Weintraub rozčiluje Becka, Sela přežívá v TaškentuSedlo Dudi

Taškent - Izraelská třetí nasazená Dudi Sela a nenasazený Amir Weintraub zde ve čtvrtek postoupili do čtvrtfinále dvouhry turnaje ATP Challenger 125 000 $ v Taškentu v kontrastních stylech.

Nejlepší osazený Lukas Lacko ze Slovenska a pátý nasazený Ivan Dodig z Chorvatska se také dostali do poslední osmi etapy akce, která se hraje v olympijské tenisové škole.

Sela, aktuálně zařazená na 98, se vrátila z mrtvých a zachránila mečbol, aby přežila kolem Igora Kunitsyna z Ruska 4-6, 7-6 (2), 6-4 v thrilleru trvajícím dvě hodiny a 20 minut.

Selaův krajan Davis Cupu Amir Weintraub pokračoval ve svém dobrém předvádění v případě, že svrhl bývalého vítěze a osmého nasazeného Karola Becka 6-3, 6-3, aby udělal poslední osmou etapu za hodinu a 15 minut.

Weintraub zlomil Becka ve čtvrtém zápase v prvním setu a třetím a devátém zápase ve druhém setu, aby dosáhl svého nejlepšího vítězství v tomto roce.

Dnes jsem se při hraní cítil velmi sebevědomě. Opravdu jsem hrál dobrý tenis. Předtím jsem s ním prohrál a nebyl jsem znepokojen výsledkem a hrál jsem svobodně. Sloužil jsem velmi dobře a nedal jsem Karolovi šanci, aby mě zlomil, řekl po zápase Weintraub.

Lacko ukořistil kvalifikaci Oleksandra Nedovyesova z Ukrajiny 6-2, 6-2 za něco málo přes hodinu, zatímco pátý nasazený Chorvat Ivan Dodig se ve stejnou dobu snadno zbavil španělského Adriana Menendez-Maceirase 6-0, 6-3.

Sestava čtvrtfinále dvouhry: Lukas Lacko vs Amir Weintraub; Dudi Sela vs Ivan Dodig, Dušan Lajovic vs Jan Mertl; Farrukh Dustov vs. Uladzimir Ignatik.

Následují výsledky -

Muži, druhé kolo, dvouhra:

1-Lukáš Lacko (SVK) bt [Q] Oleksandr Nedovyesov (UKR) 6-2, 6-2; 5-Ivan Dodig (CRO) bt Adrian Menendez-Maceiras (ESP) 6-0, 6-3; Amir Weintraub (ISR) bt 8-Karol Beck (SVK) 6-3, 6-3; 3-Dudi Sela (ISR) bt Igor Kunitsyn (RUS) 4-6, 7-6 (2), 6-4.

Čtvrtfinále mužské čtyřhry:

Rameez Junaid (AUS) -Frank Moser (GER) bt 4-James Cerretani (USA) -Adil Shamasdin (CAN) 6-4, 7-6 (8).

Semifinále čtyřhry mužů: 3-Andre Begemann-Martin Emmrich (GER) bt Adrian Menendez-Maceiras-Daniel Munoz-de La Nava (ESP) 6-2, 6-3.

Populární Problémy

Po několika týdnech vysoce oktanového tenisu na severoamerických hardcourts se pozornost přesune do New Yorku na US Open.

Ovocné stromy ve snech mohou znamenat různé věci. Pokud se vám zdají sny o ovocných stromech, musíte si do nich nejprve zapsat všechny podrobnosti, jakmile je budete mít. Poté byste měli použít tyto údaje k rozhodnutí, jaké jsou vaše ...

Je to vždy úžasný pocit, když si konečně nalomíte novou baseballovou čepici. Klobouky se časem samozřejmě zlomí, ale existuje několik triků, jak tento proces urychlit. Pokud jste ochotni vyzkoušet několik nekonvenčních metod a věnovat ...

Aryna Sabalenka a Oceane Dodin se v úterý setkají v prvním kole US Open v New Yorku. Setkání je první mezi oběma hráči na profesionální cestě.