Kde se dívat na stát Georgia vs Appalachian State Football

Hodinky Georgia State vs App State

Getty QB Zac Thomas z Appalachian State Mountaineers

Georgia State Panthers (3-3) zamíří na Kidd Brewer Stadium, kde se v sobotu utkají s Appalachian State Mountaineers (5-1).

Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hra (čas zahájení ve 14:30 ET) nebude nikde v běžné televizi, ale kdokoli v USA může sledovat Georgia State vs Appalachian State v přímém přenosu na ESPN+ právě tady:

Sledujte na ESPN+

ESPN+ je služba digitálního streamování od ESPN, která nabízí živý vysokoškolský fotbal (vybrané hry AAC, Big 12, Conference USA a Sun Belt) a desítky dalších sportů, každý dokument 30 za 30 a další originální obsah (video i text) ) vše za 5,99 $ měsíčně.

Nebo pokud chcete také Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což vede k úsporám přibližně 31 procent:

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete sledovat Georgia State vs Appalachian State živě v aplikaci ESPN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.

Můžete také sledovat na počítači přes ESPN.com .


Georgia State vs Appalachian State Preview

App State vyhrál čtyři v řadě, v posledních čtyřech hrách má průměr 41,5 bodu. Quarterback Zac Thomas hraje dobře, hodí na 1 139 yardů, 11 přistání a čtyři zachycení. Junior běží zpět Daetrich Harrington byl také velkým přispěvatelem, spěchal na 595 yardů na 106 přenosů (to je 5,6 yardů na přenášení) a vedl sluneční pás v spěchajících přistáních se sedmi.

Stát Georgia má impozantní vlastní záda v Destin Coates, který byl šelmou na zemi, v průměru více než 107 yardů za hru nashromáždil pět přistání při svých pěti startech. Konferenci vede jeho 107+ yardů na zápas a hlavní trenér App State Shawn Clark tento týden řekl, že Panthers - zejména tento přestupek - nebude brát na lehkou váhu.

Při přestupu zhasnou Clark řekl o Panteři tento týden. Průměrují více než 36 bodů na zápas a dělají to různými způsoby. Zadák je speciální, mají dva skvělé přijímače v (Sam) Pinckney a (Cornelius McCoy) z Floridy, takže jsou velmi výbušní. Mohou získávat body a my musíme odvést skvělou práci, abychom měli věci před sebou, a náš útok, musíme držet míč daleko od nich. Musíme spustit fotbal, a když nastane čas, hodit míč dolů. Bude to bitva.

Georgia State přichází z vítězství 52: 34 nad LA-Monroe, ale týden předtím je zatemnilo č. 15 Coastal, 51: 0 a tento týden je čeká podobný test proti tvrdé obraně horolezců, která se vzdává jen 17,5 bodu na hru, což je druhý nejlepší na konferenci .

Čelíme úplně jinému zvířeti, Řekl trenér Panthers Shawn Elliott tento týden. Fotbal nejen provozují, ale také seřadí a běží přímo na vás. Není mnoho možností, mnoho schémat. Nechali jsme pro nás práci.

Elliott také poznamenal, že klíčem k této hře může být energie a kdo z ní přináší maximum. Musíme odpovídat jejich intenzitě. Když se podíváte na Appalachian State a uvidíte úsilí a nadšení, s nimiž hrají, musíme tomu vyhovět. Abychom porazili ty lidi, musíme nad nimi vyniknout, řekl.


Populární Problémy

Novak Djokovic hovořil o své každodenní stravě s americkým novinářem Grahamem Bensingerem. Djokovič přičítá své rychlejší časy zotavení přísné rostlinné stravě.

Chcete se stát vynikajícím středním záložníkem jako Xavi? Pokud ano, tyto tipy jsou jen pro vás Získejte nějaké zkušenosti s fotbalem/fotbalem. Střední záloha je nejnáročnější pozice, kterou je třeba zvládnout, protože hra se točí kolem ...

„Astronauti“, nová televizní show na Nickelodeonu, má premiéru v pátek večer. Zde je návod, jak sledovat epizody streamované online zdarma, pokud nemáte kabel.

Stručný přehled nejnovějších hodnocení ATP po Australian Open 2020.

Aston Villa a Derby County se v pondělí setkají ve finále play off mistrovství EFL. Zde je návod, jak sledovat zápas v USA.

Zde je návod, jak můžete online streamovat Kennedy Center Honors online.