Video: Největší záběry Rogera Federera všech dobJe někdo, kdo hraje bekhend jednou rukou stejně dobře jako Roger Federer?

Sedmnáctinásobný grandslamový šampion a jeden z největších sportovců všech dob Roger Federer slaví 34.thnarozeniny dnes. Švýcarské eso bylo symbolem milosti tenisového sportu a přestože mu bylo přes třicet, zůstává jedním z nejlepších hráčů na okruhu.

Federer je jedním z mála hráčů na světě, kteří mají i nadále jednoruční bekhend, a díky tomu zhypnotizovali několik svých zbožňujících fanoušků po celém světě.

Federer je nejen skvělý sportovec, ale také skvělý člověk, což je patrné z práce, kterou vykonal jako velvyslanec Unicef.

Za ta léta byl svět svědkem několika neuvěřitelných záběrů od něj. Zde je video s některými nejlepšími záběry tohoto velkého muže:Populární Problémy

Zde je návod, jak streamovat online ABC Disney Family Sing Along online, pokud nemáte kabel. Mezi hosty ve speciálu patří Zac Efron, Julianne Hough a další.

Pat Cash nedávno žhavě hovořil o dominantním rekordu Rafaela Nadala na French Open. Australan počítá, že už nikdy nebude hliněný kurt tak skvělý jako Nadal.

Weber State a James Madison se v sobotu střetnou ve fotbalovém semifinále FCS. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Seznam tenistů, jejichž celkové výhry na hřišti vyhrály, je v milionech.

Novak Djokovic porazil v neděli ve finále Wimbledonu Matteo Berrettiniho, aby zpečetil svůj 20. grandslamový titul. S výhrou Srb remizoval s Rogerem Federerem a Rafaelem Nadalem na 20 Majors.

Zjistěte vše o tom, jak se dnes večer dívat na premiéru 2. série hry Meet the Peetes.