Jak sledovat premiéru filmu „The Rook“ online bez kabelu

Sledujte The Rook online

STARZ / YouTube Emma Greenwell hraje v seriálu Rook, nové paranormální špionážní sérii STARZ, která má premiéru dnes večer ve 20 hodin.

V nové sérii Starz Věž “Myfanwy Thomas se probouzí bez vzpomínky na to, kdo je, a bez vysvětlení kruhu mrtvých těl kolem ní. Když Myfanwy zjistí, že je vysoce postavenou úřednicí britské tajné služby pro lidi s paranormálními schopnostmi, bude muset projít nebezpečným a složitým světem agentury, aby odhalila, kdo jí vymazal paměť a proč.

Seriál má premiéru v neděli 30. června ve 20 hodin. ET/PT. Pokud nemáte kabel nebo Starz, můžete sledovat epizody Věž živě nebo na vyžádání ve vašem počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, když se zaregistrujete k jedné z následujících streamovacích služeb živého televizního vysílání:

Amazon Prime Starz Channel

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte živě a obsah Starz na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu Starz , který je také dodáván s bezplatnou 7denní zkušební verzí.

Jakmile jsi zaregistrovali se na Amazon Prime i na kanálu Starz , pak se můžete dívat Věž epizody žijí ve vašem počítači prostřednictvím webových stránek Amazon nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím Aplikace Amazon Video.

Pokud se nedíváte živě, kanál Amazon Starz také přichází s kompletní knihovnou Starz na vyžádání, která bude obsahovat Věž epizody, jakmile poprvé vysílají živě.

Sling TV

Ať už již máte účet Sling TV nebo chcete zahájit bezplatnou zkušební verzi Sling TV „Starz je k dispozici jako doplněk k balíčku Sling Orange nebo Sling Blue.

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat epizody Věž můžete vysílat na svém počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo v telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nedíváte naživo, Sling Starz Channel také přichází s kompletní knihovnou Starz na vyžádání, která bude obsahovat Věž epizody, jakmile poprvé vysílají živě.


Premiérový náhled série „The Rook“

Nová série Starz bude kombinovat špionážní prvky s paranormálním jevem, když se Myfanwy Thomas pokouší rozluštit, proč se probudila vedle londýnského Millenium Bridge se spoustou mrtvol a bez vzpomínek na to, kým je. Vítejte v Věž , převzato z románu Daniela O’Malleyho a v koprodukci dramatiky a scenáristy Sama Holcrofta a Al Muriela.

Emma Greenwell hraje hlavní hrdinku seriálu, vysokou představitelku britského Checquy poslední skutečně tajná služba pro lidi s paranormálními schopnostmi. Myfanwy bude muset projít nebezpečným územím, když se pokouší získat zpět svůj život, ale zbrklý svět agentury jí stojí v cestě, když se pokouší zjistit, kdo jí vymazal paměť a proč je cílem. První sezóna přehlídky má odvysílat osm epizod.Hrát si

Video Video o tom, jak sledovat premiéru filmu „Věž“ online bez kabelu 2019-06-30T14: 00: 30-04: 00

Zahrála si v Věž jsou Joely Richardson, Olivia Munn, Adrian Lester, Ronan Rafter, Catherine Steadman, Jon Fletcher, Shelley Conn a James D’Arcy. Munn, který hraje Monicu Reedovou, americkou agentku, která pracuje s britskou tajnou službou, škádlil Indiewire s trochou zasvěcených znalostí. Jako součást americké divize není normální, aby se [Monica] objevila na britské straně. Není to pozvané, ale má velmi osobní snahu zjistit, co se děje s něčím, co souvisí s někým, koho velmi miluje, ale to otevírá Pandořinu skříňku všem ostatním korupcím a tajným dohodám, řekl Munn.

Co je na této show zábavné, to jsou věci, které si myslím, že se lidé mohou naučit zlepšovat sami v sobě, pokračoval Munn. Myslíme si, že naše limity jdou na určitou úroveň, protože to je to, k čemu jsme si jako lidé dovolili jít, ale existuje spousta lidí, kteří se posunuli dále.

Ačkoli knihu přizpůsobila sérii, Soumrak tvůrkyně a spisovatelka Stephenie Meyerová natěšený projekt loni poté, co mezi ní a producenty vyrostly nějaké otravné kreativní rozdíly. Lisa Zwerling ( Zrada ) a Karyn Usher ( Kosti ) vstoupil do špionážního thrilleru, aby udržel pevnost jako nový showrunner série.

Recenze už začaly záplavy v. Věž je velmi úhledná série s dobrou akcí a velmi bohatým stylem, pro kterou napsal Merrill Barr Forbes . Má také dostatečný pocit stimulace, aby se necítil přehnaný-což se v dnešní době cítí jako největší problém mnoha špičkových prémiových kabelových řad.


Populární Problémy

Roger Federer se utká s Denisem Shapovalovem v mezigeneračním střetu ve druhém semifinále Miami Open 2019.

Jak prodávat boty. Každý potřebuje boty a většina z nás má více párů, než potřebuje. Jak ale prodat boty lidem, kteří je již mají? Ať už je to v obchodě nebo online (a pokryjeme obojí), odpověď je s odborností a ...

Chcete streamovat něco s trochou vzdělávací hodnoty? Zde je návod, jak streamovat dokument Disney's Penguins právě teď.

Jak pomoci psům s problémy s klouby a ztuhlostí. Kloubní problémy jsou u starších psů běžné v důsledku normálního procesu stárnutí. Mohou se také objevit u mladých psů kvůli zranění kloubů. Mnoho různých faktorů může přispět k ...

Jak hrát Sweep Shot. Tažení je křížová odpalovaná střela přední nohy hraná na nízký poskakující míč nebo pomalý plný hod. Hraje se zametáním míče kolem strany nohy, obvykle směrem ke čtvercové noze nebo jemné noze. Sweep shot je populární ...