Věk pro Tsonga není relevantní: trenér

Londýn, Anglie - 15. června: Jo -Wilfried Tsonga z Francie zasáhl bekhendovou střelu mezi muži

Francouzka Jo-Wilfried Tsongaová udeřila bekhendovou střelou během semifinále dvouhry mužů proti Andymu Murrayovi z Velké Británie v šestý den AEGON Championships v Queens Clubu 15. června 2013 v Londýně v Anglii. (Getty Images)

Londýn 16. června (IANS): Trenér francouzského tenisty Jo-Wilfrieda Tsongy Roger Rasheed věří, že v jeho odchovanci přes jeho věk zbývá mnohem více.Vím, že je mu 28 let, ale myslím si, že věk Jo je velmi irelevantní, protože mu chyběly tři roky tenisu, [19], 20, 21 let. V těchto letech hrál pět týdnů. Myslím, že číslo poblíž jeho jména ve skutečnosti není číslo, pokud jde o tenisovou školu. Takže je mi v mysli 24–25 let jako školenému tenistovi, řekl Rasheed tisku v sobotu zde na mistrovství Aegon.Tsonga upoutal pozornost tenisového světa, když se v roce 2008 dostal do finále Australian Open.

Australský trenér vysvětlil, že se spíše než na drastické změny ve své hře více zaměřuje na dolaďování střel světovou jedničkou.Hraje velmi přirozeně se spoustou vkusu a nyní jen jaksi podepíráme jeho zbraně. Jen mu dávám trochu větší jistotu v určitých oblastech nebo jen trochu chápu několik různých způsobů, jak se občas věnovat svému podnikání, řekl Rasheed.Tsonga vstoupil do trávní sezóny v klubu Queen’s Club poté, co dosáhl svého prvního letošního semifinále na Roland Garros, kde prohrál se Španělem Davidem Ferrerem.

Zeptal jsem se ho na to, když jsme poprvé začali o tom, jak se vyrovnává se ztrátami a je docela dobrý. Bude nad tím přemýšlet, ale bude pokračovat, řekl 44letý muž.Populární Problémy

Rafael Nadal porazil v neděli ve vyčerpávajícím finále Stefanose Tsitsipase 6: 4, 6: 7, 7: 5, aby získal svůj 12. titul Barcelona Open.Maria Šarapovová přiznala, že minulý večer neuspěla v testu na drogy, a byla pozitivní na zakázanou látku meldonium.

USA se ve středu večer utkají s Kanadou v softballové olympiádě 2021. Pokud nemáte kabel, zde je několik způsobů, jak můžete sledovat živý přenos ze hry.

Federer ve svém zápase prvního kola na US Open zasáhl úžasnou tweener.

Poprvé od slavného Wimbledonu v roce 2003 se žádní grandslamoví šampioni nedostali do čtvrtfinále majoru.