Kde sledovat basketbal Baylor vs Arkansas-Pine Bluff

Hodinky Arkansas-Pine Bluff vs Baylor

Getty MaCio Teague z Baylorských medvědů

Č. 2 Baylor Bears (5-0) bude v pondělí hostit Arkansas Pine Bluff Golden Lions (1-7) v Paul J. Meyer Arena.

nejlepší boty pro tenis
Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hra (počáteční čas 20:00 ET) nebude nikde v běžné televizi, ale můžete sledujte Arkansas-Pine Bluff vs Baylor na ESPN+ právě zde:

Sledujte na ESPN+

ESPN+ je streamovací služba, která má stovky exkluzivních živých vysokoškolských basketbalových her (mimo jiné konference Big 12, A-10, AAC, A-Sun, Southern a CAA), dále univerzitní fotbal, UFC, mezinárodní fotbal, desítky dalších živých sportů, každý dokument 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný), to vše za 5,99 $ měsíčně.

Nebo pokud chcete také Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což vede k úsporám přibližně 31 procent:

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

jak skóruje tenis?

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, Arkansas-Pine Bluff vs Baylor můžete sledovat živě v aplikaci ESPN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.

Můžete také sledovat na počítači přes ESPN.com .


Náhled Arkansas-Pine Bluff vs Baylor

Medvědi jsou čerstvě z výhry 100-69 nad Kansas State v sobotu. Byla to první Baylorova hra poté, co byly hry a aktivity téměř týden pozastaveny kvůli protokolům COVID-19.

MaCio Teague zaznamenal double-double, zaznamenal 23 bodů a chytil 10 doskoků a Davion Mitchell zaznamenal 20 bodů, aby vedl medvědy k vítězství po krátké přestávce ve hře. Teague konkrétně byla pro Baylor zapalovací svíčka.

Jeho energie nás v první polovině opravdu rozněcovala, hlavní trenér Bears Řekl Scott Drew o Teague po hře. Vytváření výstřelů pomáhá při mezerách a provedení bylo opravdu dobře provedené, řekl Drew a dodal: Určitě pro nás bylo vzrušení, že jsme tady a znovu hrajeme, řekl Drew. Pokaždé, když hrajete, je to radost a privilegium.

Mitchell byl dalším klíčovým přispěvatelem Medvědů. Poděkování všem mým spoluhráčům, MaCio, zejména Jaredovi, měl fenomenální noc při míči, Řekl Mitchell po výhře. Dostal mi hodně otevřených střel očima a všichni v našem týmu mi věří, že je srazím.

Pokud jde o AR-Pine Bluff, ztratili dva za sebou, naposledy prohru 81-56 v rukou severního Texasu 15. prosince. Markedric Bell a strážce Dequan Morris si vedli cestu ke Zlatým lvům, když získali 14 bodů kus. Arkansas-Pine Bluff vyrobil pouhých 40 procent svých střel z podlahy a jejich 19 obratů jim nedělalo žádnou službu.

Byl to Bell a Morris, spolu se starším útočníkem Terrance Banyardem, kterého hlavní trenér Golden Lions George Ivory vybral navzdory tvrdému začátku.

Zkušení kluci na soupisce byli obrovskou pomocí při zavádění našeho systému s novými kluky v týmu, Řekla Ivory dříve v této sezóně. Od začátku praxe prokazují skvělé vedení a to je pro nás velkým přínosem.

Předního střelce AR-Pine Bluffa Shauna Dosse mladšího udržely pouhé 2 z 12 střel při ztrátě severního Texasu. Doss vedl tým v doskoku s 10, ale měl ztrátu pouhých osm bodů a poslední tři zápasy se trápil. Bude se muset dostat ze svého propadu, pokud chtějí Golden Lions mít šanci na rozrušení proti týmu Baylor, který běžel na všech válcích.

Zde je pohled na předpokládané sestavy pro oba týmy:

umístění ortézy na tenisový loket

Předpokládaná sestava Arkansas-Pine Bluff: Markedric Bell, Terrance Banyard, Joshuwan Johnson, Jalen Lynn, Shaun Doss Jr.

Sestava Baylor Predicated: MaCio Teague, Flo Thamba, Jared Butler, Davion Mitchell, Mark Vital


Populární Problémy

Potopení puttu je posledním krokem k dokončení jamky v golfu. Říká se jim také „krátká hra“ a základy uvádění se liší od jiných houpaček, které si vezmete s holemi, ale snadno se je naučíte. Naučit se číst zeleně a ...

Zde jsou všechny podrobnosti, které potřebujete ke sledování živého přenosu hry Game of Thrones Season 8 Episode 4 v USA, Velké Británii, Indii a po celém světě.

Statický šok je výsledkem přerozdělení elektrických nábojů mezi různé materiály. Přestože jsou statické šoky relativně neškodné, mohou být nepříjemné a dokonce bolestivé. Naštěstí existuje celá řada metod, které můžete použít ke snížení ...

Marc Lopez nedávno diskutoval o svých zkušenostech se ziskem zlaté medaile na Riu 2016 se svým nejlepším přítelem Rafaelem Nadalem. Lopez také ocenil bojovnost svého krajana, který událost odehrál se zraněním.

Dog Bowl III je rozkošná soutěž s dospělými záchranářskými psy. Zde je návod, jak jej sledovat online a kdy začíná.

Jak patentovat software. Vynález implementovaný v softwaru může být patentovatelný ve Spojených státech za předpokladu, že je jedinečný a vázán na stroj nebo transformaci. Http://www.ipwatchdog.com/software-patents/ Přísně vzato, nejste ...