Sledujte online hru 90 Day Fiancé: Before the 90 Days Season 4 Episode 10

Ed a Rose, 90denní snoubenec

TLC/YouTube Ed a Rose, hvězdy úspěšné reality série „90denní snoubenec“.

90denní snoubenec: Před 90 dny 4. sezóna, epizoda 10 se koná v neděli 26. dubna ve 20 hodin ET/19:00 CT na TLC. Popis pro Epizoda 10 s názvem Cuts Both Ways, čte, Darcey má překvapivého návštěvníka. David se Lany nevzdává. Ed konfrontuje Rose o její sestře. Avery se účastní Ashova semináře. Stephanie a Erika se pokoušejí znovu spojit. Geoffrey a Varya jdou kempovat. Yolanda hledá odpovědi a Lisa a Usman čekají na rozhodnutí.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto 90denní snoubenec na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

TLC je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete poté sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vzduch (a někdy i déle), i když je nenahráváte.

TV Philo

TLC je součástí hlavního 58-kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Součástí je také bezplatná sedmidenní zkušební verze:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do služby Philo a poté můžete show sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo, nebo na telefonu (podporováno zařízení iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo .

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožňuje přehrát události, které byly vysílány za poslední tři dny.

Sling TV

Balíček Sling Blue od Sling TV je dodáván se 47 kanály, včetně TLC. První měsíc to stojí 20 $ a poté 30 $ za měsíc:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Ed si není „100 procent jistý“, chce si vzít Rose

Stejně jako Rosemarie cítí, jak se přibližuje k Edovi, začíná vzbuzovat určité pochybnosti. Podívejte se, co se stane v neděli v 8/7c #90 DayFiance . pic.twitter.com/DlrPyrddvm

- 90DayFiance (@90DayFiance) 24. dubna 2020

Ve výše uvedeném klipu se zdá, že Ed bere Rose na romantické rande v hotelu s vlastní soukromou jídelnou u bazénu. Román však rychle vyprchá poté, co Ed řekne Rose, že si není jistý jejich vztahem.

Chci, aby Ed byl součástí mého života, a tak bych si přál, aby mi tuto noc navrhl, říká Rose kamerám, než Ed zabije náladu a řekne jí, že si není stoprocentně jistý jejich vztahem, nebo jestli je Rose ta správná žena pro mu.

Hlavním důvodem, proč jsem sem chtěl jít s tebou, bylo, abychom opravdu porozuměli našim pocitům, říká Ed Rose. Zeptá se ho, co chce, a on odpověděl: Chci někoho, kdo mě miluje, kdo mě nikdy neopustí, kdo mě respektuje. Zeptá se, jestli to chce s ní, a na chvíli se odmlčí, než odpoví. Myslím, že si to myslím, ale nejsem si stoprocentně jistý, říká jí.

Miluji Rose, ale jedna věc mě zdržuje, říká Ed během zpovědnice. A to je, zda se Rose podílela na tom, že mě její sestra žádala o peníze.

90denní snoubenec: Před 90 dny vysílá v neděli večer ve 20 hodin ET na TLC. Najdete zde aktuální informace o obsazení sezóny 4, spoilerech týdne, předpovědích párů a dalších 90 dnů Snoubenec pokrytí zde.


Populární Problémy

Chcete streamovat Jakea a Neverland Pirates pro vaše malé dítě? Zde je vše, co potřebujete vědět, včetně toho, kde se dívat, obsazení a zábavných faktů!

Jak masírovat ruce. Masáž rukou je skvělý způsob, jak snížit bolest kloubů a uvolnit svaly na rukou. Můžete si namasírovat vlastní ruce, abyste ušetřili peníze za lázeňské procedury, nebo si laskavé gesto namasírovat někoho jiného. Za prvé,...

Ve svém 16. semifinále na finále ATP musí Federer překonat překážku Tsitsipase, aby udržel svoji honbu za 7. titulem naživu! .

Stát Indiana a Ohio se v sobotu odpoledne setkávají na obrovské bitvě Top 10. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos hry online.

'Secrets of a Marine's Wife' je nejnovější celoživotní skutečný kriminální film. Zde je návod, jak můžete sledovat streamování online zdarma.

Bakalářská podložka může být relaxačním a pohodlným prostorem, který je skvělý pro zábavu, ale může být obtížné najít dekor, který spolu dobře vypadá. Pokud chcete, aby vaše místo vypadalo soudržněji a organizovaněji, přidejte nové dekorace ...