Osaka může být jedním z velikánů, říká trenér Sascha Bajin

Naomi Osaka - oříznuta

Naomi Osaka pózuje se svou trofejí na US Open

Naomi Osaka by neměla omezovat své ambice, protože má potenciál stát se tenisovým velikánem, říká trenér Sascha Bajin.

Jednadvacetiletá žena získala minulý měsíc svůj první grandslamový titul na US Open, když ve kontroverzním finále Flushing Meadows porazila idol Serenu Williamsovou-Bajinův bývalý zaměstnavatel.

Tento triumf byl jen odměnou pro Osaka na konci průlomového roku, přesto Bajin nevidí důvod, proč by Japonce nepodporoval pro další úspěch v nadcházejících sezónách.

význam tenisové lásky

'Naomi rozhodně má tu čest být jedním z největších,' řekl DAZN. `` Má obrovské podání, má velký forhend, pohybuje se opravdu dobře a hře teď rozumí.

„Věřím, že existují určité věci, které se snažíme vylepšit o něco více. Nevidím však žádné omezení v tom, kolik titulů může přijmout, nebo zda může být světovou jedničkou. Opravdu tomu věřím.

„Jen doufám, že se stanu tím mužem, který jí pomůže. Pokud ne, udělá to někdo jiný. Věřím, že má v sobě velikost. '

A Bajin tvrdí, že jeho práce byla hlavně na zlepšení mentální hry Osaky, což jí pomohlo soustředit se na kurt.

skok na badminton

'Určitě to bylo jejím smýšlením,' řekl. `` Bylo pro mě velmi důležité, že jsem si uvědomil, že Naomi je taková perfekcionistka, že se může příliš soustředit na to, co nefunguje na hřišti, místo na to, co je.

„[Potřebovala] zachovat si pozitivnější myšlení a nebýt na sebe příliš tvrdá. To bylo pro mě velmi důležité.

„Abychom rozuměli strategii, [aby se ujistila], že chápe, že určité výstřely v určitých situacích jsou lepší. Ne vždy to musí jít tak tvrdě, jak dokáže, a naplno.

'Využijte další přednosti její hry, možná některé, o kterých nevěděla, že je má, a vězte, že existují různé druhy tlaku na vašeho protivníka.'

Osaka zakončí rok na finále WTA a Bajin věří, že by měla být považována za uchazečku v Singapuru.

„V dnešní době může každý porazit každého. Za posledních osm grandslamů jsme měli osm různých grandslamových vítězů, “dodal. „Věřím, že WTA Tour je otevřená jako nikdy předtím.

tenisové forhendové gripy

'Každý, kdo bude v Singapuru, může porazit každého.' Všichni si zaslouží být tam - je to osm nejlepších žen na světě a bude to velmi zajímavé.

'Myslím, že je velmi těžké předpovědět favorita, ale samozřejmě, kdybych na to dal své peníze, byla by to Naomi.'

Populární Problémy

Jak uchovat švýcarský mangold. Mangold je zelená živina bohatá na živiny, která se dobře hodí téměř ke každému jídlu. Ať už sklízíte vlastní mangold, nebo ho chcete mít vždy po ruce, existují způsoby, jak mangold uchovat a prodloužit tak čas, který máte ...

Jak vypadat dobře na koncertě. Koncerty jsou skvělý způsob, jak si s přáteli užít živou hudbu od svých oblíbených umělců. Přípravě koncertu lze věnovat spoustu času a mnoho lidí chce na koncertě vypadat dobře od začátku do ...

Dnes večer se koná finále 7. sezóny seriálu Masterchef Junior. Získejte přehled o tom, jak sledovat epizodu edice Jr. 2019 online prostřednictvím živého přenosu.

Sycení vlastních nápojů je zábavný a cenově výhodný způsob, jak přimět vaše oblíbené nápoje k šumění! Může být syceno mnoho různých nápojů, včetně vody, tonik, džusů, čaje, koktejlů a vína. Přidejte suchý led do svého oblíbeného nápoje pro ...

Jak odstranit Sharpie. Sharpie je užitečný nástroj, ale může také způsobit některé odolné skvrny. Sharpie může obarvit téměř cokoli, včetně látky, stěn a kůže. Pokud máte skvrnu Sharpie, která se jen tak nepohne, pak existují ...

Zde je vše, co potřebujete vědět, abyste mohli sledovat UFC 250 v sobotu večer.