Video: Federer - Samprasův epický střet ve Wimbledonu 2001

V pravděpodobně jednom z největších zápasů v historii, v zápase, kde se narodil nový wimbledonský král, Roger Federer vhodně porazil tehdejšího wimbledonského šampiona Peta Samprase v thrilleru 4. kola v roce 2001. To byl zápas, díky kterému se svět posadil a všimněte si Federera, jak lemoval Samprase 7-6, 5-7, 6-4, 6-7, 7-5 ve slavné bitvě o nejvyšší střelbu a velké podání.Populární Problémy

Ve čtvrtek Rafael Nadal ve čtvrtek odstoupil z letošního Wimbledonu a olympijských her s odvoláním na potřebu fyzicky se zotavit po vyčerpávající jílovité sezóně.

V neděli to bude Herbert vs. Tua, když se v 10. týdnu Chargers postaví delfínům. Zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos hry online.

UNC přebírá Texas A&M v Orange Bowl 2021 v sobotu večer. Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos hry online.

Zde je návod, jak streamovat 'D. Dokumentární film Wade: Life Unexpected online.

Top 10 tenisových raket, které lze v Indii koupit do 5 000 Rs.

Jak posílit kriketovou pálku. Kriketové pálky jsou náchylné k praskání, zvláště pokud nejsou před použitím řádně zpevněny. Abyste kriketovou pálku ztvrdli, musíte na ni nejprve nanést lněný olej. Pak můžete ztvrdnout nebo zaklepat ...