Kde se dívat na stát Georgia vs Appalachian State Football

Getty QB Zac Thomas z Appalachian State MountaineersGeorgia State Panthers (3-3) zamíří na Kidd Brewer Stadium, kde se v sobotu utkají s Appalachian State Mountaineers (5-1).Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hra (čas zahájení ve 14:30 ET) nebude nikde v běžné televizi, ale kdokoli v USA může sledovat Georgia State vs Appalachian State v přímém přenosu na ESPN+ právě tady:

Sledujte na ESPN+

ESPN+ je služba digitálního streamování od ESPN, která nabízí živý vysokoškolský fotbal (vybrané hry AAC, Big 12, Conference USA a Sun Belt) a desítky dalších sportů, každý dokument 30 za 30 a další originální obsah (video i text) ) vše za 5,99 $ měsíčně.Nebo pokud chcete také Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což vede k úsporám přibližně 31 procent:

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete sledovat Georgia State vs Appalachian State živě v aplikaci ESPN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.Můžete také sledovat na počítači přes ESPN.com .


Georgia State vs Appalachian State Preview

App State vyhrál čtyři v řadě, v posledních čtyřech hrách má průměr 41,5 bodu. Quarterback Zac Thomas hraje dobře, hodí na 1 139 yardů, 11 přistání a čtyři zachycení. Junior běží zpět Daetrich Harrington byl také velkým přispěvatelem, spěchal na 595 yardů na 106 přenosů (to je 5,6 yardů na přenášení) a vedl sluneční pás v spěchajících přistáních se sedmi.

Stát Georgia má impozantní vlastní záda v Destin Coates, který byl šelmou na zemi, v průměru více než 107 yardů za hru nashromáždil pět přistání při svých pěti startech. Konferenci vede jeho 107+ yardů na zápas a hlavní trenér App State Shawn Clark tento týden řekl, že Panthers - zejména tento přestupek - nebude brát na lehkou váhu.

Při přestupu zhasnou Clark řekl o Panteři tento týden. Průměrují více než 36 bodů na zápas a dělají to různými způsoby. Zadák je speciální, mají dva skvělé přijímače v (Sam) Pinckney a (Cornelius McCoy) z Floridy, takže jsou velmi výbušní. Mohou získávat body a my musíme odvést skvělou práci, abychom měli věci před sebou, a náš útok, musíme držet míč daleko od nich. Musíme spustit fotbal, a když nastane čas, hodit míč dolů. Bude to bitva.

Georgia State přichází z vítězství 52: 34 nad LA-Monroe, ale týden předtím je zatemnilo č. 15 Coastal, 51: 0 a tento týden je čeká podobný test proti tvrdé obraně horolezců, která se vzdává jen 17,5 bodu na hru, což je druhý nejlepší na konferenci .

Čelíme úplně jinému zvířeti, Řekl trenér Panthers Shawn Elliott tento týden. Fotbal nejen provozují, ale také seřadí a běží přímo na vás. Není mnoho možností, mnoho schémat. Nechali jsme pro nás práci.

Elliott také poznamenal, že klíčem k této hře může být energie a kdo z ní přináší maximum. Musíme odpovídat jejich intenzitě. Když se podíváte na Appalachian State a uvidíte úsilí a nadšení, s nimiž hrají, musíme tomu vyhovět. Abychom porazili ty lidi, musíme nad nimi vyniknout, řekl.


Populární Problémy

Jak spát s chrápajícím partnerem. Spát vedle někoho, kdo chrápe, může být výzva. Naštěstí existuje několik způsobů, jak můžete vy i váš chrápač lépe spát. Naučte se blokovat zvuky chrápání a pomoci komukoli ...

Zvláště pokud jste běžec, těsné boky vám mohou způsobit bolest kyčle, což vám ztěžuje, ne -li nemožné, běh dokončit. Protahování boků 90/90 bylo vyvinuto právě pro boj s tímto problémem. Název tahu přichází ...

Jak rozpoznat vyrážku svrab. Svrab je celosvětový běžný stav a postihuje všechny věkové kategorie, rasy a úrovně příjmů. S hygienou to nesouvisí. Https://www.aad.org/dermatology-a-to-z/diseases-and-treatments/q---t/scabies/tips Scabies is ...

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Seahawks vs Falcons online bez kabelu.

V závislosti na typu míče, který hodíte, a vzdálenosti, kterou míč urazí, může mít mechanika vašeho hodu velký vliv na výsledek. Nejlepších výsledků lze dosáhnout správnou formou a konzistentní technikou. Ne...

Zde je návod, jak sledovat novou sérii Travel Channel „Haunting in the Heartland“ online bez kabelu.