadala na US Open 2020. Na seznamu je také šampion 2014 Marin Cilic, stejně jako Dominic Thiem a Grigor Dimitrov.

Jak hrát konkurenční ping pong. Většina lidí si myslí, že Forest Gump je konečný mistr ping pongu. Pravdou ale je, že hrát závodní ping pong vyžaduje víc než jen odpálení míče. Tento článek vám pomůže zvládnout ...

Hubnutí vám může pomoci cítit se zdravěji a sebevědoměji. I když to není vždy snadné, když jste zaneprázdněni školou, domácími úkoly a vysedáváním s přáteli, hubnutí je zcela možné, pokud vymyslíte plán a budete se ho držet ....

Vánoční speciál Saturday Night Live 2020 bude vysílán ve středu večer. Zde je návod, jak můžete sledovat streamování online zdarma.