Video: Nick Kyrgios sladkým gestem pro nemocného fanouška na Japan Open

TOKIO, JAPONSKO - ŘÍJEN 04: Nick Kyrgios z Austrálie si po vítězství v mužích pořizuje selfie

Kyrgios je v Japonsku díky svému přátelství s Kei Nishikori populární postavou

Mezi nejlepšími hráči, kteří hrají Rakuten Japan Open v hlavním městě země, Tokiu, včera odehrálo své první kolo australské eso Nick Kyrgios proti americkému kvalifikantovi Ryanu Harrisonovi, který vyhrál 7-5, 6-2.

Známý více svými nesportovními výstřelky na hřišti než obrovskou dovedností, kterou jinak ukázal, mu předcházely Kyrgiosovy nájezdy s řadou dalších hráčů. Mnoho jeho spoluhráčů a seniorů je považováno za „problém s přístupem“ a Kyrgios se stal bete noire médií. generální oprava přístupu.

Ale zdá se, že Kyrgios není tak špatný, jak se z něj dělá. Se svým americkým rivalem, který ztratil nervy na tribuně, si Kyrgios zachoval chladnou hlavu nad vítězstvím - ale v polovině zápasu v Tokiu se místní fanoušek sesunul ze schodů a utrpěl pád, údajně omdlel. proces.

Rychle uvažující Kyrgios hodil studenou láhev vody z chladiče hráčů směrem k muži na tribuně, který pomáhal zraněnému fanouškovi, zajistil, aby se fanoušek postavil na nohy, a pokračoval ve hře.

Kyrgios, aktuálně zařazený na 15thv pořadí ATP získal letos dva tituly - první z nich na turnaji ATP250 Open 13 Provence ve francouzském Marseille - což byl jeho vůbec první titul. Zdá se, že si zvykem bít velké servery, navazující na tento titul druhým v dosavadní kariéře, s nejvyššími oceněními v BB&T Atlanta, kde ve finále porazil vysoké americké eso Johna Isnera.

Hráč yongu je momentálně na 14thon the Road to London at the ATP World Tour Finals s 1915 body za Francouzem Lucasem Pouillem, který je v roce 1991 a je na cestě hrát Rafaela Nadala ve čtvrtfinále ATP500 China Open v hlavním městě Pekingu.

Kyrgios, populární postava v Japonsku díky svému přátelství s místním esem Kei Nishikori, našel podporu také u světové jedničky Andy Murraye, který ho v minulosti označil za milého chlapa.

Populární Problémy

Brie je měkký francouzský sýr vyrobený ve francouzské oblasti Seine-et-Marne. Brie lze podávat teplé jako jednoduchý předkrm. Lze ho také upéct v listovém těstě. Pikantní chuť brie také dobře ladí s polevami ze sladkých ...

Neustálé vyhánění komárů může být frustrující. Naštěstí, ať už kempujete nebo odpočíváte na dvoře, existuje několik triků, které můžete použít k tomu, abyste zabránili otravným komárům. Plácněte je plácnutím. Plácnutí komárů, obvykle ...

Vitalia Diatchenko o sobě dobře podala zprávu, ale nakonec nevydržela tempo proti Sereně Williamsové na French Open.

Světová jednička 14 Lucas Pouille se setkal s přísným odporem Jiřího Veselého, ale zvítězil, aby dosáhl na poslední osmičku v Budapešti.

Zde je deset případů, kdy hráč vyhrál grandslamové finále, přestože v něm byl v rohlíku.

Pád z koně je téměř nevyhnutelný, pokud jezdíte často. Naučit se předcházet pádům a elegantnímu pádu, když k tomu dojde, může pomoci zabránit vážnému zranění, i když nemůžete nic udělat, abyste se úplně chránili. Pokud jsi...