Venus Williamsová byla v Riu naštvaná

Olympijské hry v Riu 2016 - Tenis - Přípravné - První kolo dvouhry žen - Olympijské tenisové centrum - Rio de Janeiro, Brazílie - 6. 8. 2016. Carla Suarez Navarro (ESP) ze Španělska v akci proti Ana Ivanovic (SRB) ze Srbska. REUTERS/Toby MelvilleAutor: Drazen Jorgic a Liana B. Baker

RIO DE JANEIRO, (Reuters) - Bývalá olympijská vítězka Venus Williamsová vypadla v sobotu v prvním kole na hrách v Riu poté, co belgická smečařka Kirsten Flipkensová zahájila temperamentní boj, aby způsobila největší rozruch úvodního dne.kde stolní tenis začal

Další pozoruhodnou ztrátou v první soutěžní den byla bývalá světová jednička 1 Ana Ivanovičová, která v první sadě vyrazila vpřed proti světové jedničce Carle Suarez Navarro, ale po dvou sadách posetých chybami prohrála 2-6 6-1 6-2. .

S americkým ministrem zahraničí Johnem Kerrym a oblíbenou zlatou medailí z gymnastiky Simone Bilesovou vyhrála sedminásobná grandslamová vítězka Williamsovou první sadu, ale s pokračujícím zápasem byla frustrovaná, když prohrávala 4-6 6-3 7-6 (5) na světové číslo 62.

Flipkens se zhroutil na kurt poté, co vyhrál poslední set tie-breaker a hlučný brazilský dav ji serenádoval se zpěvy 'ole, ole, ole'.Flipkens později poděkovala 'úžasnému' brazilskému davu za to, že jí pomohl dosáhnout jednoho z největších vítězství její kariéry.

jak zabránit vrzání tenisek

'Porazit Venus Williamsovou na centrálním kurtu, jednoho z největších šampiónů v naší historii, z toho mi (všude) naskočila husí kůže,' řekla novinářům.

Ztráta však nebude koncem soutěže o šampiónku Sydney Games 2000 Williamsovou, protože šestatřicetiletá žena se u sestřičky Sereny snaží získat čtvrtou zlatou medaili ze čtyřhry.Bývalá vítězka French Open Ivanovic zkazila své šance.

'Měl jsem šanci vrátit se ve třetím setu, ale pokaždé, když jsem se přiblížil k jejímu zavěšení na záda, jsem tuto příležitost promarnil,' řekl svět č. 26.

Ivanovičův zápas, stejně jako všechny ostatní na středovém kurtu, se hrál na více než poloprázdném stadionu, což pravděpodobně organizátory zklamalo.

Velikost davu ale nevadila Japonci Kei Nishikorimu, který zahájil tenisový turnaj dvouhry mužů na středovém kurtu tak, že snadno vyřadil španělského Alberta Ramose-Viñolase, který ve dvou setech vyhrál 6-2 6: 4.

Někteří hráči uvedli, že podmínky byly složité kvůli stoupajícím teplotám a silnému větru, který se snášel přes oceán.

'Tady je velmi těžké hrát, protože je to docela otevřené, neustále tu fouká nějaký druh větru,' řekl Marin Cilic z Chorvatska, který porazil bulharského Grigora Dimitrova 6-1 6-4.

Jeden hráč, kterému se dařilo na slunci v Riu, byl Australan John Millman, který se stal prvním olympionikem, který vyhrál mužskou dvouhru bez ztráty hry.

Millmanovo vítězství 'double-bagel' 6-0, 6-0 nastalo proti litevskému Ricardasu Berankisovi. Australan, který po několika operacích ramen, které ohrožovaly jeho kariéru, bojoval zpět do kondice, se zúčastnil pátečního slavnostního zahájení v noci, které mnoho olympioniků soutěžících v sobotu vynechalo.

sperry plátěné tenisové boty

'To byl pro mě opravdu vzrušující okamžik.' Je těžké vysvětlit emoce, které jsem dostal na ten stadion, a očividně se to přeneslo do dneška, “řekl sedmadvacetiletý hráč.

(Reporting by Drazen Jorgic and Liana Baker in Rio De Janeiro; additional reporting by Josh Schneyer; Editing by Tom Brown/Peter Rutherford)

Populární Problémy

Jak získat tělo tanečníka. Je možné dosáhnout dlouhého, štíhlého a silného těla tanečníka, aniž byste byli tanečníkem celý život, ale bude to vyžadovat tvrdou práci a sílu. Připravte se cvičit každý den a dodržujte zdravou výživu ....

Jak získat Rock Smash v Pokémon Ruby. Rock Smash je tah HM pro všechny hry Pokémon. Rock Smash vám umožňuje lámat kameny, sbírat předměty, bojovat s Pokémony nebo se dostat do skrytých oblastí. Při použití v bitvě může Rock Smash snížit ...

Č. 4 Iowa se utká s Minnesotou ve vánočním basketbalovém zápase. Pokud nemáte kabel, můžete hru sledovat online zdarma naživo.

USA Jessica Pegula se ve čtvrtfinále Western & Southern Open 2020 utká s Belgičankou Elise Mertensovou. To slibuje, že bude skvělým setkáním mezi dvěma nejformálnějšími hráči právě teď na turné.

Jak nosit konverzaci. Boty Converse jsou k dispozici v tolika barvách a střizích, že se mohou hodit téměř ke každému šatníku. Chcete -li nosit konverzaci, vyzkoušejte některé z následujících stylů. Noste Converse s džíny. Jedná se o univerzální vzhled s ...

V sobotu je čas na Clean, Old-Fashioned Hate mezi intenzivními rivaly Georgia a Georgia Tech. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.